Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że zadaje tak głupie pytania ale nie zapytałam ginekologa na wizycie wiem że ten cykl stwierdził że będzie nieudany jak ma być szczery ale na temat przyszłego nic nie mowil

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 11 października 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    U mnie pozamiatane, jedną krecha..

    Co do snów śniło mi się dziś, że odebrałam wynik bety, był dość wysoki :) ale jak widać ciąży nie wysnilam.
    No nic jadę dziś po recepty na kolejny miesiąc walki.
    Karola, z Twojego podpisu wynika, że weteranka jesteś, więc wiesz... test 11dpo to jeszcze nie pozamiatane ;) może na razie wstrzymaj się z tym wykupywaniem recept, bo może kasa Ci się przydać na witaminy prenatalne :D

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • aaniluap Autorytet
    Postów: 322 257

    Wysłany: 11 października 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2020, 10:07

    AJA_S lubi tę wiadomość

    02502cdf1c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaniluap wrote:
    Lekarze nie posiadają wiedzy absolutnej. W życiu zdarzają się najróżniejsze sytuacje. O wielu można poczytać nawet w OVUsiowych pamiętnikach... Ciąże mimo braku owulacji stwierdzonej na monitoringu, mimo fatalnych wyników hormonów, mimo niby zerowych szans... Starania o dziecko są przecież przyjemne :P więc nawet jeśli miałoby się nie udać w kolejnym cyklu to warto próbować :)
    Wiesz próbować będziemy ale to taka babska ciekawośc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza staraczka a kiedy będziesz miała wyniki?

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 11 października 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Najmłodsza staraczka a kiedy będziesz miała wyniki?

    Dzisiaj, ale nie mam pojęcia o której godzinie.
    Teraz siedzę w pociągu i odświeżam stronę z wynikami co minutę.. Na szczęście potem będzie bieganie po urzędach, więc będę zajęta :)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Dzisiaj, ale nie mam pojęcia o której godzinie.
    Teraz siedzę w pociągu i odświeżam stronę z wynikami co minutę.. Na szczęście potem będzie bieganie po urzędach, więc będę zajęta :)

    Gdzie krew oddawałas? ;)

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 11 października 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Gdzie krew oddawałas? ;)


    W brussie.
    Ostatnio jak oddałam krew o 6:30 wynik mialam o 8:30.. Ale teraz sie pojawić nie chce :p

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany to trzymam kciuki pewnie niedługo będzie wynik :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    W brussie.
    Ostatnio jak oddałam krew o 6:30 wynik mialam o 8:30.. Ale teraz sie pojawić nie chce :p

    a wiesz ze w diagnostyce masz taniej? :) w brusie 43 zl chyba z tego co pamietam a diagnostyka chyba ponizej 30

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 11 października 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    a wiesz ze w diagnostyce masz taniej? :) w brusie 43 zl chyba z tego co pamietam a diagnostyka chyba ponizej 30


    O.. Nie wiedziałam, a do diagnostyki mam nawet bliżej :D
    A ile czeka się na wynik? :)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed 9? szybko mialas wynik ja nigdy nie mam przed 12 czy to diagnostyka czy brus

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 października 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    O.. Nie wiedziałam, a do diagnostyki mam nawet bliżej :D
    A ile czeka się na wynik? :)
    Różnie w zależności czy wysyłają czy robią na miejscu ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze kolo 12 czy to brus cy diagnostyka. za zawsze jezdze do rodzicow do orlowa bo mam do diagnostyki blisko i potem na pyszne sniadanko sie wbijam :D ooo taka to ja kochana coreczka :D

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 11 października 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:50

    cl2sjfv.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 11 października 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 12 czekać?
    Zejdę z tego swiata chyba :O


    Ja właśnie mieszmam tam w okolicach diagnostyki na placu górnośląskim :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze mam wyniki na drugi dzień jak robię ale to prywatne laboratorium. Szkoda że nie mam nigdzie bliżej takiego jak u was :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Do 12 czekać?
    Zejdę z tego swiata chyba :O


    Ja właśnie mieszmam tam w okolicach diagnostyki na placu górnośląskim :D

    no nie gadaj :D :D hahaha ja pierdziele 15 lat tem mieszkalam wlasnie bardzo blisko placu!!! 2 ulice tam mam piechota :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka wierze ze za szybko poprostu!! <3

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 11 października 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    no nie gadaj :D :D hahaha ja pierdziele 15 lat tem mieszkalam wlasnie bardzo blisko placu!!! 2 ulice tam mam piechota :D

    Ale jaja :D hahahahha, no nieźle! Paczaj jaki ten świat jest mały! :D

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
‹‹ 181 182 183 184 185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ