X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej, tak wlasnie musze zrobic!
    A co do lekarzy to ja bylam w 8dc. Powiedzial ze mamy <3 codziennie przez 4-5dni, tak bylo a wiecie co sie okazalo ze owulke mialam w 17dc wiec dupa... Mi sie wydaje ze oni moga potwierdzic owulke ale nie ja przewidziec ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Okej, tak wlasnie musze zrobic!
    A co do lekarzy to ja bylam w 8dc. Powiedzial ze mamy <3 codziennie przez 4-5dni, tak bylo a wiecie co sie okazalo ze owulke mialam w 17dc wiec dupa... Mi sie wydaje ze oni moga potwierdzic owulke ale nie ja przewidziec ;)


    ja mam teorie ze codzienne wspolzycie osłabia plemniki. nam tez sie czasem zdarza na drugi dzien pobrykac bo po porostu mamy ochote ale nie szalejemy codziennie przez 4-5 dni bo o wg mnie to niekorzystnie wplywa na plemniki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 13:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez o tym slyszalam, ale co lekarz to opinia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Tez o tym slyszalam, ale co lekarz to opinia.

    no wlasnie... i badz tu madry :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha ;D dokladnie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    no wlasnie... i badz tu madry :D

    Madziulla narazie zawiesilas prowadzenie bloga? wczoraj postanowilam tam zagoscic i chyba nie ma nowych wpisow.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Madziulla narazie zawiesilas prowadzenie bloga? wczoraj postanowilam tam zagoscic i chyba nie ma nowych wpisow.


    zawiesilam nie celowo...brak czasu.... :( mam pomysly na 2 wpisy ale nie mam kiedy... musze sie poprawic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    ja mam dzis 13 dzien cyklu i mam sucho tam jak nie wiem...:/ nic nie leci... cofnelam sie na wczesniejsze wykresy i zawsze 11 juz mialam sporo sluzu rozciagliwego czy wodnistego...a teraz nic..boje sie czy to nie wina inofoliku czy nic on mi tam nie napsuje... :(
    Nie sądzę. U mnie potop sluzowy a też go pije ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    zawiesilam nie celowo...brak czasu.... :( mam pomysly na 2 wpisy ale nie mam kiedy... musze sie poprawic

    Super... czekam na nowe wpisy.. :) obyz znalazla czas :)

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Nie sądzę. U mnie potop sluzowy a też go pije ;)
    Abby a który masz dzień cyklu? Jak długo już pijesz inofolic?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    ja mam teorie ze codzienne wspolzycie osłabia plemniki. nam tez sie czasem zdarza na drugi dzien pobrykac bo po porostu mamy ochote ale nie szalejemy codziennie przez 4-5 dni bo o wg mnie to niekorzystnie wplywa na plemniki.
    Madziulla, może nie potrzebnie ;)
    U nas plemników było naprawdę mało (niecałe 6mln/ml) i nie było duzo ruchliwych (zaledwie 7%), wiec wyniki nasienia mocno obnizone, a robiliśmy dziedzica codziennie od piątku chyba do środy ;) pamiętam, że w środę po pracy przyszliśmy i taki ostatni strzał :P :D


    ed. na problemy ze śluzem, interwencyjnie tez polecam conceive plus ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 13:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Abby a który masz dzień cyklu? Jak długo już pijesz inofolic?
    Drugi miesiąc pije i mam 9dc :)

  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 11 października 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Kicirożek, w ciąży w 1. trymestrze złapałam jakąś wirusówkę. Miałam ponad 38,5. Trzymało mnie 3 dni. Powiem tak leczenie w ciąży jest CHUJOWE.


    NAJBARDZIEJ TRAFIONY KOMENTARZ!

    chujowe, chujowe a tym bardziej w mojej sytuacji....
    31 października kończy mi się umowa o pracę !!! a wiem, że mają mi dać od 1 listopada na czas nieokreślony dlatego siedzę cicho, nawet choroba nie może mnie rozłożyc, nie teraz, NIE MA OPCJI!

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 11 października 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Kicirożek, w ciąży w 1. trymestrze złapałam jakąś wirusówkę. Miałam ponad 38,5. Trzymało mnie 3 dni. Powiem tak leczenie w ciąży jest CHUJOWE.

    Dokładnie zgadzam sie w 100%

    Kicirożek lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 11 października 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:50

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 11 października 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja się podpisuję wszystkimi kończynami ;)
    byłam przeziębiona w ciąży raz... i mam nadzieję, że nigdy więcej!!


    Madziulla, my też dziedzica robiliśmy najpierw co 2 dni a potem codziennie i pykło ;) a byłam wręcz przekonana, ze to osłabiło nasienie i będzie wielkie G z cyklu :D

    mi objawy wszelkie minęły, plamienia na szczęście też...

    czekam na pozytywne bety dziś :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 11 października 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmlodsza staraczka, bardzo mi przykro.

    Mnie dziś rano strasznie żołądek bolał i miałam mdłości. Cieszę się :)

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 11 października 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Boże jaki mam zły dzień. W pracy masakra, ciągle ktoś coś chce. Nawet przy zamawianiu obiadu do biura miałam nerwy.
    Oprócz Was nie mam tutaj nikogo, z kim mogłabym rozmawiać o ciąży lub jej braku.
    Mam nerwy.
    @ nie ma, testu nie robię, nie wiem o co chodzi. Boję się, że zrobię test i nie wyjdą II kreski, a to plamienie było spowodowane jakimiś problemami, a okres się spóźnia, bo coś tam.
    Jestem mięczak, nie potrafię pójść do apteki zrobić test. Nie potrafię się z tym zmierzyć.
    To nie chodzi o to, że ja już MUSZĘ być w ciąży. To dopiero 3 cykl. Tu nie chodzi o to, że chce już i że nie mam cierpliwości.
    Tutaj chodzi o to, że ja czuję, że mogło się udać. Okresu nie ma. Boję się, że wyjdzie, że cos ze mną nie tak.
    W sumie to nie wiem o co mi chodzi.
    Musiałam się Wam rozpisać.
    Gorszy dzień...:(


    Ta wypowiedź, zwłaszcza "w sumie to nie wiem o co mi chodzi" jest jakby II kreskami xD xD xD

    leć po test kobito!!!

    dobuska, VillemoVilo, Kicirożek, AJA_S lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Boże jaki mam zły dzień. W pracy masakra, ciągle ktoś coś chce. Nawet przy zamawianiu obiadu do biura miałam nerwy.
    Oprócz Was nie mam tutaj nikogo, z kim mogłabym rozmawiać o ciąży lub jej braku.
    Mam nerwy.
    @ nie ma, testu nie robię, nie wiem o co chodzi. Boję się, że zrobię test i nie wyjdą II kreski, a to plamienie było spowodowane jakimiś problemami, a okres się spóźnia, bo coś tam.
    Jestem mięczak, nie potrafię pójść do apteki zrobić test. Nie potrafię się z tym zmierzyć.
    To nie chodzi o to, że ja już MUSZĘ być w ciąży. To dopiero 3 cykl. Tu nie chodzi o to, że chce już i że nie mam cierpliwości.
    Tutaj chodzi o to, że ja czuję, że mogło się udać. Okresu nie ma. Boję się, że wyjdzie, że cos ze mną nie tak.
    W sumie to nie wiem o co mi chodzi.
    Musiałam się Wam rozpisać.
    Gorszy dzień...:(


    Sandri jak twoje wyniki kochana? Popraw mi humor:)



    hahaha czuje ciazunie :D ja nie wiem czemu Ty nie siknelas jeszcze :D

    dobuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Boże jaki mam zły dzień. W pracy masakra, ciągle ktoś coś chce. Nawet przy zamawianiu obiadu do biura miałam nerwy.
    Oprócz Was nie mam tutaj nikogo, z kim mogłabym rozmawiać o ciąży lub jej braku.
    Mam nerwy.
    @ nie ma, testu nie robię, nie wiem o co chodzi. Boję się, że zrobię test i nie wyjdą II kreski, a to plamienie było spowodowane jakimiś problemami, a okres się spóźnia, bo coś tam.
    Jestem mięczak, nie potrafię pójść do apteki zrobić test. Nie potrafię się z tym zmierzyć.
    To nie chodzi o to, że ja już MUSZĘ być w ciąży. To dopiero 3 cykl. Tu nie chodzi o to, że chce już i że nie mam cierpliwości.
    Tutaj chodzi o to, że ja czuję, że mogło się udać. Okresu nie ma. Boję się, że wyjdzie, że cos ze mną nie tak.
    W sumie to nie wiem o co mi chodzi.
    Musiałam się Wam rozpisać.
    Gorszy dzień...:(


    Sandri jak twoje wyniki kochana? Popraw mi humor:)

    Lec po test i sikaj! :)

    dobuska lubi tę wiadomość

‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ