X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 2 września 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja poproszę na 4 :)

    Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 września 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa, doskonale cię rozumiem i nadal trzymam kciuki za II :)!

    Karola - mama Julci i ... ?, dopisane. Nie poddawaj się! Nadzieja umiera ostatnia, a na OF jest dużo pięknych historii zakończonych happy endem!

    mika1987, na kiedy cię dopisać :)?

    ktosiowa, dopisane :)!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 3 września 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jakos na 15.10

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 3 września 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Tak jak się spodziewałam cykl bez owu :/ teraz czekam na wredną @ prawdopodobnie cykl wydłuży się przez łykanie żelaza... tak więc dużo cierpliwości będzie trzeba.

    Pozytywne nastawienie :)
  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 3 września 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja tez poprosze na 15ego

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 września 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika, gossia, dopisane :)

    gossia, jak dajesz sobie radę z trójką dzieci :)?

    cookie, miałaś monitoring robiony, czy OF ci nie wyznaczył?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 3 września 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lada chwila zapisze się na październikowe testowanie. Jeszcze dokładnie nie wiem kiedy ale jakoś na początku ;) z wrześniowego testowania nici, bo już trzeci spadek temperatury pod rząd i wszystkie znaki wskazują na to, że małpiszon madejdzie lada dzień, najpóźniej wtorek..nawet nie będę testować.
    Tak więc wkrótce zagoszczę tu oficjalnie ;)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 4 września 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka, dopisane :) Jak jednak uda ci się we wrześniu, to wpadaj do nas rozsyłać wiruski :D

    marzymisie, ok :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 4 września 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @. Faza lutealna tylko 5 dni. Pewnie trzeba powoli grzać miejsce na październik ale kiedy testowanie i czy w ogóle będzie to jeszcze dam znać.

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 4 września 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    mika, gossia, dopisane :)

    gossia, jak dajesz sobie radę z trójką dzieci :)?

    cookie, miałaś monitoring robiony, czy OF ci nie wyznaczył?
    Testy owu, OF też nie i śluzu brak, a temp. nie ma widocznego skoku utrzymuje się na takim.samym poziomie. Testy owu wskazywały cień przez parę dni, a wczoraj biel vizira... Dziś 22dc a cykl waha się 31-37.

    Pozytywne nastawienie :)
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 4 września 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Na pewno wtedy przyjdę was zarażać :) Ale staram się myśleć "trzeźwo" i przyjąć na swój kark ewentualną porażkę we wrześniu. Widzę zakocona, że u ciebie teraz też 2 cs (jak u mnie).

    Też to mój 2cs, ale stracony :/
    Edka85 Ty zachodzisz na wrześniowym ;) więc nie ma..potrzeby zapisywania się tutaj ;)

    Pozytywne nastawienie :)
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 4 września 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa, myślisz, że mogłoby nie być, bo nie będzie owu?
    PS. Przykro mi, że się jednak we wrześniu nie udało? Który to twój cs?

    cookie, 2 cs to jeszcze żadna tragedia :). Ja jeszcze się nie przejmuję zupełnie, bo na myśl o ciąży z małym dzieckiem, to mi się nie spieszy (bo ciążę znosiłam gorzej niż koszmarnie). Marzę o dziecku, ale gdyby tak ciąża tylko 3 miechy trwała, to by było super :P

    edka, ja się zupełnie nie nakręcałam na 1. cykl i od razu zapisałam na listę na kolejny, bo nie wierzyłam, że można zajść tak szybko, a tu CYK i była ciąża :D Także wróżę to samo u ciebie ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 4 września 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie TSH mam 3,210 więc nie jest ciekawie... jurto do ogólnej i może dalej pokieruje. A jak nie to prywatnie będę robiła.

    Pozytywne nastawienie :)
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 4 września 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookie, to niby masz trochę wyższe. Ciekawe czy ogólny pokieruje, bo ten wynik generalnie jest w normach, choć nie zawsze dla staraczek.

    Moje TSH przed pierwszą ciążą było 0.40, a teraz mam 0,57. W ogóle się tym nie przejmuję.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 4 września 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    cookie, to niby masz trochę wyższe. Ciekawe czy ogólny pokieruje, bo ten wynik generalnie jest w normach, choć nie zawsze dla staraczek.

    Moje TSH przed pierwszą ciążą było 0.40, a teraz mam 0,57. W ogóle się tym nie przejmuję.
    Norma niby jest, ale dla starających się nie jest ciekawy. Dlatego chcę zrobić ft3, ft4, anty. A międzyczasie starać się i w którymś momencie zaskoczy ;) ale kiedy tego nie wie nikt :D

    P.S. idę dalej szydełkować świnkę peppę bo czas goni ;)

    Pozytywne nastawienie :)
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 4 września 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona własciwie to w tym cyklu była pierwsza owulacja po porodzie ale od kiedy mały skończył 6 miesięcy to przestaliśmy z mężam uważać. Mimo to uznaje ze o był 1cs.
    Mysle ze teraz ovu juz bedzie ale nie wiem czy my nie odpuscimy bo:
    1. Nie wiem jak ugryść powrót do pracy. Nie chce wrócić tak ze po tygodniu pracy okaże sie ze jestem w ciaży i zwolnienie (prace mam taką ze podnosze, przenosze itp osoby niepełnosprawne) W tym tygodniu spotkam się z Szefową i zobacze co wyjdzie z naszych rozmów, ona zna moje plany co do drugiego dziecka
    2. Mały od października idzie do złobka i pewnie bedzie to dla mnie stres
    3. maz jest po antybiotyku i moze warto odczekac te 3 miesiace

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 4 września 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    cookiemonsterka, o dziwo są kobiety, które z takim TSH (jak twój) zachodziły w ciążę i dotrwały szczęśliwego rozwiązania. Natura naprawdę potrafi być zaskakująca. Dlatego nie przestawaj w swoich staraniach ;)
    Wierze w to, że będzie wszystko dobrze :) tylko potrzeba czasu...
    A Ty jesteś rocznik 85?

    Pozytywne nastawienie :)
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 4 września 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie, no niby dla staraczek za wysokie, ale nigdy nie wiadomo :) Jeśli uda Ci się w ciążę zajść i gin zobaczy wyniki krwi to wyślę do endokrynologa i ustawi cię na leki :)

    Styczniowa, my nie uważamy od końca połogu :) Jak dostałam okres, to po prostu bardziej celowanie jest po prostu o ile w ogóle można to nazwać celowaniem w tym miesiącu :P A kiedy ty okres dostałaś?
    Oj to przeżycie dla was obojga będzie ten żłobek.
    Ja mam własną firmę, którą z L prowadzę, więc mały dopiero do przedszkola pójdzie. Choć czasem jest cholernie ciężko pogodzić opiekę nad nim z pracą, ale stwierdziliśmy, że szkoda go posyłać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2016, 22:15

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 5 września 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Oczywiście, że będzie dobrze. Problem wielu z nas jest taki, że brakuje nam cierpliwości. Chcemy teraz, już, natychmiast. Testujemy zaraz po owu nie mogąc wytrzymać nawet do dnia @. Widzimy wszelkie objawy, a później wariujemy, że to jednak @. I tak w kółko. A to właśnie ten stres bywa blokujący, a na dodatek zżera nas od środka. Z drugiej strony nie jest łatwo odpuścić i powiedzieć sobie "od dzisiaj LWD". Do takiej decyzji chyba trzeba po prostu dojrzeć.
    Jednego jestem pewna - każdej z nas się uda w końcu zrealizować swoje marzenie, tyle że w różnych terminach.
    Masz rację ;) więc ja sobie czekam na wredną @ i niech przyjdzie jak najszybciej bo mowy cykl nowa naadzieja.

    Miłego dnia :)

    Pozytywne nastawienie :)
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 5 września 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona okres dostałam jak mały miał 5,5 miesiąca (gdy skończył 5 zaczełam wprowadzać stałe pokarmy) i do ostatniego cyklu wszystkie były w miarę regularne ale bezowulacyjne. Teraz gdy zeszłam do 3-4 karmień pojawiła sie owulacja i dopiero ten okres przypomina te z przed porodu, wcześniejsze były dużo bardziej skąpe. My byliśmy ostrożni przez te okolo pół roku bo ja niestety miałam cc i tak zalecił lekarz zeby min 6 miesięcy odczekać. Myśle ze u mnie kwestia 2/3 cykli i wszystko sie unormuje :)

    Jeśli chodzi o zlobek to ja nie mam obaw bo mały jest bardzo otwarty na ludzi, zostanie mi praktycznie z każdym i nie potrzebuje mojego towarzystwa przez cały dzień. Tak był od poczatku uczony, a żlobek sprawdzony: brat męża posłał do niego o rok starszą córke od naszego Szczepana i odkąd chodzi do złobka to bardzo dużo się nauczyła (mówi coraz więcej, nie nosi pieluchy, zna wierszyki a ma niecałe 2 latka). Jestem dobrej myśli bo grunt to pozytywne nastawienie :)

    caur359.png
    3ro1ov5.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ