Październikowe testowanie!
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
dobuska ja też przezywam Twoje testowanie
bądź dobrej myśli!
Jestem pełna podziwu, że tyle wytrzymałaś z testowaniem ;o ja dzisiaj 9dpo i już testowałam;D
dobuska lubi tę wiadomość
🙎🏻♀️91' 🧔🏻♂️94'
9 latek na pokładzie
09.2025 - bio chem 💔
starania od 05.2026
-niedoczynność tarczycy -
Dlatego właśnie myślę, że to super ważne, żeby się uczyć jak działa organizm wcześniej niż dopiero jak ma się solidne ciśnienie na ciążę. Bo później do tego dochodzi stres i już wcale nie jest łatwo.
Na szczęście na świecie jest tyle miliardów ludzi, że myślę, że z tym poczęciem nie może być tak źle.
Abby - to pewnie będziemy testować w tym samym czasie.
Dobuska - czekam tak jak dziewczyny na dzisiejsze wieści od Ciebie.
dobuska, AJA_S lubią tę wiadomość

-
kokolina wrote:Idę, dam później znać jaki wynik. Dzięki dziewczyny! Tyle wsparcia od Was dostałam! Jesteście kochane. Wam też się uda!
Mam wynik. Beta 10 dni po 27.42!!!
nick nieaktualny, dobuska, VillemoVilo, emerald_m, Klameczka, Paula_29, cookiemonsterka, zakocona, nick nieaktualny, kate88:), s1985, Migracja, AJA_S, Kasiula09 lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
Madziulla wrote:Abby, rzepakowepole my chyba w podobnym terminie. ja planuje testowac 27-28 pazdziernika

Tak, mi kalendarz podpowiada 27.10. Trochę się boję, że będąc na tym forum zacznę się za mocno nakręcać. A to przecież dopiero 1 cs. I od miesięcy powtarzam mężowi, że to nie jest tak, że się za pierwszym razem zachodzi.

-
Rzepakowepole, witaj
Pewnie, że będąc z nami możesz się nakręcać, wszystkie to przerabiamy
Bój się, bo to uzależnia
Życzę Ci jednak żebyś nie zdążyła, tylko zivaczyła || w październiku.
Abby, no to kciukam za rychłą owulkę.
Kokolina, gratuluję
Dobuska, stresuje mnie to Twoje testowanie. Mocne, mocne kciuki.
A mnie od rana ćmi brzuchol. @ idzie.
dobuska, AJA_S lubią tę wiadomość
21.01.2014. synek
05.01.2018. synek
12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;




miałam dziś do południa dużo śluzu białego a teraz susza ach wariuje już




