X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    Ja już po pobieraniu. Zaraz się okaże, czy jestem faktycznie w ciąży, czy nie. Kciuki potrzebne.
    Trzymam kiciuki! Czekamy na wieści na lwd, kiedy wynik?

  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 15 października 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dzisiaj testować, ale nie mam testu :p byłam przekonana,ze mam :D trudno, może jutro, chociaż coś czuje, że @ przyjdzie:(

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 15 października 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Trzymam kiciuki! Czekamy na wieści na lwd, kiedy wynik?
    Dam znać bankowo. Czekam na sms, bardziej popołudniu.

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 15 października 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w tą burą sobotę
    Przytulam wszystkie które odwiedziła @
    Miśka i Villemo musicie dziś uratować nasze statystyki :)
    Nitta rozumiem o co Ci chodzi - ja raczej nie wsłuchuję się w swój organizm, no może poza chwilą kiedy leżę wieczorem już w łóżku
    U mnie od dwóch dni bóle i skurcze brzucha, zarówno oba jajniki jak i dół brzucha, zupełnie inne niż niż na okres (raczej przypominające te z ciąży z synem). Na wykresie właśnie przez te dwa dni miałam spadek tempki, dziś temperatura wzrosła zobaczymy więc czy też będę czuła jakieś bóle?
    Nie miałam żadnego plamienia, co też mnie zdziwiło bo zawsze miałam plamienia pomiędzy okresami. Czytałam że związane to może być z niskim poziomem progesteronu, więc może w tym cyklu w zaczarowany sposób wzrósł :)
    Byłoby super gdyby już w tym cyklu nam wyszło, ale nie nastawiam się jakoś za bardzo, nawet zaczęłam bagatelizować objawy, tłumacząc je wszystkim innym niż możliwością ciąży, by się później zbytnio nie rozczarować :)

    AJA_S, nitta32 lubią tę wiadomość


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • malwa88 Autorytet
    Postów: 358 301

    Wysłany: 15 października 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    byłam na becie wczoraj-12 dpo, niestety ciąży brak :( Temperatury wczoraj i dziś niższe, @ brak-spóźnia się już 2 dzień :(

    Ile dni po spadku temperatury powinna pojawić się miesiączka? Gdyby nie ta beta, pewnie bym się łudziła jeszcze...

    Gratuluję wszystkim którym się udało w tym miesiącu! :)

    Październik 2017 synek <3
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 października 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Villeno ja niby juz odeszłam, ale na Twoj wynik czekam!!! Trzymam kciuki!

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 15 października 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    Mam pytanie, znow;-)
    Jetsem 9-10dpo i tak wałkuje temat implantacji, bo licze na jakies objawy czy znaki na moim wyskresie albo niebie;-) ktore dałyby mi nadzieje ze bedzie zielono w tym cyklu.
    Znalazlam na OuvF info-"lekki ból implantacyjny – czasami kobiety w tym czasie odczuwają lekki ból / skurcze w macicy".

    NO i tu moje pytanie czy zauważyłyście u siebie COŚ co wskazywalo na implantacje? JA wiem ze trzeba po prostu czekac i samo sie wszystko okrzaze ale to takie trudne;-( ;-). Miłego dnia zycze!!!!
    Nic nie czułam. Ciaza byla dla mnie szokiem totalnym. Jedynie co mnie zastanawia to to ze 5dni po owu mialam mocno ciagnacy śluz. Nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzylo. Nie mam pojecia czy to ma zwiazek z implantacja.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 15 października 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te testy to tez nie do końca sa adekwatne... mi wchodziły te "drogie" o wysokiej czułości negatywne w tym Bobo Test!
    Kochane Staraczki! Dopóki nie dostałaś okresu nie jest powiedziane, ze miesiąc wpisujemy na straty. Trzeba wierzyć, ze wszystko bedzie dobrze. Tłumacz sobie jak nie teraz to kolejny miesiąc należy do mnie ;-)
    Ja wyjątkowo cyklu szczególnie nie pilnowałam a tym bardziej nie robiłam testów owulacyjnych bo mi juz na nie kasy było szkoda i ciagle te kreski nie były tak wyraźne jak powinny. W cholerę to rzuciłam : wróciłam na silke, zaczęłam dietę, przestałam sie kochać w te "odpowiednie " dni. Bzykalam sie jak miałam na to ochotę i pach - zaskoczyło. Nadal nie wierze ze sie udało patrząc na moje temperatury itd. Cuda sie zdarzają - trzeba w to wierzyć. Wiem, czuje i wierze w Was! Udanej soboty Kochane :* która dzis bez okresu to niech sie kocha, ta która ma okres - niech leży i odpoczywa niedługo dni płodne!!! Cycki do góry i jedziemy z tym koksem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2016, 10:09

    AJA_S, Paula_29 lubią tę wiadomość

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 15 października 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    Trzymam kcuki za te dziewczyny ktore zaraz wstarna i zrobia test;-).Niech beda koniecznie II kreski.

    Mam pytanie, znow;-)
    Jetsem 9-10dpo i tak wałkuje temat implantacji, bo licze na jakies objawy czy znaki na moim wyskresie albo niebie;-) ktore dałyby mi nadzieje ze bedzie zielono w tym cyklu.
    Znalazlam na OuvF info-"lekki ból implantacyjny – czasami kobiety w tym czasie odczuwają lekki ból / skurcze w macicy".

    NO i tu moje pytanie czy zauważyłyście u siebie COŚ co wskazywalo na implantacje? JA wiem ze trzeba po prostu czekac i samo sie wszystko okrzaze ale to takie trudne;-( ;-). Miłego dnia zycze!!!!


    Gdyby nie bol brzucha jak na "okres" w życiu bym nie wiedziała o implantacji. Nawet nie podejrzewałam ze może sie cos tam dziać bo cyki bolały, brzuch tez, cykl na straty spisany. Czytałam ze jak cos to krwawienie , plamienie implantacyjne bedzie a tu nic. Myślałam nawet ze grypa mnie bierze i piłam teraflu zatoki itd. Tylko bol piersi był inny niż zwykle dlatego dało mi to pozniej do myślenia.

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 15 października 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nawet teraz nie czuje cyckow. Czuje sie normalnie. Jakbym w ciazy nie byla. Brzuch bolal na @. i pilam sobie alko bo bylam pewna ze zaraz dostane. Test zrobiłam dla pewności bo mialy kolezanki wpasc i wiedziałam ze będzie mocno zakrapiana impreza. Ale dwie krechy to bylo zaskoczenie totalne!

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 15 października 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    A ja nawet teraz nie czuje cyckow. Czuje sie normalnie. Jakbym w ciazy nie byla. Brzuch bolal na @. i pilam sobie alko bo bylam pewna ze zaraz dostane. Test zrobiłam dla pewności bo mialy kolezanki wpasc i wiedziałam ze będzie mocno zakrapiana impreza. Ale dwie krechy to bylo zaskoczenie totalne!

    Sandri ja na samej końcówce przed testem tez impreza Max. Mało tego w dzień spodziewanej miesiączki piłam browary i fajka za fajka bo byłam na imprezce. Od kiedy dwie kreski nie stoję nawet w towarzystwie tych co pala, piją itd. Najbardziej brakuje mi kawy bo ja tez rzuciłam. Na codzień pracuje w palarni kawy i mamy single i mieszanki z całego świata... kocham kawę i nasze panele degustacyjne :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2016, 10:18

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 15 października 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malwa88 wrote:
    Hej dziewczyny,



    Ile dni po spadku temperatury powinna pojawić się miesiączka?

    u mnie jest w dzien spadku lub dzien po nim.

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 15 października 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było przeważnie w dzień spadku temp

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 15 października 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dużo wtedy spada temperatura? Nigdy nie mierzyłam, teraz dopiero raczkuje w tym temacie :) bo mi od dwóch dni spada, tak o 0,02, niby nie dużo,wiec pytam :) jutro powinnam dostać @

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 15 października 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie daje mi spokoju ten moj wysoki progesteron ! Czy 107,6 jak na 7 tydz to nie aby za wysoki ?! Nie chce sobie stawiać diagnoz bo w necie piszą: ciąża mnoga, rak jajnika, torbiele ... martwię sie :-(

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 15 października 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klameczka wrote:
    A dużo wtedy spada temperatura? Nigdy nie mierzyłam, teraz dopiero raczkuje w tym temacie :) bo mi od dwóch dni spada, tak o 0,02, niby nie dużo,wiec pytam :) jutro powinnam dostać @
    Spada to temp podstawowej. Tej z początku mierzenia- ja tak miałam (na wykresie spadała do kreski lub poniżej)

    Klameczka, AJA_S lubią tę wiadomość

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • Darkam11 Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 15 października 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie biel wizira. Ale nie przejmuje sie jeszcze, bo tak serio to @ mogę spodziewać sie dziś, jutro, ewentualnie poniedziałek. Ja się teraz nie uda, to będę miała co robić w pracy, żeby troche odpuścić. Więc czuję jakiś dziwny spokój, dawno takiego nie czułam;)

    nitta32 lubi tę wiadomość

  • Baranek_Aga Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 15 października 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie cuda na kiju normalnie!!! Wczoraj 11dpo I spadek do temp. Podstawowej a dzisiaj Bach! Duzy skok im@nadal brak.... zawsze miałam plamienia 2-3 dni przed a teraz cisza. Brzuch w porównaniu z innymi cyklami prawie nie boli. Może to przez inofem? Jak myślicie??? Miała tak któraś z Was?

    Klapeczkach, im bardziej się w siebie wsłuchujesz tym bardziej doszukujesz się objawów ciąży... lepiej odpuść i poczekaj na testowanie. Ściskam kciukasy :)

    Darkam, zazdrosna z tym spokojem... tez bym chciała tak na luzie podejść do sprawy ;) Miłego dnia wszystkim!!! <3

    nitta32, Paula_29, Darkam11, dobuska lubią tę wiadomość

    Prawie rok...
    0d1ygzu3oe39es4j.png
  • kokolina Znajoma
    Postów: 26 55

    Wysłany: 15 października 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny odebrałam drugą betę. Z 27 przyrost po 48h do 178 to prawie 185% nie za dużo?

    emerald_m, Paula_29, cookiemonsterka, zakocona, AJA_S, kate88:) lubią tę wiadomość

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 15 października 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo, kciukam za betę!

    Przytulam wszystkie zalane przez @. Do mnie chyba dziś przyjdzie.

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
‹‹ 223 224 225 226 227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ