X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 15 października 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokolina, super! Beta na początku często rośnie galopująco.

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek wrote:
    Nie daje mi spokoju ten moj wysoki progesteron ! Czy 107,6 jak na 7 tydz to nie aby za wysoki ?! Nie chce sobie stawiać diagnoz bo w necie piszą: ciąża mnoga, rak jajnika, torbiele ... martwię sie :-(
    Jakie masz jednostki tego progesteronu?
    Dla uspokojenia dodam ze miałam w początkowych tygodniach aż 158ng/ml, teraz jest okolo 60, wysoki progesteron działa tylko na plus :) spokojnie

    Jesli natomiast w nmol masz podany wynik to ok 34ng/ml co też jest ok
    1 ng/ml = 3,18 nmol/l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2016, 11:54

  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 15 października 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klameczka wrote:
    A dużo wtedy spada temperatura? Nigdy nie mierzyłam, teraz dopiero raczkuje w tym temacie :) bo mi od dwóch dni spada, tak o 0,02, niby nie dużo,wiec pytam :) jutro powinnam dostać @



    spada do poziomu temp sprzed owu- w czasie okresu i po nim

    Klameczka lubi tę wiadomość

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 15 października 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranek_Aga wrote:
    Dziewczyny, u mnie cuda na kiju normalnie!!! Wczoraj 11dpo I spadek do temp. Podstawowej a dzisiaj Bach! Duzy skok im@nadal brak....


    implantacja jak nic! Bedzie zielono! Juz rob bete! Powodzenia

    Baranek_Aga lubi tę wiadomość

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 15 października 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokolina wrote:
    Hej dziewczyny odebrałam drugą betę. Z 27 przyrost po 48h do 178 to prawie 185% nie za dużo?
    Kokolina ja mialam z 55 na 205. Mysle ze oba wyniki sa w normie

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 15 października 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiciorożek czemu zrezygnowalas z kawy? 2 dziennie slabe spokojnie mozesz wypic.ja piłam w poprzedniej ciąży i w trakcie kp iteraz też pije.bez kawy bym nie wstała tym bardziej że moja mala budzi się w nocy po kilka razy

    moremi lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 15 października 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranek_Aga u mnie też był spadek 7 dpo prawie do lini podstawowej, odbiło i na drugi dzień progesteron 29.także nie chce Cie nakręcić ale może być coś na rzeczy

    Baranek_Aga lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 15 października 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nita tej implantacji się nir doszukuj.tylko u małego procenta kobiet jest ona odczuwalna.w zeszlej ciąży ja nir czułam nic.pierwszym objawem były zimne stopy przy 23 st w domu chodziłam w welnianych skarpetach i nadal było mi zimno.w tej ciąży czułam bóle 4, 5 dpo ale implantacja musiała być kilka dni później bo 9dpo biel na teście.także nie ma co wyszukiwać

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 15 października 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Kiciorożek czemu zrezygnowalas z kawy? 2 dziennie slabe spokojnie mozesz wypic.ja piłam w poprzedniej ciąży i w trakcie kp iteraz też pije.bez kawy bym nie wstała tym bardziej że moja mala budzi się w nocy po kilka razy

    Jako ze w kawie pracuje ładnych pare lat i znam sie trochę na tym temacie nie wyobrażam sobie pic jakieś "lury" kawa musi byc najlepiej z aeropressu i to moja ulubiona Kenia lub Etiopia :-) kawa musi byc mocna i czarna . Jak piekło- wtedy czuć wszystkie walory :-)
    Aktualnie szefostwo wróciło z naszej plantacji jaka mamy w Angolii w Afryce i same hity mamy ! Ja kawę rozumiem jako czarna nie rozpuszczalna z mlekiem ;-)

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • Baranek_Aga Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 15 października 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :) ale pierdziele, czekam do pon-wt na wyznaczona @, już tyle razy się rozczarowałam, ze nie ryzykuje ;) a o becie mogę w Uk zapomnieć... 4 cykl z ovu a 5 ogólnie, człowiek aż nie wierzy, ze mogłoby się udać.

    Słuchajcie, moja przyjaciółka od 4 lat walczy o bobo i miała 4 in vitro... ciagle miała a to mało jajek, a to słabe, nasienie do dupy, porażka za porażka... i teraz podeszli do zabiegu na zasadzie "dobra, jakoś to będzie a jak nie to trudno". Wyobraźcie sobie, ze wyhodowała i pobrali jej 24 jajeczka z czego aż z 8 wyszło najlepszej jakości blastocysty! Cud nad cudami!!! Tak wiec cycki w górę i na każda przyjdzie czas!

    Ja do rozpoczęcia diagnozowania daje sobie czas do lutego. Potem startuje z grubym arsenałem ;)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    Prawie rok...
    0d1ygzu3oe39es4j.png
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 15 października 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Jakie masz jednostki tego progesteronu?
    Dla uspokojenia dodam ze miałam w początkowych tygodniach aż 158ng/ml, teraz jest okolo 60, wysoki progesteron działa tylko na plus :) spokojnie

    Jesli natomiast w nmol masz podany wynik to ok 34ng/ml co też jest ok
    1 ng/ml = 3,18 nmol/l


    Ja mam w tych nmol/l

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 15 października 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czarnej kawy nie piję;) dla mnie musi być z mlekiem i mieć łagodny smak.myślę że jakbyś jedną małą czarną wypila to też nic by się nie stało.A mnie kawa musi obudzić. Jak ponad 2 lata nie będziesz spała to może się to zmienić;)

    Kicirożek lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek wrote:
    Ja mam w tych nmol/l
    Wiec wyniku naprawde nie masz ogromnego, w 1 trymestrze normy sa do 47 ng/ml a u Ciebie jest 34, idealnie w środku normy. Zatem niczym nie musisz sie przejmować :)

    Kicirożek lubi tę wiadomość

  • Baranek_Aga Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 15 października 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam zapach kawy, ale nie pijam... trzęsę się ciała później i mam za duży skok ciśnienia. Ale takie latte raz na kilka tyg z dziewczynami to fajnie się napić

    Kicirożek lubi tę wiadomość

    Prawie rok...
    0d1ygzu3oe39es4j.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 15 października 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To współczuję kocirożku. Chyba tez mialabym ciężko pracujac w takim miejscu. Ja zastapilam sobie kawą z rossmana MamaCoffee z prażonego jeczmienia z witaminami i kawa zbożowa. Nie potrzebuje pić normalnej kawy. Nie jest mi potrzebna.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 15 października 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Wiec wyniku naprawde nie masz ogromnego, w 1 trymestrze normy sa do 47 ng/ml a u Ciebie jest 34, idealnie w środku normy. Zatem niczym nie musisz sie przejmować :)


    Dziękuje !!! Bardzo dziękuje !!! Lejesz miód na me serce :-)

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 15 października 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    To współczuję kocirożku. Chyba tez mialabym ciężko pracujac w takim miejscu. Ja zastapilam sobie kawą z rossmana MamaCoffee z prażonego jeczmienia z witaminami i kawa zbożowa. Nie potrzebuje pić normalnej kawy. Nie jest mi potrzebna.


    Jako ciekawostka :-) my produkujemy mama Coffee :-) sa 3 różne smaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2016, 12:46

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 15 października 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześc kobietki;*

    ja dzisiaj byłam na drugiej becie i czekam na wynik, pewnie po południu;)
    nie stresuje się co ma być to będzie;d i tak ciężko mi uwierzyć, że się udało serio, chyba jak zobaczę dzidzi na usg to dopiero zacznę wierzyć <3

    na razie nic mnie nie boli i żadnych objawów nie mam, w ogóle nie liczyłam na ten cykl, ale dało mi do myślenia bolesne piersi zaraz po owu przez kilka dni i wtedy sobie pomyślałam, że to może ten cykl;D

    na pierwsze usg jestem umówiona na 5.11 także czekam;D

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 15 października 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy znacie cyclodynon?czy ktorej pomogl w regulacji cyklu?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Przyjmiecie mnie pod swoje skrzydełka? ;)
    Owu była 6-7.10 więc niestety czeka mnie jeszcze 6 dłuuuugich dni do testowania a już nie mogę wytrzymać.
    Córka udała się za pierwszym razem więc może i tym razem się poszczęści. :P
    A nie powiem, psychika płata mi figle i jak ostatnia wariatka widzę już pierwsze objawy implantacji. Chyba oszaleje.

‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ