X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • rudykot Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 14 października 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_ Gratulacje! weszłam tu dzisiaj popatrzeć co słychać, a pamiętam ze byłaś w podobnej sytuacji jak ja, czyli rok starań i jeszcze bez diagnostyki (dobrze kojarzę?) a tu taka niespodzianka :D Gratki jeszcze raz:) ja nadal nic...Na razie wiadomo tylko ze mój mąż ma tragiczne wyniki badania nasienia, w tym morfologia 0% prawidłowych plemników... Ale leczymy i walczymy dalej...

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 14 października 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudykot ! Trzymam kciuki za was! Ja nie wiem jakie mial nasienie moj M, ale i tak caly czas go suplementowalam. Moze to tez pomoglo. Mysle ze tak bo moj M ogólnie kiepsko sie odżywia.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 14 października 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie tak kluja piersi że maskara. Nie tyle bolą jak po owulacji, tylko jakby mi ktoś szpilki wbijał. Może jakieś nerwobóle.
    Miałam jutro nie testować, dopiero w niedzielę gdyby jutro nie pojawiła się @, ale wieczorem mamy imprezę imieninowa męża. Muszę więc wiedzieć, czy moge normalnie pić, czy mam sobie robić oszukiwane drinki ;)
    Brzuch boli okresowo, szyjka jest nisko i otwarta, ale od porodu ona mi się zawsze wydaje otwarta.... :/

  • rudykot Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 14 października 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 No jak ciężarna trzyma za nas kciuki to musi się udać! ^^ Mój po wynikach poczuł się tak zmotywowany do walki ze szok, zaczął chodzic na siłownię 3x w tygodniu (normalnie ma pracę biurową, a jak wraca do domu to też siedzi :D) plus mocniejszy suplement (profertil, miesiąc kosztuje 150zl!), plus świeżo wyciskanie soki,warzywa, orzechy, Boże, jak nigdy :D cieszy mnie to :)
    Jak w ogole zdrowie? jak się czujesz? masz jakieś objawy?

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 14 października 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Może któraś z was coś poradzi.w 6 dc pojawił się u mnie sluz plodny trwał 3 dni testy owu wychodziły bardzo jasne. Czyli chyba negatywnie. W 9dc do wczoraj czyli 13 dc tylko z jedną krecha. Sluzu też już nie było. Byłam wczoraj na monitoringu. Lekarz stwierdził że to cykl bezowulacyjny. W zeszłym miesiącu w 15 dc była owu potwierdzona. Cykle 24 dniowe duphastonem wydłużyl mi wyedy o 4 dni. Pytanie moje brzmi czy jest jednak szansa że ta owulacja była parę dni po okresie ? Bo lekarz twierdzi że to fizycznie niemożliwe

    Brychta
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 14 października 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie:)odebrałam wyniki:
    beta 0,1,progestetron 15,30,prolaktyna12 wszystko w normie..takze czekam na@..

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika szkoda że nie ma ciazuni:(

    Kobietki wy moje skarbnico wiedzy :) powiedzcie mi czym mogę złagodzić objawy infekcyjne ? Wizytę mam dopiero w czwartek a dzisiaj dopiero piątek. Nic mnie nie piecze a raczej okropnie boli wszystko na zewnątrz wargi itd. Skarbnico wiedzy pomóż :)

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 14 października 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Mika szkoda że nie ma ciazuni:(

    Kobietki wy moje skarbnico wiedzy :) powiedzcie mi czym mogę złagodzić objawy infekcyjne ? Wizytę mam dopiero w czwartek a dzisiaj dopiero piątek. Nic mnie nie piecze a raczej okropnie boli wszystko na zewnątrz wargi itd. Skarbnico wiedzy pomóż :)
    Polecam Clotrimazolum w kremie, powinnas dostac w aptece bez recepty. Mam nadzieje, ze pomoze. A no i malo slodyczy ;)

    Pozdrawiam

    AJA_S lubi tę wiadomość

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 14 października 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,

    U mnie owulacja byla wczesniej niz myslalam, wedlug aplikacji mam testowac za 12 dni.
    prosze o przepisanie z 31 pazdziernika na 26.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185 wrote:
    Polecam Clotrimazolum w kremie, powinnas dostac w aptece bez recepty. Mam nadzieje, ze pomoze. A no i malo slodyczy ;)

    Pozdrawiam

    Dziękuję mam i używAm już ale słabo dziala

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 14 października 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudykot wrote:
    sandri_1 No jak ciężarna trzyma za nas kciuki to musi się udać! ^^ Mój po wynikach poczuł się tak zmotywowany do walki ze szok, zaczął chodzic na siłownię 3x w tygodniu (normalnie ma pracę biurową, a jak wraca do domu to też siedzi :D) plus mocniejszy suplement (profertil, miesiąc kosztuje 150zl!), plus świeżo wyciskanie soki,warzywa, orzechy, Boże, jak nigdy :D cieszy mnie to :)
    Jak w ogole zdrowie? jak się czujesz? masz jakieś objawy?

    Zdrowie cale szczęście dobrze. Mojego M rozbieralo totalnie w niedziele ale zaaplikowalam mu groprinosin i w pon czuł sie juz świetnie. Musimy uwazac bo ja nie zamierzam chorowac.... Czuje sie... jak bym w ogóle w ciazy nie byla. Oprocz braku @ nie ma zadnych objawów. Moze to glupie ale chcialabym miec jakiekolwiek. ..

    rudykot lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 14 października 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po za tym to wspaniale Rudykot ! Na pewno szybko będzie efekt w postaci dwóch kresek! Ja powtarzam ze nie potrzebujemy milionów plemników tylko jednego!

    nitta32, rudykot lubią tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • yvonneSW Autorytet
    Postów: 532 527

    Wysłany: 14 października 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 20:28

    Mój synek 💗
    zqh730k.png
    04.2019 Okruch 5tc 😔
    Moj drugi synek💜
    vgr00ts.png
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 14 października 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siema !
    Przyszły wlasnie wyniki moich badań. Pomożecie w interpretacji ?

    - TSH : 1,2
    - FT4 : 16,66
    - Progesteron : 107,6

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 14 października 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzialenka84, przepisane :)

    Kicirożek, TSH masz bdb

    O której mniej więcej dziewczyny robicie testy owu? Z pierwszego porannego siku czy inaczej?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 14 października 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek wrote:
    Siema !
    Przyszły wlasnie wyniki moich badań. Pomożecie w interpretacji ?

    - TSH : 1,2
    - FT4 : 16,66
    - Progesteron : 107,6
    Tsh b. Dobre. Ft4 nie pamietam norm. A progesteron wysoki! Ktory to dc?

    Kicirożek lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 14 października 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh.. No tak jestes w ciazy:))

    Kicirożek lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 14 października 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Tsh b. Dobre. Ft4 nie pamietam norm. A progesteron wysoki! Ktory to dc?
    ona jest w ciąży

    Kicirożek lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 14 października 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yvonneSW wrote:
    hej dziewczyny, czy macie jakies objawy owulacji? ja dopiero obserwuje swój organizm ale zawsze ok 15dc boli mnie jajnik. w tym miesiącu przygladam sie uwazniej dzis zaczął bolec mnie lewy jajnik a testy owulacyjne prawie pozytywne (chyba ze jest juz po owulacji i przegapiłam pik lh). zastanawiam się czy robic kolejny test owulacyjny normalnie za 24h czy zrobic wczesniej
    No sluz rozciagliwy, plus bol podbrzusza akurat u mnie ood blizna po cc.. I nis poza tym szczegolnego. A testy ovu ponoc najlepiej kolo poludnia robic:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 14 października 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax3, Dobuska, Mika nie lubię;(

    Kiciorożek piękny progesteron, który masz tc?

    Santoocha czytałam gdzieś, że niektóre kobiety po porodzie cały czas mają szyjkę jakby lekko otwartą i to normalne

    Kicirożek lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
‹‹ 221 222 223 224 225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ