X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 października 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Hej, a mi tempka spadla znowu, wczoraj brzuch jak na @ plus jajniki.. Lece do wc a tam wodnisty sluz:/ nigdy tak nie mialam.. A moze przez ten clo paskudny? Albo progesteron?

    Może napisz na wątku z clo. Może dziewczyny miały takie sytuacje ?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 18 października 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika a Ty robiłaś test już?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 18 października 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Gratulacje! ;-) w którym dpo robiłaś test?

    test zrobiłam dzisiaj czyli 14 dpo, krew upuściłam i czekam na wyniki, będą pewnie popołudniu

    dziękuję dziewczyny za gratki bardzo bardzo, jesteście kochane :*

    jeśli wszystko okaże się prawdą to będę meega mega szczęśliwa :)

    Szymek :*
    uu6evgk.png
  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 18 października 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja ja też mieszkam w dolnośląskim ;) no to trzymam kiukasy za Ciebie żeby się udało ;)

    AJA_S, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 18 października 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Hej, a mi tempka spadla znowu, wczoraj brzuch jak na @ plus jajniki.. Lece do wc a tam wodnisty sluz:/ nigdy tak nie mialam.. A moze przez ten clo paskudny? Albo progesteron?

    Mika ja tez miałam śluz wodnisty i niestety dostałam @

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 18 października 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Jeśli dzisiaj ani jutro się nie zjawi @ to zatestuje jak przyjdą mi z apteki... Mieszkam na dolnymśląsku a witaminy i teraz testy zamawiam z Apteki w Gdańsku o ponad połowę niższe ceny niż u mnie ;)

    Ale nienastawiam się na ciążę... po tak długim czasie nabrałam dystansu;)
    Ale wiem jak myśli same sobą rządzą dając różne scenariusze...
    No nic po owulacji zdaje się tylko czekać :)

    Aja trzymam kciuki żeby te gratulacje od klientki były trafione :D <)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 18 października 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    od wczoraj dokładnie od godziny 19.00 jestem wyjęta z życia.
    od 11 lat chodzę do tej samej dr...
    Wchodzę i pierwszy jej tekst- co mnie sprowadza, odparłam : że chyba jestem w ciąży bo tak naprawdę dopiero lekarz może ją potwierdzić. Wskoczyłam na "samolot" klasyczne badanie, wszystko ok, zaprosiła na USG dopochwowe. Wierciła, wierciła "ma Pani tyłozgięcie macicy, trudno cokolwiek dostrzec" (jestem w 7 tyg).
    Coś tam wynalazła, ale w sumie nie powiedziała mi nic, -"proszę przyjść za 9 dni, może będzie widać serce" myślę sobie ok.
    Wywiad: czy na coś choruję itd. mówię, że nie. Dała całą litanię badań do wykonania- ok, do przewidzenia.
    Zaczęły się teksty, że w wieku 30 lat to ogólnie dużo rzeczy może się już wydarzyć, pytam o wycieczkę (bo przecież lecę za miesiąc) a ona: poronić można w 2,3,6 miesiącu na to już się wpływu nie ma. Czy Pani poroni w Polsce czy w Afryce to już naprawdę nic nie zmieni!!! Kurwa mać ! mówię, jej - główną moją obawą jest to, że poronię itd a ona mi takie teksty ? Wszystko się może wydarzyć... a co w Hiszpanii szpitali nie ma?! co to ma znaczyć ? ja wiem, że może ale na PIERWSZEJ WIZYCIE TAKIE MI WSTAWIAĆ TEKSTY ? końcówka byłą najlepsza: kwas pani bierze ?! Tak- FOLIK biorę, ona: źle! dała mi jakieś suple oczywiście firmy z którą ma podpisana pewnie umowę.
    Czego się pani boi ?! co ma być to będzie... a ja : przebiegu ciązy się boję, chorób, porodu a ona : wszystko się może wydarzyć, testu pappa nie poleca bo drogo a poród boli " bo w biblii nawet jest tak napisane"! dajcie spokój jestem rozwalona. Szukam na szybko jakiegoś lekarza. Dupa jest jeszcze taka że mieszkam w tygodniu w innym mieście niż moje rodzinne i do swojego miasta jeżdzę 50 km.

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 października 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ale narazie trzymam fason i nie robię sobie wody z mózgu ;)
    Ale jeśli to prawda to muszę ubłagać kierowniczki by przyjęły jeszcze jedną dziewczynę... Akurat bym ją przyuczuła...
    I piorun strzelił w mój fason xD

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 października 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek wrote:
    Witajcie,
    od wczoraj dokładnie od godziny 19.00 jestem wyjęta z życia.
    od 11 lat chodzę do tej samej dr...
    Wchodzę i pierwszy jej tekst- co mnie sprowadza, odparłam : że chyba jestem w ciąży bo tak naprawdę dopiero lekarz może ją potwierdzić. Wskoczyłam na "samolot" klasyczne badanie, wszystko ok, zaprosiła na USG dopochwowe. Wierciła, wierciła "ma Pani tyłozgięcie macicy, trudno cokolwiek dostrzec" (jestem w 7 tyg).
    Coś tam wynalazła, ale w sumie nie powiedziała mi nic, -"proszę przyjść za 9 dni, może będzie widać serce" myślę sobie ok.
    Wywiad: czy na coś choruję itd. mówię, że nie. Dała całą litanię badań do wykonania- ok, do przewidzenia.
    Zaczęły się teksty, że w wieku 30 lat to ogólnie dużo rzeczy może się już wydarzyć, pytam o wycieczkę (bo przecież lecę za miesiąc) a ona: poronić można w 2,3,6 miesiącu na to już się wpływu nie ma. Czy Pani poroni w Polsce czy w Afryce to już naprawdę nic nie zmieni!!! Kurwa mać ! mówię, jej - główną moją obawą jest to, że poronię itd a ona mi takie teksty ? Wszystko się może wydarzyć... a co w Hiszpanii szpitali nie ma?! co to ma znaczyć ? ja wiem, że może ale na PIERWSZEJ WIZYCIE TAKIE MI WSTAWIAĆ TEKSTY ? końcówka byłą najlepsza: kwas pani bierze ?! Tak- FOLIK biorę, ona: źle! dała mi jakieś suple oczywiście firmy z którą ma podpisana pewnie umowę.
    Czego się pani boi ?! co ma być to będzie... a ja : przebiegu ciązy się boję, chorób, porodu a ona : wszystko się może wydarzyć, testu pappa nie poleca bo drogo a poród boli " bo w biblii nawet jest tak napisane"! dajcie spokój jestem rozwalona. Szukam na szybko jakiegoś lekarza. Dupa jest jeszcze taka że mieszkam w tygodniu w innym mieście niż moje rodzinne i do swojego miasta jeżdzę 50 km.
    Współczuję, ale właśnie dlatego przez 3 lata nie chodziłam do ginekologa, a jak poszłam to też trafiłam na imbecyla.
    Po resztą kobieta ginekolog to jakaś pomyłka :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 18 października 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Ają, że kobieta gnekolog to pomyłka. Byłam u kilku kobiet ginekologów i tylko jedna była uprzejma, reszta wrędne, chamskie babska :/ Teraz chodzę do faceta. W szpitalu jak lezałam na podtrzymaniu byli sami faceci ginekolodzy i do żadnego nie miałam zastrzeżeń

    AJA_S, Kicirożek, Mordeczka lubią tę wiadomość

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 18 października 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przyszedł czas- koniec z wstydem itd. Podczas porodu cała sala będzie oglądała moją waginę :P

    chodziłam tylko i wyłącznie dlatego bo wstydzę się jak cholera jasna chłopa! tylko i wyłącznie dlatego.

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kobieta gin powiedziala jak przyszlam do niej w czasie gdy ronilam ciąze: prosze sie dalej starac....noz...ku*wa.... nigdy wiecej do niej nie poszlam

    aaa i bylam u niej cale 5 min!! z zegarkiem w reku..i nie zlecila zadnych badan... :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2016, 10:19

    Kicirożek lubi tę wiadomość

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 18 października 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek wrote:
    Właśnie przyszedł czas- koniec z wstydem itd. Podczas porodu cała sala będzie oglądała moją waginę :P

    chodziłam tylko i wyłącznie dlatego bo wstydzę się jak cholera jasna chłopa! tylko i wyłącznie dlatego.

    Co ja ci będe pisać... ja też się wstydziłam jak cholera facetów.. :( Pierwszy raz poszłam dopiero jak nie mogłam zajść w ciąże. Przed poczekalnią dopadł mnie mega stres, ból brzucha, wcześniej w domu miałam biegunkę. Ale teraz chodzę na luzie :D

    Edit: heh ja bylam az miesiac w szpitalu, wiec badal mnie prawie każdy ginekolog :D.. A pessar (krążek na szyjkę) zakładał mi młodziutki, przystojny lekarz.. no też był stres ale co tam, tu nie chodzi tylko o nas, tylko o dziecko, wiec jakoś trzeba znieść ten wsyd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2016, 10:26

    Kicirożek lubi tę wiadomość

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 wrote:
    Co ja ci będe pisać... ja też się wstydziłam jak cholera facetów.. :( Pierwszy raz poszłam dopiero jak nie mogłam zajść w ciąże. Przed poczekalnią dopadł mnie mega stres, ból brzucha, wcześniej w domu miałam biegunkę. Ale teraz chodzę na luzie :D

    Mialam to samo...tak samo sie balam....poszlam do typa po poronieniu. zupelnie inne podejscie do pacjentek...choc wydwalo sie ze to koiety powinny nas bardziej rozumiec i wogole...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2016, 10:27

    She86, AJA_S, Kicirożek lubią tę wiadomość

  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 18 października 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wizyty mam tylko prywatnie, szereg badań oczywiscie tez tylko prywatnie

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 18 października 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zrobiłam dziś rano test ciążowy, paskowy z allegro o czułości 10. Negatywny. Jestem 12dpo. Czy jest jeszcze chociaż cień szansy na ciążę?

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 18 października 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migracja wrote:
    Aja ja też mieszkam w dolnośląskim ;) no to trzymam kiukasy za Ciebie żeby się udało ;)
    I ja też :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 18 października 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co ja mam robić ? od poniedziałku do piątku pracuję w innym mieście niż moje rodzinne. Oddalona o 50 km. nie stanowi to dla mnie problemu przyjazd w ciagu dnia do swojego rodzinnego miasta bo godzinka i jestem.
    nie ufam tutaj lekarzom, rodzić też chce w swoim rodzinnym. Co byście zrobiły ?
    takiego lekarza "doraźnego" miały tutaj na miejscu a te konkrety w swoim mieście czy jak to rozegrać ?

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 18 października 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    50 km to nie tragedia a najważniejsze mieć zaufanego lekarza, a nie takiego że się będziesz 10 razy zastanawiać czy aby na pewno dobrze postępuje bo to bez sensu. Jak będziesz miała kontakt telefoniczny to zawsze w razie pilnej potrzeby możesz zadzwonić i się doradzić.

    Kicirożek lubi tę wiadomość

    Szymek :*
    uu6evgk.png
  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 18 października 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula oczywiście że jest szansa na ciążę. Poczekaj 2 dni i zrób test jeszcze raz, będzie pewniejszy. Niektórym zaciążonym jeszcze po terminie @ nie wychodziła druga kreska :)

    Szymek :*
    uu6evgk.png
‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ