X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Linla Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 17 października 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka Gratulacje ! Podwójne ! :)
    Wierzymy że wszystko będzie Ok ;)
    Już niedługo zobaczysz drugie serduszko.



    Kicirożek . Czekamy na wieści :) Mam nadzieję że jeszcze się nie odezwałaś bo skaczesz ze szczescia :)

    Niedoczynnosc tarczycy.

    oar8yx8dp22f8064.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 17 października 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) Kicirożek, czekamy na wieści :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka pierwsze co pomyślałam o tej becie twojej to że ciąża blizniacza ale wolałam nic nie mówić :) jeżu ale ja Ci zazdroszczę . Serduszko się pojawi zobaczysz . Aaaa ja też chcę bliznieta

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oja Mamuśka ale czad! Gratulacje! Na pewno na kolejnej wizycie będą dwa serduszka <3

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 17 października 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka, wielkie gratulacje :)
    Ja co prawda bliźniaków bym nie chciała za chiny, ale życzę spokojnej ciąży i mnóstwa cierpliwości :D!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 17 października 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, ja choć wiedziałam, że mogą być bliźniaki, to jednak nie dopuszczałam do siebie tej myśli :) Ale jak dzisiaj zobaczyłam te dwa kropusie to nie wyobrażam sobie już, że mogłoby być inaczej, choć nie ukrywam wielki szok :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuska super. Zazdraszczam Ci bo mi się marzą bliźniaki :) będę trzymać mocno kciuki :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 17 października 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja też zazdroszczę bliźniaków... Marzą mi się ;)

    Kiciorożek nie trzymaj nas dłużej w napięciu :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 17 października 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    mi bardziej chodzilo o to ze wole na bierzaco sprawdzac i ogladac nawet biel wizyra amiast ludzic sie ze beda 2 kreski w dniu spodziewanej@. Mnie bardziej boli jak czekam do dnia okresu. Wolej juz wczesniej widziec ze nic z tego. Zakrecone, pewnie dziwne ale tak mam. Oj jak przychodzi @ to mam wielkie zbicie

    Ja też wolałabym zrobić test wcześniej niż później. Hamuje mnie tylko jedna rzecz - ciąża biochemiczna. Strasznie się boję, że test będzie pozytywny, ucieszę się a potem test negatywny. Nie wyobrażam sobie tego zawodu.
    Dziewczyny, miałyście takie sytuacje?
    Czy jest jakiś termin zrobienia testu, który by gwarantował, że pozytywny test już się nie zmieni?

    Olciuska. Ja odstawiam wiesiołka dopiero przy pozytywnym teście owu. Takie bladziochy to mogą długo się utrzymywać i wcale nie zwiastować owulacji.

    Mamuśka2017. Ciąża bliźniacza? Zawsze chciałam. Rany, gratuluję! :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 17 października 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka gratuluje podwojnie, tak czulam twojej becie ze moga byc blizniaki :-)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 17 października 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuska podwójne gratulacje.drugie serduszko też będzie;) przy bliźniakach zawsze jeden rozwija się szybciej

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 18 października 2016, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Strasznie się boję, że test będzie pozytywny, ucieszę się a potem test negatywny. Nie wyobrażam sobie tego zawodu"

    Annie1981 tego kazda z nas sie boi. Jak zaczynałam starania to szlam zawsze na bete w dniu spodziewanej @. Ale zamiast uszczesliwiajacej bety dostawałam @. Potem przestalam robic bete. Odpuscilam. A teraz znow czekam bo chce zeby juz w koncu sie udalo. Dlatego tak natarczywie chce to sprawdzac.

    Moja temp dzis wysoko. Ale faza lutealna trwa 11 dni. Jesli owu byla 17 to wychodzi na to ze to juz 12dpo ale jesli 18dpo no to 11. Wiem ze musze czekac;-(. Chcialam zobic test ale juz nie mam. Zrobie w ciagu dnia jak kupie. Bardzo pragne 2 kresek na tescie a pozniej zeby wszystko ulozylo sie jak nalezy. Tego i Wam bardzo serdecznie zycze

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 18 października 2016, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka ogromne gratulacje :D jak ja się cieszę najchętniej to bym Cię uściskała ;) serduszko będzie słychać przy następnej wizycie :)
    Rośnijcie zdrowo i dbaj o Was <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2016, 06:25

    Pozytywne nastawienie :)
  • Baranek_Aga Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 18 października 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    U mnie od dzisiaj @

    Powodzenia Dziewczyny!

    Prawie rok...
    0d1ygzu3oe39es4j.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 18 października 2016, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranek_Aga tulę mocno

    Pozytywne nastawienie :)
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 18 października 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranek-Aga tulę mocno :(
    Mamuśka gratuluję - na drugie serduszko spokojnie czekaj :) będzie niedługo :) a teraz zgodnie z instrukcją lekarza do łóżeczka i wypoczywaj :) odpuść sobie wszystko co możesz i ciesz się ze swojego stanu :) Koleżanka ma bliźniaki - początki miała trudne, ale wsparcie rodziny i męża (chociaż jego mniejsze) i dała radę :) teraz jak idzie na spacer to z dwójką i od razu jest wesoło :)
    A ja dziś zrobiłam kolejny test i trochę się podłamałam - zamiast zobaczyć dwie wyraźne krechy zobaczyłam kolejnego bladziocha :(

    Dopiero po chwili zaczęłam sprawdzać i kojarzyć fakty - o 4 obudziłam się na siusiu potem popiłam trochę wody więc o 6 mocz mógł być rozrzedzony, a dodatkowo jak sprawdziła w necie zrobiłam sobie test 25 (na opakowaniu pink test nie ma tej informacji) więc na razie nie świruje i poczekam na jutro (dziś muszę tylko 10 kupić)

    Jestem pozytywnej myśli :) jakoś tak czuję że się udało :) wczoraj pierwsze poranne mdłości mnie dopadły :) i tak trzymały do południa, ogólnie to zmęczenie na maxa, o 15-16 po prostu ziewam i łzy w oczach mam ze zmęczenia, apetyt wzrósł (ale na okres też mi wzrasta) a z moją wagą muszę uważać :)

    Tak więc czekam spokojnie dalej :) betę zrobię pewnie w poniedziałek i w środę co by zbyt wcześnie pieniędzy nie wydawać bo trochę krucho u nas z kasą :)


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 18 października 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/45b1aab96264f.jpg.html
    https://zapodaj.net/3fa73ade13909.jpg.html


    Dziewczynki chyba się udało :) :) :) Lecę na betę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2016, 07:48

    babel_2016, cookiemonsterka, stokrotka92, aaniluap, s1985, Madziulla, Kasiula09, AJA_S, Migracja, Paula_29, aaandzia, She86, kate88:), VillemoVilo lubią tę wiadomość

    Szymek :*
    uu6evgk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melmarmis nie chyba tylko napewno :) zazdraszczam :) gratulacje :) daj znać po badaniu :)

    melmarmis lubi tę wiadomość

  • aaniluap Autorytet
    Postów: 322 257

    Wysłany: 18 października 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2020, 10:07

    melmarmis lubi tę wiadomość

    02502cdf1c.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 18 października 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! ;-) w którym dpo robiłaś test?

    melmarmis lubi tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
‹‹ 237 238 239 240 241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ