X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 17 października 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Mika dobrze że nadchodzi :) zaczniesz nowy cykl. U mnie cisza. Okres się jeszcze nie ujawnia :/
    Najgorsze ze co lece do wc to nic tylko widnisty sluz, pokluwaja jajniki, a te moje tempki to jakies dziwadla..

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf.. Wlasnie przeczytalam wszystko

    Weekend bylam nieobecna.. tyle sie dzialo..
    Ja poszlam do lekarza po 2 miesiacach staran poniewaz wtedy miesiaczka mi sie spozniala 16dni.. i okazalo sie ,ze mam wysoki testosteron ale reszta bardzo ok, owulacja byla wiec powiedzial zeby testo. olac.:) U mnie sie okazalo ze przgapiamy owu. Bo ja bylam pewna ze mam ja ok 12dc 13dc , a 2 razy na usg mialam 17-18dc. w sobote tez ide do gina. Kupe kasy to kosztuje ale troche nam zalezy na czasie. Wiec ja tez bym nie wzlekala z badaniami! Moja kolezanka poronila w 4 tyg:( opowiadala mi ze to byl dla niej taki bol ze teraz dlugo nie zdecyduja sie na dziecko bo sie bardzo zrazila. Podobno chodzila po scianach, nie mam pojecia czy kazda tak to przechodzi.. ? Ocyzwiscie nikomu tego nie zycze!!
    aaa Sandri suuuper :) niedlugo bedzie <3 malenstwa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Wiec ja tez bym nie wzlekala z badaniami! Moja kolezanka poronila w 4 tyg:( opowiadala mi ze to byl dla niej taki bol ze teraz dlugo nie zdecyduja sie na dziecko bo sie bardzo zrazila. Podobno chodzila po scianach, nie mam pojecia czy kazda tak to przechodzi.. ? Ocyzwiscie nikomu tego nie zycze!!

    masz namysli ze tak ja bolalo jak ronila ze po scianach chodzila?
    mnie tez tak bolalo...to byl koszmar...
    ale nie siedzialam w domu. zwolnilam sie do domu wcesniej z pracy tylko jak zaczelam mocno krwawic ale na drugi dzien poszlam do pracy. bolalo jak jasny piorun ale stwierdizlam ze to najlepsza terapia zeby nie siedzieć i nie myslec

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    masz namysli ze tak ja bolalo jak ronila ze po scianach chodzila?
    mnie tez tak bolalo...to byl koszmar...
    ale nie siedzialam w domu. zwolnilam sie do domu wcesniej z pracy tylko jak zaczelam mocno krwawic ale na drugi dzien poszlam do pracy. bolalo jak jasny piorun ale stwierdizlam ze to najlepsza terapia zeby nie siedzieć i nie myslec
    Tak tak jak ronila.
    Dla niej to byl taki bol ,ze od damtego czasu zaczeli sie zabezpieczac, a minol ponad rok. Dopiero w sobote sie o tym dowiedzialam, a jeszcze powiedziala ze na pewno bedzie chciala cesarke jak zacznie rodzic (to raczej nie koncert zyczen a koniecznosc moze do tego doprowadzic, ale jak orzezyla taka tralme :( )

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 17 października 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri, powodzenia :)

    Też mam dzisiaj wizytę, więc trzymajcie za mnie kciuki. Moje dzisiejsze samopoczucie - mdłości itd. szczegółów pisać nie będę, nie pozostawiają wątpliwości, że to ciąża :) Dzisiejsza beta 39981 :)

    AJA_S, cookiemonsterka, Olciuska, kaka470, Kasiula09, Paula_29, melmarmis, Baranek_Aga, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 17 października 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło żesz ale Wielka!!! :D
    Trzymam kciuki &&&

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Też mam dzisiaj wizytę, więc trzymajcie za mnie kciuki. Moje dzisiejsze samopoczucie - mdłości itd. szczegółów pisać nie będę, nie pozostawiają wątpliwości, że to ciąża :) Dzisiejsza beta 39981 :)

    uuuu piekna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba odpadam z tego miesiąca :(
    Zrobiłam dziś test o czułości 10.
    Ponoć powinien już w 100% potwierdzić ciąże 10 dni po owu.
    A tu totalny bladzioch.

    Ale mimo wszystko jestem z wami całym sercem i cieszę się, że aż tyle pozytywnych teścików w tym miesiącu się tu pojawiło. <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyE wrote:
    Ja chyba odpadam z tego miesiąca :(
    Zrobiłam dziś test o czułości 10.
    Ponoć powinien już w 100% potwierdzić ciąże 10 dni po owu.
    A tu totalny bladzioch.

    Ale mimo wszystko jestem z wami całym sercem i cieszę się, że aż tyle pozytywnych teścików w tym miesiącu się tu pojawiło. <3


    moment moment jaki bladzioch??? bladzioch to ciaza a pozatym testy negatywne 10 dpo nie sa w 100% pewne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla bladzioch, że nic kompletnie nie ma w miejscu w którym powinna pojawić się druga krecha jeśli to ciąża.
    Może i nie 100%, ale wydaje mi się, że tym razem test się nie pomylił.
    Może się pozytywnie zaskoczę jeśli miesiączka nie przyjdzie :)
    Ale nie będę już wariować i się doszukiwać.

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 17 października 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyE, ale 10 dpo test wcale jeszcze nie musi wykryć ciąży. Na ulotkach poza bzdury :) Poczekaj jeszcze i jak @ się nie pojawi to zrób test 14 dpo :)

    MyE lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyE dokladnie tak....to ze niektorym wychodza pozytywne 9 czy 10 dpo to nie znaczy ze Tobie wyjdzie. ja nie polecam robienia tak szybko testow. poczekaj do konca tyg jak @ nie bedzie wtedy sikaj

    MyE lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie. Ale dziś i tak już tracę powoli nadzieję, bo leci ze mnie bardzo, bardzo dużo śluzu "płodno podobnego" (bardzo rozciągliwy, delikatnie wodnisty, przezroczysto-biały)a taki pojawia się przed miesiączką, dlatego że zmniejsza się poziom progesteronu i znowu zaczynają dominować estrogeny, a za śluz płodny odpowiedzialne są właśnie estrogeny.
    Chyba że mój organizm zwariował.

  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 17 października 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyE do implantacji może dojść między 8 a 12 dniem a nawet później czasami, zanim hormon betahcg się zacznie wytwarzać dopiero po 48 godzinach czyli około 14 dnia :) tak więc się nie nakręcaj tylko spokojnie czekaj ;)

    Madziulla lubi tę wiadomość


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 17 października 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi z corka wyszla druga jasna kreska16dpo takze poczekaj

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Mi z corka wyszla druga jasna kreska16dpo takze poczekaj
    Mika Jak moge zapytac to o ktorej godz robisz testy owulacyjne?
    Z corcia tez one Ci pomogly? :)

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 17 października 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro widzicie cień tak jak ja, to jadę na betę!:-)

    nitta32, melmarmis, kate88:) lubią tę wiadomość

    c55frjjgoufy31i7.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 17 października 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyE wrote:
    Dzięki dziewczyny za wsparcie. Ale dziś i tak już tracę powoli nadzieję, bo leci ze mnie bardzo, bardzo dużo śluzu "płodno podobnego" (bardzo rozciągliwy, delikatnie wodnisty, przezroczysto-biały)a taki pojawia się przed miesiączką, dlatego że zmniejsza się poziom progesteronu i znowu zaczynają dominować estrogeny, a za śluz płodny odpowiedzialne są właśnie estrogeny.
    Chyba że mój organizm zwariował.
    MyE ale taki śluz również jest w początkowej ciąży, a zagnieżdżenie może mieć miejsce 9,10dpo . Bhcg zaczyna się wydzielać dopiero po 48 h i w krwi jest wykrywalne , a w moczu dopiero później( bo stężenie jest mniejsze) Poza tym testy mówiąc, że wykrywa ciąże po 6 dniach od zapłodnienia mają na myśli zagnieżdżenie bo od zapłodnienia 6 dni nie ma szans wykryć ciąży na sikańcach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 16:04

    MyE lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Bounty Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 17 października 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ! :)
    Zrobiłam dziś test, nie z porannego moczu... wynik: druga kreska blada lecz widoczna. Dziś powinnam dostać okres (ewentualnie jutro). Po odczytaniu wyniku, na spokojnuie zjadłam obiad, wypiłam herbate i postanowilam ze ponownie zrobie test - tym razem wynik wyszedł negatywny...
    Myślicie, że test mógł się mylić za pierwszym razem?

  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 17 października 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) Jestem zapisana na 22 ale zatestuje wcześniej bo owu mi się przesunęła i wychodzi na to ze była wcześniej niż planowałam. Oczywiście nie obeszło się bez fall startu 10dpo (biel nad bielą)... Więc czekam już grzecznie do terminu @ czyli pojutrze. A przeczucia mam dobre, po prostu czuję że się udało no :D

    kate88:), kaka470 lubią tę wiadomość

    Szymek :*
    uu6evgk.png
‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ