X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 17 października 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    luteina czy dupek? ja biore dupka i lekarz mowi ze 2-7 dni moze @ wracac. oczywiscie mam nadzieje ze nie doczekasz sie @ :)

    Odpowiednik luteiny, właśnie lekarz mi nic nie mówił, dlatego czekam. Jeszcze bym jeden test zrobiła, ale boję się rozczarowania... no zobaczymy:)

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 17 października 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wszystkim, które zobaczyły już 2 kreski na teście. Czytałam wątek cały weekend i cieszyłam się razem z Wami.

    Mnie ostatnie dni upłynęły na dziwnych bólach w dole brzucha. Aż w pewnym momencie myślałam, że złapałam jakąś infekcję pęcherza albo że przesadziliśmy z <3. :-) Dni płodne się skończyły teraz pozostaje tylko czekać na efekty starań. Jakoś może wytrzymam te 10 dni.

    Powiedzcie mi, po ilu miesiącach starań na luzie poszłyście do ginekologa po jakieś medyczne wsparcie. Widzę, że wiele z Was łyka jakieś suplementy, hormony. Czy to dlatego, że macie stwierdzone jakieś problemy zdrowotne, które mogą utrudniać zajście w ciążę, czy tak raczej profilaktycznie i by zwiększyć szanse?

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 17 października 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    To tak moze byc, ze przed @ wyjda dwie kreski a w dniu spodziewanej @ juz tylko jedna mimo braku @? Chyba ze cos zle zrozumialam ;)


    mi bardziej chodzilo o to ze wole na bierzaco sprawdzac i ogladac nawet biel wizyra amiast ludzic sie ze beda 2 kreski w dniu spodziewanej@. Mnie bardziej boli jak czekam do dnia okresu. Wolej juz wczesniej widziec ze nic z tego. Zakrecone, pewnie dziwne ale tak mam. Oj jak przychodzi @ to mam wielkie zbicie

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Powiedzcie mi, po ilu miesiącach starań na luzie poszłyście do ginekologa po jakieś medyczne wsparcie. Widzę, że wiele z Was łyka jakieś suplementy, hormony. Czy to dlatego, że macie stwierdzone jakieś problemy zdrowotne, które mogą utrudniać zajście w ciążę, czy tak raczej profilaktycznie i by zwiększyć szanse?

    ja poszlam po poronieniu czyli w grudniu 2014 roku i bylo po roku staran na luzie

  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 17 października 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowepole, ja po poltora roku poszłam, okazało się,ze mam różne chorobska... prawie rok przerwy w staraniach, bo kolejna choroba dopadła, przy której nie mogłam brać żadnych hormonów, a bez których do owulacji by nie doszło. Teraz znowu poszłam do ginekologa, przepisał zastrzyki na pęcherzyki i pregnyl na uwolnienie jajeczka. W końcu miałam owulację, chyba pierwszy raz w życiu:) czasami hormony to jedyne wyjście:)

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 17 października 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam, bo jak byłam u ginekologa w czerwcu, to bardzo zachęcał do rozpoczęcia starań - że ładne endometrium, że jajeczka pokaźne (dwa na raz!) i że ogólnie z USG wnosi, że po mojej stronie nie powinno być żadnych problemów. Lekarz bardzo konkretny i nie z tych, co wymyślają miliony badań i konsultacji, żeby tylko więcej zarobić (wiadomo że są tacy).

    Zastanowiło mnie jedno. Powiedział, że jak się już zdecydujemy i będzie nam zależało, to zaprasza od razu na monitoring owulacji, żeby nie strzelać w ciemno i jak najszybciej wyeliminować jakieś problemy. I myślę, kiedy jest ten czas, żeby że tak powiem, zaprosić lekarza do współpracy, żeby z jednej strony nie zwlekać za długo i nie przeciągać sprawy w nieskończoność a z drugiej, żeby nie fiksować za szybko. Wiadomo że nawet najzdrowszej kobiecie mogą się przytrafić jakieś chwilowe problemy, wahania hormonów, czy cykle bezowulacyjne. I że jak się chce, to nawet ze zdrowego można zrobić chorego. A kolejne wizyty to kolejne stresy - to jak wiadomo tez nie pomaga

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowepole powiem Ci tak...ja gdybym wiedziała ze bedzie taki problem z zajsciem w ciaze u mnie to nie czekalalabym roku... bardzo tego zaluje... :( przynajmniej do tego aby porzadne badania zrobic i wdrożyć leczenie hormonalne... po poronieniu dowiedzialam sie ze mam hiperprolaktynemie, endomertioze i torbiel endometrialna na jajniku. moj poprzedni gin chcial mnie na stol klasc. ja sie nie zgodzilam i wtedy trafiłam do obecnego gina i wdrozyl leczenie lekiem vissane wprowadza on w sztuczna menopauze..nie ma @ nie ma cyklu. trwalo to okopnie dlugie pol roku....w miedzy czasie przeszlam na diete torbiel zniknela. mialam robina droznosc jajowodow - drozne...no ale ciazy jak nie bylo tak nie ma...nie mowie zeby odrazu na poczatku staran robic droznosc czy badac nasienie meza bo jest to kompletnie bez sensu..ale przynajmniej porzadna diagnostyka hormonalna..miedzy innymi tarczyca prolaktyna. ja stracilam przez to pol roku....ale to moje zdanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 10:33

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 17 października 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka naprawdę z chęcią bym poszła, ale mój gin nie widzi problemu :/
    Nie wiem może po prostu mam takie humory bo jestem przed @... Jutro mnie nawiedzi i w środę wrócę do normalności ;)
    Chyba... :P

    Rzepakowe pole nie zwlekaj zbyt długo. Madziulla ma rację zacznij od hormonów i od nich dużo się zaczyna. Życzę jednak byś nie musiała zbyt długo czekać na maleństwo :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 17 października 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Mam dzis pierwsza wizytę. Trochę sie denerwuje. Trzymajcie kciuki. Idzie ze mna przyjaciółka. Niestety moj M jest w pracy. Ale i tak jeszcze serca nie będzie słychać.
    Sandri gratuluje serdecznie;)))dawno mnie nie bylo.
    Reszcie staraczek przesylam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;);););)
    17dziedzicow w tym miesiacu?no no no imponujacy wynik,oby tak dalej;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 10:53

    AJA_S, She86, kate88:) lubią tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Jadu Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 17 października 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez testuje w październiku, dopiszcie mnie na 25:)

    Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!

    Starania z nadwagą i niedoczynnością tarczycy
    z pomocą medyczną - 4 cykl
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 17 października 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik ! Wspaniale ze u ciebie dobrze!

    Widzialam pecherzyk 4mm. Powiedzial ze wczesna ciąża, ok 3tyg od zaplodnienia. Kolejna wizyta 2listopada. Nie moge sie doczekać.

    Madziulla, AJA_S, kate88:), zakocona, Kasiula09, cookiemonsterka, roslinka, Migracja, melmarmis, Adry, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 17 października 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super sandri :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri super!!! a cos mowil na to tsh?

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 17 października 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja meludej ze zaczeło mnie podbrzusze pobolewac:)czyli nadchodzi@..

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika dobrze że nadchodzi :) zaczniesz nowy cykl. U mnie cisza. Okres się jeszcze nie ujawnia :/

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 17 października 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista aktualna.

    sandri, gratulacje <3!! Już niedługo zobaczysz pikające serduszko na monitorze. Wspaniały to jest widok (zrobił na nas o wiele większe wrażenie niż potem usłyszenie serca przy kolejnej wizycie)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 17 października 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, jestem pod kontrola endokrynologa wiec tylko zapytal co biorę i w jakiej dawce. No i ze mam tego pilnować. Mam nadzieje ze dawka jest dobra i ze szybko to spadnie...

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Madzia, jestem pod kontrola endokrynologa wiec tylko zapytal co biorę i w jakiej dawce. No i ze mam tego pilnować. Mam nadzieje ze dawka jest dobra i ze szybko to spadnie...

    jak jestes pod kontrola to napewno bedzie ok :*

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 17 października 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Madzia. Udalo mi sie na szczęście bardzo szybko dostac na wizyte. Trzymam kciuki za ciebie! :*

    Madziulla lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Dzieki Madzia. Udalo mi sie na szczęście bardzo szybko dostac na wizyte. Trzymam kciuki za ciebie! :*

    <3

‹‹ 234 235 236 237 238 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ