X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 17 października 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bounty po herbacie i obiedzie miałaś na bank bardziej rozrzedzony mocz dlatego inny wynik, no stres :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    Szymek :*
    uu6evgk.png
  • Bounty Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 17 października 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano mam zamiar powtorzyc, ale nie moge sie juz doczekac!:)

    melmarmis lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z testem macie 100% racji, ale ten śluz mimo wszystko mnie załamuje. Chyba mam gorszy dzień lub za dużo się naczytałam zapominając, że internet to nie jest pewne źródło informacji.

    Z drugiej strony jestem wam niewiarygodnie wdzięczna za te wszystkie ciepłe słowa wsparcia. To jedno z niewielu miejsc gdzie człowiek może liczyć na odrobinę wyrozumiałości i uśmiecha się do monitora zamiast czytać ociekające jadem mamuśki na innych forach/grupach i inne wyrocznie.
    Cieszę się bardzo, że tu trafiłam.

    melmarmis lubi tę wiadomość

  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 17 października 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyE nie zastanawiaj się nad śluzem, wyluzuj teraz już nic Ci nie da jego badanie, tym bardziej że nigdzie nie jest jasno określone jaki śluz ma być w przypadku wczesnej ciąży a jaki przed @. Każda jest inna i wychodzi to w rzeczywistości różnie... Teraz to musisz się wyluzować i uzbroić w cierpliwość na te kilka dni, kiedy test będzie już wiarygodny :)

    MyE, babel_2016, Baranek_Aga lubią tę wiadomość

    Szymek :*
    uu6evgk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekko widoczna kreska na tescie owu. Odstawic wiesiolka?

  • tubispl Przyjaciółka
    Postów: 84 60

    Wysłany: 17 października 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitta32 to wstepnie gratuluje

    xnw4qqmzuoifsosb.png
  • tubispl Przyjaciółka
    Postów: 84 60

    Wysłany: 17 października 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wole poczekac na czwartek czyli w dzien okresu wczesniej nie mam odwagi

    xnw4qqmzuoifsosb.png
  • Ann.naa Przyjaciółka
    Postów: 96 26

    Wysłany: 17 października 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Ann, jedno co mogę powiedzieć, to że bromergon jest naprawdę skuteczny. Nie mniej jednak najlepiej zacząć od bardzo małej dawki, żeby organizm się przyzwyczaił. W styczniu zaczęłam go brać czy prolaktynie ponad 60. Zaczęłam od 1/2 tabletki, a po tygodniu przeszłam na całą. Po 20 dniach prolaktyna 9. Pełno skutków ubocznych, naprawdę źle się czułam. W lutym Gin kazał odstawić, by zobaczyć, co będzie. W kwietniu prolaktyna znowu 35. Zaczęłam brać bromka, ale najpierw 1/4 tabletki chyba przez miesiąc, potem 1/2 też przez bardzo długi czas, a potem przeszłam na 3/4. We wrześniu prolaktyna 15. Efekt nie spektakularny ale czułam się dobrze no i mi się jakoś bardzo nie spieszyło ;)
    Mamuśka dziękuję za info! Mam zacząć od 1/4 tabletki tylko na noc i powoli zwiększać aż dojdę do 1/2 na dzień i 1/4 na noc tylko ja do tyłu.mam dochodzić przez 4dni. Ciekawa jestem tych skutków ubocznych, raczej nie jestem wrażliwa ale zobaczymy. Ja tej podstawowej prolaktyny nie mam wysokiej 223mU/l (127-637 więc poniżej średniej) ale ta po teście poszybowala 28 razy :/ ciekawa jestem jak długo będę to leczyć, lekarz kazał się pojawić już po pierwszym miesiącu z tym bromergonem, nie wiem czy tylko miesiąc by mógł coś dać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 17:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie chyba zaczyna działać powoli inofolic. Pierwszy raz mnie brzuch boli a okresu jeszcze nie ma. Nigdy przed okresem mnie nie bolal

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 17 października 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    lekko widoczna kreska na tescie owu. Odstawic wiesiolka?

    A czemu trzeba odstawiać? Wiem, że dziewczyny tak robią, tylko dlaczego właśnie?
    Na ulotce wiesiołka nie ma wzmianki, że można go stosować tylko do owulacji, wogole nic nie ma na ten temat

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • Linla Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 17 października 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 wrote:
    A czemu trzeba odstawiać? Wiem, że dziewczyny tak robią, tylko dlaczego właśnie?
    Na ulotce wiesiołka nie ma wzmianki, że można go stosować tylko do owulacji, wogole nic nie ma na ten temat

    She86 Poczytalam troche na ten temat i prosze :
    "Dlaczego nie wolno przyjmować oleju z wiesiołka przez cały czas? Ponieważ jeśli w czasie owulacji dojdzie do zapłodnienia, olej z wiesiołka może wywołać mikroskurcze macicy, a te z kolei poronienie. Wystarczy więc dokładnie obserwować swój cykl, aby bezpiecznie korzystać z dobroczynnych właściwości olejku z wiesiołka."

    Niedoczynnosc tarczycy.

    oar8yx8dp22f8064.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 17 października 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tubispl wrote:
    Nitta32 to wstepnie gratuluje


    Boje sie nastawiac. Sprawdze jutro kolejnym testem. Na bete pojde dopiero w srode. Bardzo chce zeby to byla prawda;-)

    Trzymam kciuki za Ciebie!

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 17 października 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie siedzę w kolejce do gina! Umieram z nerwów :/

    Jaguś_7810, Linla lubią tę wiadomość

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 17 października 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja już po wizycie. Ciąża bliźniacza. Niestety póki co jest tylko jedno serduszko. U drugiego zarodka jeszcze nie ma. Lekarz mówi, że jest dość wcześnie i serduszko jeszcze może się pojawić. Za dwa tygodnie kolejna wizyta. Póki co luteina + duphaston i L4.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 19:10

    Jaguś_7810, Madziulla, She86, ZakreconaŻona, VillemoVilo, melmarmis, cookiemonsterka, zakocona, Kasiula09, Paula_29, Kicirożek, Baranek_Aga, kate88:), karolka22, Marteczka93, babel_2016, emerald_m, Migracja lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 17 października 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek wrote:
    Wlasnie siedzę w kolejce do gina! Umieram z nerwów :/


    Trzymam kciuki :) ! Będzie wszystko dobrze ;**

    Kicirożek lubi tę wiadomość

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 17 października 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka! !!!! Jezu gratulacje!!! To ci los wynagrodził tyle czekania !!!!

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 17 października 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Dziewczyny, ja już po wizycie. Ciąża bliźniacza. Niestety póki co jest tylko jedno serduszko. U drugiego zarodka jeszcze nie ma. Lekarz mówi, że jest dość wcześnie i serduszko jeszcze może się pojawić. Za dwa tygodnie kolejna wizyta. Puki co luteina + duphaston i L4.

    Nic się nie martw :) Będzie i drugie serduszko ;* ciąża bliźniaczaaa ! aa super :)) Teraz wypoczywaj ;****

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czulam po tej becie!!!! Wspaniale!! <3 <3 czekamy na drugie serduszko! Wierze ze się pojawi!!

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 17 października 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny :) Mam nadzieję, że będzie ok :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 17 października 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka gratulacje;-)

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ