X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki takie głupie pytanie :) ile przed okresem zaczyna was boleć brzuch? Mnie do tej pory nigdy przed okresem nie bolał a od wczoraj boli okresu nie ma jeszcze

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 października 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dziewczynki takie głupie pytanie :) ile przed okresem zaczyna was boleć brzuch? Mnie do tej pory nigdy przed okresem nie bolał a od wczoraj boli okresu nie ma jeszcze
    U mnie to różnie. raz od owulacji raz 3dni przed a czasem tylko w dzień @...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 18 października 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zawsze boli tego samego dnia co go dostaje. W poprzednim cyklu zdarzylo sie, ze bolal, dwa dni przerwy i dopiero dostalam @. Juz myslalm,ze to na ciaze, ale niestety.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ja też wolałabym zrobić test wcześniej niż później. Hamuje mnie tylko jedna rzecz - ciąża biochemiczna. Strasznie się boję, że test będzie pozytywny, ucieszę się a potem test negatywny. Nie wyobrażam sobie tego zawodu.
    Dziewczyny, miałyście takie sytuacje?
    Czy jest jakiś termin zrobienia testu, który by gwarantował, że pozytywny test już się nie zmieni?

    no ja tak miałam- 10- 11 dpo bladziochy, 13dpo biel vizira i beta negatywna :/
    gdybym poczekała do terminu @, nawet bym nie wiedziała...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) wypatruje jej z utęsknieniem :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 października 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melmarmis wrote:
    https://zapodaj.net/45b1aab96264f.jpg.html
    https://zapodaj.net/3fa73ade13909.jpg.html


    Dziewczynki chyba się udało :) :) :) Lecę na betę :D

    Piękna kreseczka daj znać po becie ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 18 października 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wczoraj pisałam że dostane @ ale do dziś jej nie widzę 16 test biel .. ludzie zwariować idzie oby tylko menda mi się nie zatrzymała .... Mamuśka gratuluję!!! ;);) Świetna wiadomość trzymam kiukasy aby wszytko było ok!!!

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 października 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dzięki dziewczyny :) wypatruje jej z utęsknieniem :)

    A może nie potrzebnie ?

    A ja dziś mam termin @ pewnie dostanę bo piersi przestały boleć :( W sumie w tym cyklu dziwnie bolały...

    Muszę się pożalić... Wczoraj w pracy wszyscy próbowali mi wmówić że mam jakieś inne oczy. Takie błyszczące i radosne...
    Z początku pomyślałam że może im się zdaje albo po prostu tak jest bo pies swoją ciężką łapą mnie trzepną w samą gałkę oczną(nie zdążyłam zamknąć oka). potem B jak przyjechał do sklepu zapytał się mnie czy płakałam... Albo się na mnie uwzieli.... Albo coś się ze mną dzieję... Ale nie ma żadnych chorób ze świecącymi oczami i zawrotami głowy(to drugie podpiełam do PMS)

    Migracja lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 października 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migracja wrote:
    Hej dziewczyny wczoraj pisałam że dostane @ ale do dziś jej nie widzę 16 test biel .. ludzie zwariować idzie oby tylko menda mi się nie zatrzymała .... Mamuśka gratuluję!!! ;);) Świetna wiadomość trzymam kiukasy aby wszytko było ok!!!

    A beta nie możliwa tak? Jak pamiętam nie mieszkasz w Pl...
    Może zgłoś się do gina albo poczekaj jeszcze z 2dni ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    A może nie potrzebnie ?

    A ja dziś mam termin @ pewnie dostanę bo piersi przestały boleć :( W sumie w tym cyklu dziwnie bolały...

    Muszę się pożalić... Wczoraj w pracy wszyscy próbowali mi wmówić że mam jakieś inne oczy. Takie błyszczące i radosne...
    Z początku pomyślałam że może im się zdaje albo po prostu tak jest bo pies swoją ciężką łapą mnie trzepną w samą gałkę oczną(nie zdążyłam zamknąć oka). potem B jak przyjechał do sklepu zapytał się mnie czy płakałam... Albo się na mnie uwzieli.... Albo coś się ze mną dzieję... Ale nie ma żadnych chorób ze świecącymi oczami i zawrotami głowy(to drugie podpiełam do PMS)

    Nie kochana potrzebnie cykl był bez owu , miałam prawie dwa tygodnie infekcje intymna więc seksu prawie wcale w tym cyklu nie było w ciągu dwóch ostatnich tygodni był tylko raz także no ciąży napewno nie ma. Czekam niech przyjdzie i zabieramy się z mężem do działania w przyszłym cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja_S ja często mam takie oczy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melmarmis wrote:
    https://zapodaj.net/45b1aab96264f.jpg.html
    https://zapodaj.net/3fa73ade13909.jpg.html


    Dziewczynki chyba się udało :) :) :) Lecę na betę :D

    chyba???? gratuluje! beta to formalnosc <3

    melmarmis lubi tę wiadomość

  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 18 października 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj temperatura spadła, także czekam na @ :( życzę powodzenia reszcie :)

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry ;)
    Ja dziś rano dostałam miesiączkę :)
    Co prawda 3 dni przed terminem, ale jej obfitość i ból nie pozostawia wątpliwości. :)
    No i dziwna temperatura jak na miesiączkę, bo 37,1.
    Przez chwilę nawet myślałam, że może to plamienie implantacyjne (było u mnie w poprzedniej ciąży), ale okres rozkręca się w takim tempie, że nie nadążam z podpaskami ;)

    Powodzenia dziewczyny !! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam isc dzis do dentysty ale odmowilam bo gardlo mnie boli... heh jeszcze brakuje zebym sie rozchorowala...

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 października 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Aja_S ja często mam takie oczy :)

    Ja nigdy... no chyba że faktycznie płacze :/
    Klientka mi wczoraj pogratulowała... Byłam w szoku, a ona do mnie...
    "No brzusio od jakiegoś czasu jest, ale tak głupio było spytać. A te oczy teraz mówią same przez się" Jej minagdy powiedziałam że nie jestem w ciąży.... Bezcenna ;D
    Ja mam dentyste na 27 ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 18 października 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja ja mieszkam w Polsce masz rację poczekam te 2 dni i , ale wiesz jak to jest już 100 myśli na minutę ,zazwyczaj mam regularnie @ . I jakoś pierś mnie lewa boli i jajnik ...
    Ej błyszczące oczy słyszałam że wróżą ciąże;) kiedy testujesz ?;)

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 18 października 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a mi tempka spadla znowu, wczoraj brzuch jak na @ plus jajniki.. Lece do wc a tam wodnisty sluz:/ nigdy tak nie mialam.. A moze przez ten clo paskudny? Albo progesteron?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 18 października 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita Dzieki za odpowiedz. To ja postaram sie poczekac z testowaniem do terminu @. Wolalabym nie wiedziec niz sie tak rozczarowac. Musialo Ci byc ciezko.
    A tak dla scislosci, biel pokazala Ci sie jeszcze przed @?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 października 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migracja wrote:
    Aja ja mieszkam w Polsce masz rację poczekam te 2 dni i , ale wiesz jak to jest już 100 myśli na minutę ,zazwyczaj mam regularnie @ . I jakoś pierś mnie lewa boli i jajnik ...
    Ej błyszczące oczy słyszałam że wróżą ciąże;) kiedy testujesz ?;)

    Jeśli dzisiaj ani jutro się nie zjawi @ to zatestuje jak przyjdą mi z apteki... Mieszkam na dolnymśląsku a witaminy i teraz testy zamawiam z Apteki w Gdańsku o ponad połowę niższe ceny niż u mnie ;)

    Ale nienastawiam się na ciążę... po tak długim czasie nabrałam dystansu;)
    Ale wiem jak myśli same sobą rządzą dając różne scenariusze...
    No nic po owulacji zdaje się tylko czekać :)

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ