X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • tubispl Przyjaciółka
    Postów: 84 60

    Wysłany: 16 października 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie coś brzuch jak na okres zaczyna pobolewać dzisiaj jeszcze lekki spadek w temp. mam nadzieję że to implementacja a nie zwiastun zbliżającego się okresu, który powinien być w czwartek.......zawsze temperatura spada mi dzień przed okresem wiec tutaj jest troszkę za szybko oby się jutro podniosła do góry z powrotem....



    e2350fa38f428504ec3a696129cbfedb.png

    xnw4qqmzuoifsosb.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 16 października 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tubispl Trzymam kciuki, żeby tempka się podniosła :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 503 488

    Wysłany: 16 października 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0.10 .. Odstawiam dupka.. A wydawalo mi sie ze na tescie byl cien.. :(

    🇮🇪
    IO, stan przedcukrzycowy, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    2.5 roku starań
    29.05.2018 Nikodem 3090g 51 cm 🥰
    22.09.2019 Lena 3730g 56 cm 🥰
    Starania o trzecie ❤ 3cs
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 16 października 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tubispl wrote:
    a mnie coś brzuch jak na okres zaczyna pobolewać dzisiaj jeszcze lekki spadek w temp. mam nadzieję że to implementacja a nie zwiastun zbliżającego się okresu, który powinien być w czwartek.......zawsze temperatura spada mi dzień przed okresem wiec tutaj jest troszkę za szybko oby się jutro podniosła do góry z powrotem....

    u mnie sytuacja baaardzo podobna. Tez mam nadzieje ze pojdzie tempka w gore. Tobie rowniez tego zycze!

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 16 października 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tubispl wrote:
    a mnie coś brzuch jak na okres zaczyna pobolewać dzisiaj jeszcze lekki spadek w temp. mam nadzieję że to implementacja a nie zwiastun zbliżającego się okresu, który powinien być w czwartek.......zawsze temperatura spada mi dzień przed okresem wiec tutaj jest troszkę za szybko oby się jutro podniosła do góry z powrotem....


    A jak długa masz faze lutealna? 14czy krocej? Ja mam 11 zwykle. Mam slepa nadzieje ze tempka odbije. Jutro bedzie wszystko jasne

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • tubispl Przyjaciółka
    Postów: 84 60

    Wysłany: 16 października 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja faza lutealna to 13 dni zazwyczaj...ja też mam nadzieję że jutro się podniesie

    nitta32 lubi tę wiadomość

    xnw4qqmzuoifsosb.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 16 października 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka kochanie gratulacje :*
    Hej dziewczyny dzięki za podtrzymanie na duchu...
    Ale to nie jest tak, że mam dość starań. Nie o to chodzi, chodzi o to że nie wiem kiedy mam owulacje... nie wiem czy wgl ją mam :( Boję się że to cykl bezowulacyjny. Wczoraj śluz rozciągliwy i zaczęły się bóle piersi... tylko próbując sprawdzić szyjke nie miałam jak wsadzić palca w psioche bo była tak rozpulchniona... Tak bym chciała żeby się udało że wariuje... 3lata to naprawdę cholernie długo :(
    Chodzi też o moją pracę... taka paskudna pogoda a my musiałyśmy siedzieć w tym przeklętym sklepie robiąc inwenture z warzywniaka i kręcącymi się żulami... dziś już byłam bardzo blisko zwymiotowania na kasie o.O A po za tym tak wszystko mnie boli zwłaszcza ręka że aż mi się płakać chciało :( Całą noc nie spałam bo tak bolała i pewnie to dlatego dziś mam wszystkiego dość :/ Aż nie mogę doczekać się kiedy przyjdzie ta witamina D z K2 :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 16 października 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    0.10 .. Odstawiam dupka.. A wydawalo mi sie ze na tescie byl cien.. :(
    Bardzo mi przykro... Tulę:)

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 16 października 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann.naa wrote:
    Czy któraś z Was cierpi na hiperprolaktynemie czynnosciowa?

    Staramy się o dziecko od 1,5 roku. Bardzo długo podchodzilismy do tego na luzie, zresztą tak jest do dziś, tylko już się zaczynam wkurzac. Ja po kilku nieudanych miesiącach zaczęłam robić badania. Po drodze wyszło tsh za wysokie, ale szybko doprowadziłam to do normy. Później parę miesięcy czekaliśmy aż się uda i dupa. Ostatnie 2 cykle brałam luteine i castagnus, dalej dupa. Zrobiłam badanie prolaktyny z testem z metoklopramidem i wyszło że mam najpierw ok 200 a później ponad 6000. Gdzie norma to x6 w tym drugim badaniu. Lekarz powiedział wprost 'dlatego nie jest pani w ciazy' W tym cyklu mam brać jeszcze luteine z castagnusem ale w kolejnym już Bromergon z luteina.

    Jestem ciekawa czy któraś z Was ma z tym jakieś doświadczenia, jak długo to się leczy.
    U mnie też stwierdzono hiperprolaktynemie czynnosciowa, bromergonu biorę od 17 roku życia z przerwą na ciążę, z tym że na początku brałam że względu na nieregularny @, w pierwsza ciążę zaszłam za pierwszym razem jak tylko zdecydowaliśmy się na dziecko, ale z pomocą testów owulacyjnych, było to w 2010 roku. Po ciąży nie brałam bromergonu i nie nadałam prolaktyny, dopiero rok temu jak zaczęłam myśleć o rodzeństwie dla syna zrobilam badania. Bez obciążenia prolaktyna w górnej granicy normy, po obciazeniu wzrosła 10 razy (norma 6x). Bromergonu biorę od czerwca tego roku i prolaktyna mam poniżej normy. Biorę również luteina oraz ovarin. Wcześniej stosowałam castagnus i nie było efektów, niestety nadal brak ciąży:(

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 16 października 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja, jeśli masz wątpliwości, czy występuje u Ciebie Owulacja, to najlepiej iść do gina na monitoring :) Wtedy wszystko wiadomo :)

    Ann, ja mam hiperprolaktynemię ale nie czynnościową. W każdym razie z za wysoką prolaktyną się nie zajdzie. Norma prolaktyny jest do 25, ja miałam po lekach 35, a już mi lekarz powiedział, że nie zajdę. Na usg natomiast wyszło, że jest pełno pęcherzyków zatrzymanych w rozwoju czyli owulacji nie będzie :/ Na prolaktynę polecam bromergon. Świństwo niesamowite, źle się po tym czułam ale przez 20 dni prolaktyna spadła z 64 na 9 :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Ann.naa Przyjaciółka
    Postów: 96 26

    Wysłany: 16 października 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka, no właśnie cykam się tego Bromergonu, ale widzę że Tobie się udało, czyli można :) gratuluję!

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 16 października 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a probowalyscie Dong Quai ?

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 17 października 2016, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki! Powiedzcie, że też widzicie ten cień ! @ powinna być za 3 dni.
    Nigdy nie widziałam takiego cienia, zawsze biel wizira !

    https://zapodaj.net/7433c7f1dc371.jpg.html

    https://zapodaj.net/9595f6c2a3713.jpg.html

    kate88:), Paula_29 lubią tę wiadomość

    c55frjjgoufy31i7.png
  • tubispl Przyjaciółka
    Postów: 84 60

    Wysłany: 17 października 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie temperatura powedrowala do gory na szczescie

    nitta32, aaagaaa89 lubią tę wiadomość

    xnw4qqmzuoifsosb.png
  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 17 października 2016, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    Dziewczynki! Powiedzcie, że też widzicie ten cień ! @ powinna być za 3 dni.
    Nigdy nie widziałam takiego cienia, zawsze biel wizira !

    https://zapodaj.net/7433c7f1dc371.jpg.html

    https://zapodaj.net/9595f6c2a3713.jpg.html



    ja tam cos widzę! Mi 4 dni przed planowaną @ też takie cienie na 25 wychodziły, powtórz jutro, albo beta;D

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 17 października 2016, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    Dziewczynki! Powiedzcie, że też widzicie ten cień ! @ powinna być za 3 dni.
    Nigdy nie widziałam takiego cienia, zawsze biel wizira !

    https://zapodaj.net/7433c7f1dc371.jpg.html

    https://zapodaj.net/9595f6c2a3713.jpg.html
    Widać widać <3

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 17 października 2016, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aagaa89 na tym drugim teście już rzeczywiście widać jakiś cień cienia, ja robiłam wczoraj 10 i miałam troszkę bardziej wyraźny, powtórz jutro 10 i jeśli będzie wyraźniejszy to beta :)
    tubispl trzymam kciuki - ja też czekam do czwartku - jutro test a w czwartek jeśli krecha wyraźniejsza to beta :) i dobrych wyników nam obu życzę :)


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 17 października 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tubispl wrote:
    No u mnie temperatura powedrowala do gory na szczescie



    a mnie tez;-). Poki co ciesze sie z tego co mam

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 października 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa widać :) z takiego testu msm synka ;)

    nitta32, Kicirożek lubią tę wiadomość

  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 17 października 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow!!! u mnie CHYBA tez cien cienia!!! Pierwszy raz prawdziwy cien cienia!!! Boze mam nadzieje ze nic mi sie juz nie wydaje;-)

    Migracja, stokrotka92, cookiemonsterka, She86, Kasiula09, Paula_29, Kicirożek, kate88:), zakocona lubią tę wiadomość

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ