X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam się marzy chłopiec. ;)
    A to dlatego, że w rodzinie same baby :D Byłby w końcu jakiś rodzynek.
    No i nie zapominamy, że u męża jak i u mnie w rodzinie były bliźniaki także może za jednym zamachem uda się dwójeczka :D

    nitta32 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    miśka1987 Gratulacje! Trzy lata? Nie potrafię sobie wyobrazić jak się cieszycie :)

    Trzy długie lata... Ja dziś nie chodzę, ja unoszę się nad ziemią metr :D

    nitta32, MyE, ZakreconaŻona, Annie1981, Paula_29, mika1987, emerald_m, AJA_S, cookiemonsterka, Madziulla, She86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    Przez ostatni miesiąc codziennie z mężem modliliśmy się do św.Jana Pawła II. Tak nas namówił ksiądz po mszy św. o uzdrowienie. Sceptycznie do tego podeszliśmy a jednak. Stwierdziliśmy, że przed kliniką nic nie zaszkodzi :) I jest, po tylu latach...
    Wspaniała wiadomość <3 Gratuluję :)

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 16 października 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluniaaa wrote:
    Moje drogie nic straconego jeszcze.....dziś rozmawialam z koleżanką która jest w ciąży. W dniu spodziewanej @ zrobiła test i negatyw. Okres jej się spoznial więc za parę dni zrobiła następny i też negatyw więc stwierdzila ze czeka na @. No ale minął tydzień i małpy nie ma więc 8 dni po spodziewanej @ zrobiła test i wyszła blada kreska. Lekarz stwierdził że jajeczko długo wędrowało przez jajowod i bardzo późno było zagnieżdżenie. Więc te które ciągle czekają na @ głową do góry
    Ja jestem tego dobrym przykładem. 6 dni po spóźnieniu ledwie cień :)

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 16 października 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z przymrużeniem oka oczywiście ;)
    Mi akurat sie sprawdziło, mam syna. I październik to ostatnia szansa na poczęcie córki ;)

    d8abfb8b6c71f054med.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 11:49

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 16 października 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyE Ja też bym chciała bliźniaki :) Mówią, że ciężko, ale ja już 35 lat skończyłam, więc jak nie trafią się bliźniaki to pewnie na jednym zostanie, a chciałabym dwójkę :)
    Moja mama jest z bliźniąt i siostra ojca też urodziła bliźniaki, więc chyba mam szanse :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 16 października 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska gratulacje ogromne;)
    Co do tej płci to my nie staraliśmy się konkretnie o płeć ale w tamtej ciąży kochalismy się w dniu owu i niby powinien być chłopczyk a jest dziewczynka więc jakoś to do mnie nie przemawia;)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    Ja jestem tego dobrym przykładem. 6 dni po spóźnieniu ledwie cień :)
    O takich dobrych wiadomościach bardzo lubię czytać :) Mam nadzieję, że i mnie za jakiś czas trafi się możliwość podzielenia się taką dobrą wiadomością. Na razie czekam na październikowe testowanie - nawet nie wiem na chwilę obecną kiedy ten dzień przypada. I czy w ogóle zdążę zanim @ mnie weźmie z zaskoczenia.

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 16 października 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha mi się też sprawdziło ale koleżanki już nie a teraz wychodzi że w calym roku miałam tylko jeden miesiąc szans na chłopca więc hmm...;)

    Ja w każdym razie w pierwszej ciąży wiedziałam że będzie dziewczynka i jak.lekarz zapytał czy chcemy znać płeć to ja powiedziałam że dziewczynka będzie a to 12tc był;)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 16 października 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga-baranek ja bym tam jeszcze nadzieję miała, patrząc na twój wykres obstawiam że dopiero 11dc doszło do zagnieżdżenia, a czytałam, że dopiero po 48 godzinach od zagnieżdżenia wydzielana jest betahcg więc myślę, że za dzień dwa możesz jednak zobaczyć tą drugą kreskę :)

    Tubispl :) - my też w dzień owulki poprawiliśmy dla pewności :) dziewczynka to takie skryte marzenie, może się spełni, syn miał być córką przez prawie całą ciążę, dopiero pod koniec się ujawnił :)

    co do chińskiego kalendarza to już go sprawdzałam - mi niestety z synem się nie zgadza, a czy teraz wypadnie córeczka to się okaże w przyszłości o ile wszystko będzie dobrze

    Baranek_Aga lubi tę wiadomość


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 16 października 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syna już mam, teraz bym chciała dziewczynkę. A potem jeszcze jedną.

    Ja też czułam, że będzie syn. W 13 tyg byliśmy na prenatalnych i wstępnie potwierdził gin moje przeczucie, a potem się potwierdziło całkowicie :)

    nitta32 lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 16 października 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka, gratuluję :) Cudowna wiadomość i wielka dla Was niespodzianka :)

    Świnka, ja również po cichu już Co gratuluję :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to z chęcią bym chciała bliźniaki - parkę. Co prawda w rodzinie bliźniaków nie ma ale zawsze można to zmienić ;)
    A jakby ciąża miała być pojedyncza to chyba bardziej bym chciała dziewczynkę :D te małe sukieneczki są takie piękniutkie :D

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1838

    Wysłany: 16 października 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska wielkie gratulacje spokojnej ciazy zycze i dbaj o siebie i fasolke :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 12:14

    miśka1987 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 16 października 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    O takich dobrych wiadomościach bardzo lubię czytać :) Mam nadzieję, że i mnie za jakiś czas trafi się możliwość podzielenia się taką dobrą wiadomością. Na razie czekam na październikowe testowanie - nawet nie wiem na chwilę obecną kiedy ten dzień przypada. I czy w ogóle zdążę zanim @ mnie weźmie z zaskoczenia.

    Zdążysz:) Myśl pozytywnie:) Trzymam mocno kciuki!

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    Zdążysz:) Myśl pozytywnie:) Trzymam mocno kciuki!
    Staram się jak mogę. Dziś akurat gorszy dzień i nutka zwątpienia. Ja od Ciebie to wirusy poproszę to na pewno pomoże ;)

  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 16 października 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslicie ze mam jeszcze szanse na zielona kropke z taka temp na wykresie???
    Mam na mysli dzisiejszy spadek. FL mam 11 dni zwykle

    wiem, że powinnam przejsc na forum "wrozenie z wykresow";-) ale prosze Was o zdanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 13:05

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 16 października 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    myslicie ze mam jeszcze szanse na zielona kropke z taka temp na wykresie???
    Mam na mysli dzisiejszy spadek. FL mam 11 dni zwykle
    Nie jestem w tym ekspertka.. Jak obserwowalam Innych cykle to tempki lecialy w dol a nagle zielona kropka.. Takze z testowaniem poczekaj do terminu i zatestuj po:)

    nitta32 lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 16 października 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze ktos tez na moj wykres spojrzec? :) czy ten wykres ma sens Wo ole brac jako potencjalnie ciazowy?

    nitta32 lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 16 października 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    A moze ktos tez na moj wykres spojrzec? :) czy ten wykres ma sens Wo ole brac jako potencjalnie ciazowy?

    mysle ze jak najbardziej. Wydaje mi sie ze wczoraj sie cos pozytywnego zadzialo , tak pokazuje temp. Dopiero teraz moim zdaniem jest sens robic bete. Ale to tylko moje zdanie, z "obserwacji całorocznej" stron na OuvF;-).
    Licze bardzo na te zielona kropeczke u Ciebie!

    mika1987 lubi tę wiadomość

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ