X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie właśnie był listonosz przyniósł paczkę z testami owulacyjnymi. Zamówiłam wcześniej. Oby mi nie były potrzebne w następnym cyklu :)

    Kasiula09 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    U mnie właśnie był listonosz przyniósł paczkę z testami owulacyjnymi. Zamówiłam wcześniej. Oby mi nie były potrzebne w następnym cyklu :)
    Nie beda! :)

    Mi juz bol ustal, dzieki Bogu moge normalnie funkcjonowac ;)

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

  • Kim8 Przyjaciółka
    Postów: 82 79

    Wysłany: 24 października 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Nie pisałam do Was cały cykl, bo chciałam odpocząć, po ostatnim cyklu w którym pokładałam spore nadzieje i który mnie zawiódł postanowiłam nie odwiedzać Was przez chwilę. Zrezygnowałam także z regularnego mierzenia temperatury. Mierzyłam przed owu i później w niektóre dni po, żeby sprawdzić, czy kalendarz wyznacza mi ją prawidłowo.
    Miałam zbadać progesteron i hormony tarczycy, ale postanowiłam zrobić to jednak w cyklu listopadowym.
    Dzisiaj idę do ginekologa porozmawiać o moich dość długo trwających plamieniach i wziąć skierowanie na ewentualne badania.

    Okres spóźnia mi się drugi dzień, cztery dni temu miałam jasnoróżowe plamienia przez około 3 godziny. Moje plamienia spowodowane prawdopodobnie progesteronem były brązowe. Nie nakręcam się jak w poprzednich cyklach, czuję się jednak zainteresowana :D Testu nie robię, najpierw rozmowa z ginekologiem :) cztery dni temu miałam urodziny, gdyby się okazało, że cykl, który olałam totalnie był tym szczęśliwym, to nie ukrywałabym zaskoczenia :)

    Gratuluję październikowym Fasolinkom i chcę więcej!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2016, 14:36

    zonaboba lubi tę wiadomość

    29cda20ec1493d2d93727d3e4822e8a0.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 24 października 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska ja często mam takie bóle zwłaszcza jak owulacja jest z prawego jajnika :/
    Kasiula gratulacje♡

    Kasiula09 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 24 października 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    U mnie właśnie był listonosz przyniósł paczkę z testami owulacyjnymi. Zamówiłam wcześniej. Oby mi nie były potrzebne w następnym cyklu :)

    Nie beda bo ty sie ze mna przenosisz na fiolet :-)

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Ewela2016 Debiutantka
    Postów: 7 9

    Wysłany: 24 października 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie starajace się Panie :) proszę dopisać mnie do listy testujących na 31.10. Zaryzykuję z testem pomimo wielkiej prolaktyny. Gratuluję wszystkim, którym się udało :)
    Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia!

    Teratozoospermia: morfologia 0%
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 24 października 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela2016 wrote:
    Witam drogie starajace się Panie :) proszę dopisać mnie do listy testujących na 31.10. Zaryzykuję z testem pomimo wielkiej prolaktyny. Gratuluję wszystkim, którym się udało :)
    Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia!
    Powodzenia ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 24 października 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim8 wrote:
    Cześć Dziewczyny!
    Nie pisałam do Was cały cykl, bo chciałam odpocząć, po ostatnim cyklu w którym pokładałam spore nadzieje i który mnie zawiódł postanowiłam nie odwiedzać Was przez chwilę. Zrezygnowałam także z regularnego mierzenia temperatury. Mierzyłam przed owu i później w niektóre dni po, żeby sprawdzić, czy kalendarz wyznacza mi ją prawidłowo.
    Miałam zbadać progesteron i hormony tarczycy, ale postanowiłam zrobić to jednak w cyklu listopadowym.
    Dzisiaj idę do ginekologa porozmawiać o moich dość długo trwających plamieniach i wziąć skierowanie na ewentualne badania.

    Okres spóźnia mi się drugi dzień, cztery dni temu miałam jasnoróżowe plamienia przez około 3 godziny. Moje plamienia spowodowane prawdopodobnie progesteronem były brązowe. Nie nakręcam się jak w poprzednich cyklach, czuję się jednak zainteresowana :D Testu nie robię, najpierw rozmowa z ginekologiem :) cztery dni temu miałam urodziny, gdyby się okazało, że cykl, który olałam totalnie był tym szczęśliwym, to nie ukrywałabym zaskoczenia :)
    !
    Witaj kochana daj znac jestem bardzo ciekawa i trzymam za Ciebie kciuki :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim8 wrote:
    Cześć Dziewczyny!
    Nie pisałam do Was cały cykl, bo chciałam odpocząć, po ostatnim cyklu w którym pokładałam spore nadzieje i który mnie zawiódł postanowiłam nie odwiedzać Was przez chwilę. Zrezygnowałam także z regularnego mierzenia temperatury. Mierzyłam przed owu i później w niektóre dni po, żeby sprawdzić, czy kalendarz wyznacza mi ją prawidłowo.
    Miałam zbadać progesteron i hormony tarczycy, ale postanowiłam zrobić to jednak w cyklu listopadowym.
    Dzisiaj idę do ginekologa porozmawiać o moich dość długo trwających plamieniach i wziąć skierowanie na ewentualne badania.

    Okres spóźnia mi się drugi dzień, cztery dni temu miałam jasnoróżowe plamienia przez około 3 godziny. Moje plamienia spowodowane prawdopodobnie progesteronem były brązowe. Nie nakręcam się jak w poprzednich cyklach, czuję się jednak zainteresowana :D Testu nie robię, najpierw rozmowa z ginekologiem :) cztery dni temu miałam urodziny, gdyby się okazało, że cykl, który olałam totalnie był tym szczęśliwym, to nie ukrywałabym zaskoczenia :)

    Gratuluję październikowym Fasolinkom i chcę więcej!

    3ymam kciuki, a kiedy testujesz? Czesto psychika robi swoje, i jest wiele przypadkow par ,ktore odpuscily i fasolka sie pojawiala :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Olciuska ja często mam takie bóle zwłaszcza jak owulacja jest z prawego jajnika :/
    Kasiula gratulacje♡

    Pierwszy raz w zyciu mialam taki bol i oby nigdy wiecej! masakra, miesiaczka to pikus :) ale juz przeszlo i testy owu juz nie sa pozytywne ;).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja moich testów owu już nie sprawdzam. Dzisiaj mam 34 dzień cyklu. Dawno tak długiego cyklu nie miałam.

  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 24 października 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Kasiula gratulacje :) ja raczej nie doczekam testowania bo plamienia i spadek temp zdecydowanie za szybko mialam dzis jeszcze zatestowac ale jak zobaczylam rano temp to szkoda bylo mi testu za rok bd jak znalazl. To mialo byc moje ostatnie testowanie a tu takie rozczarowanie i to 3dni za wczesnie ciekawe dlaczego :/
    Powodzenia dziewczyny :*
    ale dlaczego piszesz że za rok?????

    Szymek :*
    uu6evgk.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 24 października 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba powoli zaczynam oswajać się z listopadem. Dziś w ciągu dnia kolejne testowanie negatywne (test o czułości 10), zaczynam się czuć jak na okres. Wiem, że to wcześnie, ale ja mam krótkie cykle, zdarzały się nawet 25-dniowe. A faza lutealna - nawet 11 dni. Więc chyba powinno już być coś widać.

    Ponieważ czuję, że okres może się zbliżać, będę testować też jutro rano. Niech mam jeszcze trochę nadziei.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 24 października 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który dziś dzień cyklu i dpo?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 24 października 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    A faza lutealna - nawet 11 dni.
    Ale jeśli nie odstawiłaś ostatnio anty to twoja fl jest zawsze taka sama... Nie zmienia się Jej długość chyba, że bierzesz specjalnie coś na wydłużenie.

    17.11.17-poronienie całkowite
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 24 października 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ale jeśli nie odstawiłaś ostatnio anty to twoja fl jest zawsze taka sama... Nie zmienia się Jej długość chyba, że bierzesz specjalnie coś na wydłużenie.

    Wiem. Ale to nie jest tak, że jest stała, czyli co do dnia. Wahania np. 2-dniowe są dopuszczalne i to jest ciągle stała długość. Nie wiem natomiast ze 100% pewnością, kiedy, w którym cyklu mam owulację. Nie miałam nigdy monitoringu, więc nie wiem, ile ona tak naprawdę trwa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2016, 22:30

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 24 października 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    A który dziś dzień cyklu i dpo?

    25 dc, 10 dpo wg ovu. Ale czy nie było jej 1-2 dni wcześniej - nie mam pojęcia.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 25 października 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    25 dc, 10 dpo wg ovu. Ale czy nie było jej 1-2 dni wcześniej - nie mam pojęcia.

    Troszkę za wcześnie na testowanie jak dla mnie to nawet beta by nie wyszła pozytywnie bo w tym czasie może trwać jeszcze zagniezdzanie

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 25 października 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    Troszkę za wcześnie na testowanie jak dla mnie to nawet beta by nie wyszła pozytywnie bo w tym czasie może trwać jeszcze zagniezdzanie
    To co piszesz oczywiście daje nadzieję, ale ja mam naprawdę kótkie cykle, zdarzały się nawet 25-dniowe, 27 dni to w zasadzie standard. Czy to możliwe, żeby dzień przed spodziewana @ nie wychodził pozytywny test?

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowepole czasami dziewczynom wychodzą pozytywne dopiero jak się @ spóźnia

‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ