X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • klopsik Autorytet
    Postów: 301 398

    Wysłany: 25 października 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Se czytam i:w artykułach ovu radzą, jeśli ma się nieregularne cykle, to testować po minięciu terminu najdłuższego dotychczasowego cyklu, czyli u mnie najdł to 41 dni (średnio 33). Dzisiaj jest 37, więc zostały mi tylko 4dni..

    Piszą, że ok 6/8 dnia powinien być spadek temp przy zagnieżdżeniu, u mnie ani drgnie, no i później trzeci skok do najwyższego poziomu temperatur.

    W ogóle dziwne, jeszcze nie byłam nigdy tak sceptyczna co do testowania.

    06IRp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klopsik moze byc spadek na zagnieżdżenie ale nie musi. jak jestes cierpliwa to poczekaj do konca tyg trzymam kciuki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pozatym klopsik Twoj wykres jest nie wiarygodny do konca bo temp mierzy sie zawsze o tej samej porze zaraz po prebudzeniu przed wstaniem z lozka. a Ty widze masz raz 5.30 raz 7.30 raz 8:00

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 15:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka brzuch mnie trochę dzisiaj boli :/

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 25 października 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje @, punktualnie jak zawsze. Wszystkim oczekujacym zycze II kresek. A ja znikam z forow i nie zapisuje sie na zane testowanie. Po Nowym Roku in vitro. Pozdrawiam

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 25 października 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185. Oby ta przerwa była owocna :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 25 października 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje. Bardzo chcialabym w to wierzyc. Hehe. Ale chyba przestalam wierzyc, ze sie uda. Za duzo prob, rozczarowan. A jak sie wydarzyl cud, to trwal tylko chwilke... No i jeszcze swiadomosc tego, ze tylko co drugi cykl jest szansa, mnie dobija (jeden drozny jajowod).

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :) gratuluję wszystkim zielonym kropeczkom i życzę listopadowej kropeczki dla tych do których przyszedł wredny małpiszon. U mnie niestety cykl na straty - test - i objawy zbliżającej się @. dziewczyny - mam pytanie - bo dosyć bagatelizowałam sobie pewien objaw a teraz widzę, że ma on chyba decydujący wpływ na moje nieudane starania (3 cs) - czy wiecie co moze być przyczyną bardzo długich plamień po okresie (dziwnym, przerywanym) ktore trwają do 15 d.c ? Przed poronieniem nie miałam takich problemów i wyłączając okres laktacji bez większych problemów zachodziłam w ciążę. Czy ktoraś z was miała podobnie? Rozważam endometriozę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 21:38

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 25 października 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185. Tulę. I tak masz dużo siły, że cały czas się starasz. Myślę, że potrzebujesz przerwy. Może uda sie trochę złapać równowagę psychiczną.

    kinga1185 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry dziewczyny że nie napisałam ale miałam trochę akcji z okresem tak więc po 60dc dostałam okres wywoływany ale jest. Tak więc w tym cyklu okres a listopad będzie mój! Powodzenia dziewczyny:)

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 26 października 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dzisiejsze dwie kreseczki, ktora testuje? Chwalic sie tu

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie która dziś testuje ? U mnie 36 dc 4 dzień po owu . Jest nadzieja bo okresu nie ma ... :) w którym dniu po owu robić test ciążowy ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Właśnie która dziś testuje ? U mnie 36 dc 4 dzień po owu . Jest nadzieja bo okresu nie ma ... :) w którym dniu po owu robić test ciążowy ?

    Ja bym radziła najwcześniej 13-14 dpo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to spokojnie . Jeszcze muszę trochę poczekać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zdecydowanie. :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 26 października 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chora jestem :( I ten cykl chyba długi będzie :( Oczywiście zrypy dostałam od B że nie brałam Cerutin :/
    Umieram ;(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja_S tule . Pod kołderkę i się wygrzać. Mnie pomaga smarowanie maścią na rozgrzanie i moczenie stóp w gorącej wodzie z amolem i potem skarpetki i pod kołderkę. Działa cuda

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 26 października 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będę musiała spróbować... W poniedziałek kierowniczka, wczoraj otwarte drzwi na rozścierz w sklepie... A całą noc charczałam B nad uchem :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 26 października 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam wam dziewczyny groprinosin. Nie wiem czy moge tu taka reklame robic, najwyzej mnie wyrzucą ;) Mojego M brala grypa juz 2 razy. Jakies 3tyg temu i w niedziele ostatnia. Zarzył i na drugi dzien nic mu nie bylo juz. A wcześniej czul sie fatalnie, katar, gardlo, łamało go w kosciach. Jestem swiadoma ze nie moze chorowac bo przy nim ja tez zaraz bede chora. A tu nic wziąć nie mogę :/ Takze jak sie zaczynamy kiepsko czuć to ja robie wywar z tartego imbiru z cytryna i miodem, a M bierze groprinosin. I trzymamy sie zdrówka na razie. Oby jak najdłużej!

    AJA_S lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuj. Nawet lepsza od amolu jest alpa leśna ( działa na tej samej zasadzie co amol ) zielona butelka i też ma postać płynną tylko że tego się nie pije

‹‹ 265 266 267 268 269 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ