X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 25 października 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście.
    Zarodek na zagniezdzenie potrzebuje więcej czasu. Zdarza się że zajmuje mu to kilka ładnych dni nie zapominaj o tym ze wędrówka zaplodnionego jaja wcześniej też trwac może trochę :-)
    Wiec jeżeli Twoje cykle są krótkie poczekałabym do terminu @ i ok 30dc bym dopiero testowala; -)

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Rzepakowepole nie musi Ci teraz wyjść pozytyw. Czekaj

    Ja czekam cierpliwie na testowanie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyja kolej teraz testować? Madziulla ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie nie testuje...czekam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ja narazie nie testuje...czekam.
    A kiddy planujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno nie wcześniej jak jestem zapisana. Czyli czwartek. Albo i później nawet.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 25 października 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowepole. Tez uwazam, ze to za szybko. Dlugosc cyklu nie ma tu nic do rzeczy. 10dpo to 10dpo i koniec. Ja tez mam teraz takie krotkie jak Ty, ale czekam z testowaniem do 14dpo.
    Na pocieszenie dodam, ze ogladalam wykresy dziewczyn w ciazy to test negatywny potrafil wyjsc w 15 dpo a w 16 dpo wyszedl pozytywny.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 25 października 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tylko nadzieję, że moja fl jest na tyle długa, żeby ewentualny zarodek zdążył się zagnieździć zanim wystąpi @. Bo teraz to się zaczęłam martwić. W sumie nigdy się nie zastanawiałam nad tym, co tak naprawdę powstrzymuje wystąpienie @ i na jakim to występuje etapie.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 25 października 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Napewno nie wcześniej jak jestem zapisana. Czyli czwartek. Albo i później nawet.

    Madziulla, do kogo w Gamecie sie wybierasz?
    Ja z calego serca moge Ci polecic Piatkowskiego.. bylam w Gamecie u Skweresa.. i generalnie porazka.

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Madziulla, do kogo w Gamecie sie wybierasz?
    Ja z calego serca moge Ci polecic Piatkowskiego.. bylam w Gamecie u Skweresa.. i generalnie porazka.

    jeszcze sie nie zapisywalam ale planuje do Sliwinskiego czy jakos tak bo dobre opinie slyszalam. ale nie widze Piatkowskiego na liscie na stronie Gamety

  • Kim8 Przyjaciółka
    Postów: 82 79

    Wysłany: 25 października 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    wczoraj wieczorem dostałam plamienia dość mocnego, jak przed @ czyli brązowe. Dzisiaj wciąż plamię, ale wydaje mi się to jaśniejsze.

    Jak już Wam wczoraj pisałam byłam u gin. Chciałam dostać skierowanie na zbadanie progesteronu, ale powiedziała, że skoro moje miesiączki wyglądają tak, że 5 dni krwawię, a 5 dni plamię, to od razu zdecydowała się dać mi receptę na progesteron.
    Miałam USG, ciąży nie stwierdziła, ale powiedziała, że to 33 dc, jeżeli miesiączka się nie pojawi przez kolejne dwa dni, to muszę iść do jakiegoś labu sobie betę zrobić.

    Powiedziała, że temperatura wcale nie musi wskazywać na owulację. Jeżeli mam problem z progesteronem, to temp w FL faktycznie może iść w górę, ale pęcherzyk wcale nie musi pękać. Ten cykl mam mieć monitorowany i mam się u niej zjawić 9dc na pierwszą wizytę. Później w II fazie mam brać przepisany progesteron.

    Temperaturę będę mierzyć w tym cyklu z ciekawości. Chcę sprawdzić jak wartości będą się miały do minitoringu.

    Jajniki prawidłowej wielkości, z pęcherzykami.

    29cda20ec1493d2d93727d3e4822e8a0.png
  • Kim8 Przyjaciółka
    Postów: 82 79

    Wysłany: 25 października 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urodzinowy październik chyba jednak nie będzie tym szczęśliwym, ale przynajmniej w końcu zdecydowałam się coś ze sobą zrobić i swoimi miesiączkami :) Może to początek dobrego. Oby.

    Z całego serca życzę Wam upragnionych Fasolek :)

    29cda20ec1493d2d93727d3e4822e8a0.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 25 października 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki! Ja jestem w stresie. Zaczęłam dzis plamic. Dostalam duphaston. Mam odpoczywać. Nic mnie nie boli ale mimo to troche sie boje. Zastanawial sie czy mnie do szpitala nie wysłać. Jedyne pocieszenie to to ze pecherzyk ciążowy ladnie urósł w 8 dni z 4mm do 1,5cm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 12:34

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Hej dziewuszki! Ja jestem w stresie. Zaczęłam dzis plamic. Dostalam duphaston. Mam odpoczywać. Nic mnie nie boli ale mimo to troche sie boje. Zastanawial sie czy mnie do szpitala nie wysłać. Jedyne pocieszenie to to ze pecherzyk ciążowy ladnie urósł w 8 dni z 4mm do 1,5cm.

    Wszystko bedzie dobrze, sluchaj lekarza!. :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri napewno wszystko bedzie dobrze!!

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 25 października 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oberwalo mi sie o to tsh. Powiedział ze jego pacjentki maja zakaz zachodzenia w ciaze dopoki nie obniża do mniej niz 2. Bo inaczej nie będzie prowadzil ich ciąży. A ja zaszlam z 4,300....

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • klopsik Autorytet
    Postów: 301 398

    Wysłany: 25 października 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowałybyście na moim miejscu? Pierwszy raz nie lecę sprawdzać, bo już się tyle razy przejechałam.

    Temp szału nie robi, dziś jest 37dc cykle mam różne, średnio 33dni. Dwa razy miałam po 40:/ odczuwam mniej dolegliwości, niż zazwyczaj przed @.

    Eh, eh nie znam się na szyjkach i śluzach, więc te parametry nic mi nie mówią.

    06IRp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klopsik testowalabym 14 dpo temp wysoko :) dobrze wrozy :)

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 25 października 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klopsik. Ja tez bym testowala w 14dpo.
    Ewentualne rozczarowanie moze bolec, ale i tak bedziesz o tym myslec i sie zadreczac, wiec lepiej zrobic test i wiedziec.

    Kim8. Super, ze bedziesz miala monitoring. Przynajmniej bedziesz wiedziala co sie w Tobie dzieje :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • aaniluap Autorytet
    Postów: 322 257

    Wysłany: 25 października 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2020, 10:07

    02502cdf1c.png
‹‹ 264 265 266 267 268 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ