X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 26 września 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja chyba też zamówię z allegro :D te 50 sztuk hahahahahaha :D

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka wrote:
    to ja chyba też zamówię z allegro :D te 50 sztuk hahahahahaha :D
    po co ci tyle jak zaraz w ciąży będziesz :D

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 września 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta, testowałam wczoraj. W ogóle pierwszy raz miałam całą różową płytkę, dałam za dużo kropel. No ale zanim się zaróżowiła, to był Vizir.

    Ja kupię te 25 testów.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 26 września 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam :D na żaś , zostaną na 3-cie hahahah :D

    InBlue lubi tę wiadomość

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 26 września 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, ale straszą czym? ;)
    wiesz, gdybym wiedziała, że owu będzie w 18 dc to inaczej bym to rozłożyła... ale w 15 dc test był już ciemny, prawie pozytywny a potem bledł, byłam pewna, że to to! ale śluz nie zanikał, potem w czwartek test już pozytywny bez dwóch zdań... trzeba było kontynuować. plan był że co 2 dni, a od pozytywnego testu codziennie.... no a wyszło jak wyszło.
    co do straszenia, to tak naprawdę niebardzo wiem o co ci chodzi :D
    słyszałam, że niby przy codziennym współżyciu nasienie jest słabe i nie zalecają... mąż niby ma nasienie bardzo dobre wiec wierzę że da radę. a i w galerii wykresów jest takich pełno, które kończyły się na zielono po codziennym <3. wiesz, wolałabym co 2 dni i dopiero na końcu codziennie. ale ta owu mnie wycackała i po prostu głupotą byłoby odpuścić na dzień przed owulacją! :/
    a co do monitoringu w No.... mieszkam w jednym z największych miast w Norwegii, w całym mieście są 3 gabinety ginekologiczne z czego 2 godne uwagi. odwiedzałam obydwa. żaden nie ma w ofercie monitoringu cyklu! :o a jeśli podciąga się to pod "wizyta" to taka usługa kosztuje bagatela 700 zł za 15 minut. więc póki co, pozostaję przy testach :)
    tu nawet w ciąży kobieta do gina nie chodzi tylko do rodzinnego i połoznej. ja chodziłam prywatnie przez te krwawienia moje, robiłam prywatnie usg na co wydałam ok 7-8 tys zł. ale było warto. także póki co, próbujemy bez monitoringu. z resztą. jeśli mam owulację to na 10000% jej nie przegapiłam :D

    SusannaDean, InBlue lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka wrote:
    Oj tam :D na żaś , zostaną na 3-cie hahahah :D
    Też dobra myśl :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka wrote:
    Cześć;) no u mnie się rozkręciło ( chyba ) nie przypomina wogóle mojej @ ale coś tam leci, napewno nie jest to implantacja , bo to jest krewka .. :)
    no cóż , tak jak pisałam wcześniej przechodze na 25. październik.

    Dziewczyny, od kiedy mierzyć temperature?
    Miłego dnia i duzo duzo zielonych kropek w październiku :)
    Ja zaczynam mierzyć jak kończy mi się okres :)

    I mam właśnie te z Allegro :) 50 sztuk mi na 3 miechy wystarcza :) ale ja bardzo lubię robić testy i w okolicach owu potrafię zrobić 3 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2016, 10:15

  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 26 września 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Ja zaczynam mierzyć jak kończy mi się okres :)

    I mam właśnie te z Allegro :) 50 sztuk mi na 3 miechy wystarcza :) ale ja bardzo lubię robić testy i w okolicach owu potrafię zrobić 3 :D

    hehe ja to znając siebie i swoją nadgorliwość co godzine będę w łazience hahahahha

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 września 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam w okolicach owu robię co najmniej 5, bo ja nie wiem, kiedy ją mam.

    Myśmy codziennie sex uprawiali i ciąża była. Nie widzę powodu, dla którego miałoby się hamować.

    InBlue lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 26 września 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Ja zaczynam mierzyć jak kończy mi się okres :)

    I mam właśnie te z Allegro :) 50 sztuk mi na 3 miechy wystarcza :) ale ja bardzo lubię robić testy i w okolicach owu potrafię zrobić 3 :D

    :D ja potrafię 30 w cyklu zrobić :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona wygralas :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Ja tam w okolicach owu robię co najmniej 5, bo ja nie wiem, kiedy ją mam.

    Myśmy codziennie sex uprawiali i ciąża była. Nie widzę powodu, dla którego miałoby się hamować.
    Mi cionza wychodzi przy sexie dzień przed pozytywnym testem owu, w dzień testu i dzień po. Czyli 3x z rzędu. Nigdy nie badałam nasienia męża. No poza badaniem ręcznym :D ale tak 2x zaszłam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Pianistka, właśnie niektórzy mówią, że od codziennego nie zajdzie się ale przy dobrych wynikach nasienia nawet wskazane, myślę co człowiek to opinia :) Ja się nie przejmuję bo też było codziennie bo myślałam, że owu będzie a nie było i była dzień po powrocie z wakacji hehe :) Spryciula, ale przynajmniej pooglądałam sobie rano w dzień owu pęcherzyk i endo a wieczorem pękło :)

    Jaka masakra z tą Norwegią...3 gabinety lekarzy gin? Oni tam bezstresowo żyją...U nas na jedenj ulicy potrafią być trzy, sporo tego w większych miastach

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 26 września 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Wiesz Pianistka, właśnie niektórzy mówią, że od codziennego nie zajdzie się ale przy dobrych wynikach nasienia nawet wskazane, myślę co człowiek to opinia :) Ja się nie przejmuję bo też było codziennie bo myślałam, że owu będzie a nie było i była dzień po powrocie z wakacji hehe :) Spryciula, ale przynajmniej pooglądałam sobie rano w dzień owu pęcherzyk i endo a wieczorem pękło :)

    Jaka masakra z tą Norwegią...3 gabinety lekarzy gin? Oni tam bezstresowo żyją...U nas na jedenj ulicy potrafią być trzy, sporo tego w większych miastach

    no oczywiście jeszcze gin są w szpitalu. ale nie wiem co musiałoby się stać żeby się do nich dostać. u mnie w ciąży ani krwawienia ani regularne skurcze od 32 tygodnia nie były wystarczającym powodem ;)

    a co do częstotliwości.... przy staraniach co 2 dni też nam nie wyszło :P więc w sumie chyba bez różnicy :D aczkolwiek mam świadomość że jeśli owy była tak późno, to faktycznie po tylu dniach codziennego współżycia to już raczej marne szanse :/ no bo co innego 3 razy pod rząd...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    no oczywiście jeszcze gin są w szpitalu. ale nie wiem co musiałoby się stać żeby się do nich dostać. u mnie w ciąży ani krwawienia ani regularne skurcze od 32 tygodnia nie były wystarczającym powodem ;)

    a co do częstotliwości.... przy staraniach co 2 dni też nam nie wyszło :P więc w sumie chyba bez różnicy :D aczkolwiek mam świadomość że jeśli owy była tak późno, to faktycznie po tylu dniach codziennego współżycia to już raczej marne szanse :/ no bo co innego 3 razy pod rząd...
    E, no tego nie wiesz spokojnie :)
    U mnie 5 dpo

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 26 września 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wg wykresu 3 dpo... ale nie wiem czy mu ufać :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    u mnie wg wykresu 3 dpo... ale nie wiem czy mu ufać :)
    Ano właśnie...
    Ide do pracy buu

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 września 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas poranek ciężki. Pobudki co pół h były na karmienie i na dodatek ma katar wielki, więc marudzi strasznie. Ledwo żywa jestem, a tu jeszcze muszę się użerać z firmami, które znowu źle faktury mi powystawiały :/

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 26 września 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Ja tam w okolicach owu robię co najmniej 5, bo ja nie wiem, kiedy ją mam.

    Myśmy codziennie sex uprawiali i ciąża była. Nie widzę powodu, dla którego miałoby się hamować.

    My robiliśmy badanie nasienia przed 1 ciażą i wyszło średnie, lekarz nam sugerował współzycie co max 2 dni. Jeśli partner ma super nasienie to pewnie nie ma znaczenia i codziennie można.

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 26 września 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Co do częstotliwości to moja koleżanka długo nie mogła zajść w ciążę, zmieniła lekarza i ten oto lekarz (Białostocka sława) kazał kilka razy dziennie, bo partner miał słabe nasienie i dlatego też musieli "dorabiać". Dawał im obojgu zwolnienie na kilka dni i nie pozwalał wychodzić z łóżka-zaszła :)

    Pianistka lubi tę wiadomość

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ