X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Madziulla, sorry, wczoraj widziałam twój post na tel, ale z niego nie mam jak edytować wygodnie, a potem zapomniałam. Już dopisane :)

    Styczniowa, a może już teraz się zazieleni :D?

    dziekowac :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 września 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa, tego Ci życzę :) a moze nawet i w tym miesiacu? :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    no wiecie Wy co :/ OF znowu przesunął mi owulacje....
    Susanna, looknij na wykres, zgadzasz się z tym?
    Ja ciągle mam wrażenie że miałaś owu w tym spadku temp. czyli 23.09 Ale może owu ma racje... może dostosuj testowanie do tego ich najwyżej będziesz miała wyraźniejszą II kreskę <3 <3 :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i czytam, że wszystkie ustawiły Ci owu na 18 dc :) Noooo :D To już 5 dpo :D :D

    U mnie czystko, powiedzcie proszę czy jeśli plamienie byłoby od dupka, to czy miałabym je dalej?

  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 28 września 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 13:56

    roslinka lubi tę wiadomość

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha wrote:
    No dziewczyny, 27.10 mam urodziny i wtedy też kończę pierwszy trymestr wg OM, więc życzę sobie wtedy pięknych prezentów urodzinowych w postaci pozytywnych teściorów :) Tylko ma ich być dużo!

    Mam nadzieje ze zrobie Ci przezent!! :) no i sobie oczywiscie :) Mam nadzieje ze to w koncu bedzie moj ostatni cykl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2016, 09:34

  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 28 września 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten październik będzie dla wszystkich udany <3 <3 <3

    Wszystkie będą miały II piękne,grube , czerwone krechy ! :)

    SusannaDean, melmarmis lubią tę wiadomość

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Mam nadzieje ze zrobie Ci przezent!! :) no i sobie oczywiscie :) Mam nadzieje ze to w koncu bedzie moj ostatni cykl
    No przydałoby Ci się :) Życzę z całych sił <3

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 września 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha, ja też mam urodziny 27 października! :) chętnie zrobię i Tobie, i sobie prezent :)
    dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa :*

    Susanna, ja myślę że owu była w 18 lub 19 dc więc dziś 4-5 dpo..
    co do plamień, to na chłopski rozum... gdyby plamienie było po dupku, to trwałoby aż byś go odstawiła ;)
    jak dla mnie to mogła być implantacja... ile dziś dpo u Ciebie? 7?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2016, 09:53

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Qasha, ja też mam urodziny 27 października! :) chętnie zrobię i Tobie, i sobie prezent :)
    dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa :*

    Susanna, ja myślę że owu była w 18 lub 19 dc więc dziś 4-5 dpo..
    co do plamień, to na chłopski rozum... gdyby plamienie było po dupku, to trwałoby aż byś go odstawiła ;)
    jak dla mnie to mogła być implantacja... ile dziś dpo u Ciebie? 7?
    Dziś już jest 7 dpo a wczoraj miałam to plamienie jednorazowo w 6 dpo. Dziś jest naprawdę czyściutko, i wczoraj po tym plamieniu też już nic nie było...chyba nie dupek, bo skąd by się nabrał niższy progesteron po dupu niż w cyklach bez dupka.... bez dupka to też miałam naciągane te plamienia bo mało i podobno każdej się może zdarzyć a poziom progesteronu niby też w normie, mały ale w normie. Więc teraz odżyła we mnie nadzieja, że to była implantacja. Od dwóch dni biorę też nospę bo nie chce sobie dodawać jak zacznie mnie coś pobolewać czy kłuć to już wole nie czuć a podobno nospa jest wksazana :D Tak to sobie obmyśliłam :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 września 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no spa nie jest wskazana ;) bynajmniej w ciąży.
    Ok, można ją brać jeśli masz skurcze, ale lepiej unikać ;)
    bierzesz magnez? na lekkie bóle brzucha działa jak no spa a jest o wiele bezpieczniejszy.
    a tak prawdę mówiąc, to mnie w ciąży z Emmą jeszcze przed terminem @ i w jego okolicach brzuch napieprzał tak samo albo nawet i bardziej jak przy cyklu @... tak więc ja bym no spę odstawiła

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    no spa nie jest wskazana ;) bynajmniej w ciąży.
    Ok, można ją brać jeśli masz skurcze, ale lepiej unikać ;)
    bierzesz magnez? na lekkie bóle brzucha działa jak no spa a jest o wiele bezpieczniejszy.
    a tak prawdę mówiąc, to mnie w ciąży z Emmą jeszcze przed terminem @ i w jego okolicach brzuch napieprzał tak samo albo nawet i bardziej jak przy cyklu @... tak więc ja bym no spę odstawiła
    o kurczę, to dziś już nie wezmę, a ile magnezu mogę jeść? Bo mam ale taki mało przyswajalny..może kupić ten z tych przyswajalnych. Żelazo mogę pić, nie?
    Może nic się nie stało, miałam lekkie kłucia to wolałam brać....

  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 28 września 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki powiedzcie mi prosze, czy to normalne ze moj @ trwał 3 dni ? w tym dzisiaj jest suchutko a wczoraj i przed wczoraj krew.. ? To chyba za krotki tak? moze jednak powinnam isc do gina? moze i ja mam cos z hormonami ale to mi sie zdarzyło 1 raz kilku latek :D

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 września 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka, sama sobie odpowiedz czy to normalne :) u mnie by nie było, bo ZAWSZE leje się ze mnie przez tydzień jak z zażynanego prosiaka ... sorry za porównanie ale czasem muszę używać podkładów poporodowych ;) więc taki 3 dniowy okres u mnie byłby czymś mega dziwnym... ale jeśli zwykle masz skąpe, 4-5 dniowe miesiączki, to i 3 dniowa może się zdarzyć :) takie moje zdanie

    Susanna, kłucia to nic strasznego :) prawda jest taka, że calutką ciążę coś kłuje, ciągnie, pobolewa. wiesz, tam wszystko pracuje, więc nie ma się co dziwić :) no spę bierze się tylko jesli występują skurcze. a magnez genialnie łagodzi takie delikatne napięcia brzucha :)
    lepiej kup ten dobrze przyswajalny bo po co ci brać choćby dużą dawkę słabo przyswajalnego.. co do dawki to cholerka nie pamiętam. pamietam, że ja brałam strasznie dużo bo nie dość ze miałam niedobory magnezu sprzed ciąży to i całą ciążę skurcze, plamienia. zaraz spróbuję to jakoś ogarnąć

    Edit: ja miałam magnez w dawce 300 mg i brałam 2 tabletki dziennie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2016, 10:09

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka wrote:
    Kobietki powiedzcie mi prosze, czy to normalne ze moj @ trwał 3 dni ? w tym dzisiaj jest suchutko a wczoraj i przed wczoraj krew.. ? To chyba za krotki tak? moze jednak powinnam isc do gina? moze i ja mam cos z hormonami ale to mi sie zdarzyło 1 raz kilku latek :D
    Ja mam zawsze 3 dniowe @, raz miałam 1,5 dnia i uznałam, że cykl był bez owulacji lub nerwy mi namieszały w organizmie. Poziom hormonów ok, jedynie zaniżony mam progesteron. Może powinnaś iść zrobić 3-5 dc badania hormonalne, nie zaszkodzi a rozwieje wiele wątpliwości.

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 28 września 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, moim zdaniem plamienie to już z pewnością nie piszesz dupka :) Może to było zagnieżdżenie, a jeśli nie to może wcale nie poziom progesteron jest u Ciebie powodem płomień.

    Oktawka, lepiej powiedzieć o tym lekarzowi, bo wydajemi się, że 3 dni, to trochę krótko :/

    Ja dzisiaj zrobiłam badania tsh, prolaktyna i progesteron. Zobaczymy jakie wyjdą. Progesteronu chyba dzisiaj mam szczyt bo temperaturka podskoczyła :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 28 września 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze miałam miesiączki przez 7 dni , właśnie przeglądam poprzednie cykle , zawsze 30 dnia @ , zawsze trwała do 7dc tylko w tym 7dc już plamienia a teraz?
    Tydzień przed spodziewaną @ , pierwszy dzień plamienia 2 dni krewka i dzis już śluz.

    Pianistka hahaahahah tak , ze mnie też się zawsze tak leje jak z prosiaka! :)

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Susanna, moim zdaniem plamienie to już z pewnością nie piszesz dupka :) Może to było zagnieżdżenie, a jeśli nie to może wcale nie poziom progesteron jest u Ciebie powodem płomień.

    Oktawka, lepiej powiedzieć o tym lekarzowi, bo wydajemi się, że 3 dni, to trochę krótko :/

    Ja dzisiaj zrobiłam badania tsh, prolaktyna i progesteron. Zobaczymy jakie wyjdą. Progesteronu chyba dzisiaj mam szczyt bo temperaturka podskoczyła :)
    Nic innego nikt nie określił, jedynie dla mojego świętego spokoju mi dał ten duphaston, bo może mam niski poziom ale nie aż tak, nic innego nie wyszło u mnie, nie wiem co moze być powodem. Nie mam plamień, miałam jednorazowe plamienie :) Teraz jest elegancko.


    Pianistka, to ja sobie poszukam jakiegoś magnezu z tych dobrze przyswajalnych i zakupię i będę brać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka wrote:
    Zawsze miałam miesiączki przez 7 dni , właśnie przeglądam poprzednie cykle , zawsze 30 dnia @ , zawsze trwała do 7dc tylko w tym 7dc już plamienia a teraz?
    Tydzień przed spodziewaną @ , pierwszy dzień plamienia 2 dni krewka i dzis już śluz.

    Pianistka hahaahahah tak , ze mnie też się zawsze tak leje jak z prosiaka! :)
    Hm Oktawka, rzeczywiście dziwne. Ze mnie nie leci jak z prosiaka, ja mam takie neutralne 3 dniowe @

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 września 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka, a pokaż nam wykres?
    ile dpo jesteś?


    Susanna, ja w ogóle magnez suplementuję bo jest ważny a w ciąży to podstawa :)
    wiesz, ja się nie chcę bawić w farmaceutkę ale pogadaj z ginem o tym czy możesz brać już teraz i ile. w ciąży dziewczyny biorą codziennie, obok witamin prenatalnych i kwasu foliowego

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ