Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    jakieś 13-14 dpo... miałam fazę lutealną 15 dniową. więc chwilę przed terminem @. potem w terminach kolejnych @ też plamiłam / krwawiłam... i pomiędzy też
    ojej.... masakra nie wiem nawet jak musiałaś się czuć zewsząd pomocy w tej norwegii

• zakocona Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka, dopisane.

Ja siebie wykreśliłam z listy.

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Pianistka Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 20:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    ojej.... masakra nie wiem nawet jak musiałaś się czuć zewsząd pomocy w tej norwegii

wolę tego nie pamiętać. 4 wizyty na IP, pomiedzy 5 a 8 tc... na każdej dowiedziałam się, że tak bywa, że czasem się krwawi, że nic nie da się zrobić. że przed 13 tc to "coś" to nie dziecko i nie warto walczyć :( nie miałam USG mimo mojego nacisku, ani badania. na jednej z wizyt, chyba w 7 tc był młody pan doktor. chyba się mną przejął bo przyniósł detektor tętna płodu... i odziwo je znalazł! na wysokości żołądka ;) jedyne co wskórałam, to z wielką łaską, dostałam zwolnienie lekarskie z pracy...
    to był okropnie trudny czas dla mnie :(

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    wolę tego nie pamiętać. 4 wizyty na IP, pomiedzy 5 a 8 tc... na każdej dowiedziałam się, że tak bywa, że czasem się krwawi, że nic nie da się zrobić. że przed 13 tc to "coś" to nie dziecko i nie warto walczyć :( nie miałam USG mimo mojego nacisku, ani badania. na jednej z wizyt, chyba w 7 tc był młody pan doktor. chyba się mną przejął bo przyniósł detektor tętna płodu... i odziwo je znalazł! na wysokości żołądka ;) jedyne co wskórałam, to z wielką łaską, dostałam zwolnienie lekarskie z pracy...
    to był okropnie trudny czas dla mnie :(
    Jezu to jakieś jaja....
    Mam nadzieję, że twoja druga ciąża przebiegnie wzorowo żebyś z ciulami nie musiała miec do czynienia.

• Pianistka Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 20:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jezu to jakieś jaja....
    Mam nadzieję, że twoja druga ciąża przebiegnie wzorowo żebyś z ciulami nie musiała miec do czynienia.

gin mnie uprzedził, że mogę plamić ze względu na endo. a niestety, przy niemowlaku nie będę mogła leżeć :/
    boję się ciąży jak cholera... pozostanie mi zaopatrzyć się w detektor tętna aby nie oszaleć, i wierzyć ze jakoś się uda... :)

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    gin mnie uprzedził, że mogę plamić ze względu na endo. a niestety, przy niemowlaku nie będę mogła leżeć :/
    boję się ciąży jak cholera... pozostanie mi zaopatrzyć się w detektor tętna aby nie oszaleć, i wierzyć ze jakoś się uda... :)
    endometrioza?

Nie nastawiaj się na zapas, moze druga ciąża przebiegnie inaczej ?

Marmurkowa lubi tę wiadomość

• Pianistka Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    endometrioza?

Nie nastawiaj się na zapas, moze druga ciąża przebiegnie inaczej ?

tak, endomenda :/

podobno druga ciąża jest inna, nigdy nie wiadomo jaka by była.. o ile będzie :)

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    tak, endomenda :/

podobno druga ciąża jest inna, nigdy nie wiadomo jaka by była.. o ile będzie :)
    kochana będzie będzie :D :D <3
    Kurde jak ty przy tym szajstwie masz takiego bobaska to i może ja będe mieć jak w sumie podobno za dużo mi nie dolega :)

Co do plamień, było ono jednorazowe. Teraz nic, biała wkładka. Ale naprawdę było dziwne

• Pianistka Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, w końcu to pewnie plamienie implantacyjne, to co ty chciałaś, żeby Cię zalało? :D
    będziesz miała bobaska i to już :* i razem pykniemy się na czerwcówki a potem z wielkimi brzuchami będziemy narzekać na zgagę :D tak to widzę!

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 20:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Susanna, w końcu to pewnie plamienie implantacyjne, to co ty chciałaś, żeby Cię zalało? :D
    będziesz miała bobaska i to już :* i razem pykniemy się na czerwcówki a potem z wielkimi brzuchami będziemy narzekać na zgagę :D tak to widzę!
    O jeju Pianistka, jakbym chciała *** Myślę, że wiesz jak bardzo bym chciała :)

Będziemy gruuube :) :)
    Jakby to było implantacyjne to będą jaja, bo w sumie jakby po duphastonie to miało być to by się nie skończyło nieee? Na chłopski rozum...

• Pianistka Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    O jeju Pianistka, jakbym chciała *** Myślę, że wiesz jak bardzo bym chciała :)

Będziemy gruuube :) :)
    Jakby to było implantacyjne to będą jaja, bo w sumie jakby po duphastonie to miało być to by się nie skończyło nieee? Na chłopski rozum...

co jak co, ale wiem jak to jest pragnąć dziecka :D

a co do plamienia i dupka. tak jak piszesz, gdyby on je spowodował, to by trwalo, to raz. a dwa, nie jest spowodowane niskim progesteronem... widzisz tu trzecią opcję? :P bo ja tak :D i juz o niej pisałam :D
    kiedy testujesz?

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    co jak co, ale wiem jak to jest pragnąć dziecka :D

a co do plamienia i dupka. tak jak piszesz, gdyby on je spowodował, to by trwalo, to raz. a dwa, nie jest spowodowane niskim progesteronem... widzisz tu trzecią opcję? :P bo ja tak :D i juz o niej pisałam :D
    kiedy testujesz?
    Kurcze kurcze kurcze :D :D Byłoby cudownie bo dodatkowo gdzieś nadziei daje mi fakt, ze takiego dziwnego plamienia jeszcze nie miałam chodzi mi o kolor i wielkość, zazwyczaj miałam takie suche plamki ok 3-4 dni przed @ a teraz jestem 6 dni przed terminem tej @ przebrzydłej. Testuję 4,09 a ty 5.09 to musi się udać !!!! Obu.

Właśnie, bo u mnie jedyne co wyszło to zaniżony progesteron, reszta glancuś. Owu ładna samoistna.

• Pianistka Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, a ja się chyba wyłamię i zatestuję też 4.10 :D to będzie 10 dpo, z Emmą wyszła mi piękna kreska 10 dpo, mam te same testy.... i tak wiem, ze ciężko mi będzie wytrzymać :D

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Susanna, a ja się chyba wyłamię i zatestuję też 4.10 :D to będzie 10 dpo, z Emmą wyszła mi piękna kreska 10 dpo, mam te same testy.... i tak wiem, ze ciężko mi będzie wytrzymać :D
    hihihi to będzie 4.10 zielony od kropeczek <3 mówisz 10 dpo...kuszące :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2016, 21:06

• Najmłodsza_staraczka Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dlaczego ? A może pęknie zaraz? Skąd on to wie?!

Nie mam pojęcia skąd wie.. nie wiem nawet dlaczego nie zapytałam.. Chyba chodziło o to, że pęcherzyk jest niedojrzały ? Że nie ma komórki jajowej ? Nie wiem... jutro biorę duphaston, mam nadzieję, że listopad będzie szczęśliwszy ..

02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

10.2019 - Histeroskopia ok

Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

relgwn156k56cgiw.png
  • Pianistka Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    hihihi to będzie 4.10 zielony od kropeczek <3 mówisz 10 dpo...kuszące :)

z córką mi wyszło więc w sumie zaryzykuję :D a i tak przecież wiem, że nie wytrzymam :D

SusannaDean lubi tę wiadomość

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
  • Mamuśka2017 Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, trzymam kciuki z całych sił :) Niech Ci się uda :)

Pianistka, ponoć każda ciąża jest inna, także lepiej nie myśleć na zapas :) Twoja druga ciąża będzie idealna :D

Jeju jak ja bym chciała już móc testować ;)

w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Nie mam pojęcia skąd wie.. nie wiem nawet dlaczego nie zapytałam.. Chyba chodziło o to, że pęcherzyk jest niedojrzały ? Że nie ma komórki jajowej ? Nie wiem... jutro biorę duphaston, mam nadzieję, że listopad będzie szczęśliwszy ..
    A przepraszam skąd on może to wiedzieć. Wydaje mi się że orzekł tak, ponieważ w opinii części ginów istnieje przekonanie że pęcherzyk ok 20 kilka jest przejrzały...sorry, ale jak najbardziej dojrzały i nie wiem skąd mu to przyszło do głowy :) Taki pęcherzyk oznacza owu tuż za rogiem....takie moje zdanie, szczególnie, że endometrium jest ładne, 9 mm tak jak ja miałam więc owu jak najbardziej realna.....gdyby widział po tym , że nie ma komórki jajowej to byłby fenomen w skali światowej wręcz.....sorry, zmień lekarza!

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Susanna, trzymam kciuki z całych sił :) Niech Ci się uda :)

Pianistka, ponoć każda ciąża jest inna, także lepiej nie myśleć na zapas :) Twoja druga ciąża będzie idealna :D

Jeju jak ja bym chciała już móc testować ;)
    Mamuśka, a ty kiedy?

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dzisiaj testowałam ale negatywnie :-( okres miałam 10 września a stosunek był 18.owu miałam 19 wyczuwam pęknięcie pęcherzyka gdyż mam okropne bóle. Czy waszym zdaniem za wcześnie testowałam?

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego