X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    jakieś 13-14 dpo... miałam fazę lutealną 15 dniową. więc chwilę przed terminem @. potem w terminach kolejnych @ też plamiłam / krwawiłam... i pomiędzy też
    ojej.... masakra nie wiem nawet jak musiałaś się czuć zewsząd pomocy w tej norwegii

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 września 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka, dopisane.

    Ja siebie wykreśliłam z listy.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 27 września 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    ojej.... masakra nie wiem nawet jak musiałaś się czuć zewsząd pomocy w tej norwegii

    wolę tego nie pamiętać. 4 wizyty na IP, pomiedzy 5 a 8 tc... na każdej dowiedziałam się, że tak bywa, że czasem się krwawi, że nic nie da się zrobić. że przed 13 tc to "coś" to nie dziecko i nie warto walczyć :( nie miałam USG mimo mojego nacisku, ani badania. na jednej z wizyt, chyba w 7 tc był młody pan doktor. chyba się mną przejął bo przyniósł detektor tętna płodu... i odziwo je znalazł! na wysokości żołądka ;) jedyne co wskórałam, to z wielką łaską, dostałam zwolnienie lekarskie z pracy...
    to był okropnie trudny czas dla mnie :(

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    wolę tego nie pamiętać. 4 wizyty na IP, pomiedzy 5 a 8 tc... na każdej dowiedziałam się, że tak bywa, że czasem się krwawi, że nic nie da się zrobić. że przed 13 tc to "coś" to nie dziecko i nie warto walczyć :( nie miałam USG mimo mojego nacisku, ani badania. na jednej z wizyt, chyba w 7 tc był młody pan doktor. chyba się mną przejął bo przyniósł detektor tętna płodu... i odziwo je znalazł! na wysokości żołądka ;) jedyne co wskórałam, to z wielką łaską, dostałam zwolnienie lekarskie z pracy...
    to był okropnie trudny czas dla mnie :(
    Jezu to jakieś jaja....
    Mam nadzieję, że twoja druga ciąża przebiegnie wzorowo żebyś z ciulami nie musiała miec do czynienia.

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 27 września 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jezu to jakieś jaja....
    Mam nadzieję, że twoja druga ciąża przebiegnie wzorowo żebyś z ciulami nie musiała miec do czynienia.

    gin mnie uprzedził, że mogę plamić ze względu na endo. a niestety, przy niemowlaku nie będę mogła leżeć :/
    boję się ciąży jak cholera... pozostanie mi zaopatrzyć się w detektor tętna aby nie oszaleć, i wierzyć ze jakoś się uda... :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    gin mnie uprzedził, że mogę plamić ze względu na endo. a niestety, przy niemowlaku nie będę mogła leżeć :/
    boję się ciąży jak cholera... pozostanie mi zaopatrzyć się w detektor tętna aby nie oszaleć, i wierzyć ze jakoś się uda... :)
    endometrioza?

    Nie nastawiaj się na zapas, moze druga ciąża przebiegnie inaczej ?

    Marmurkowa lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 27 września 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    endometrioza?

    Nie nastawiaj się na zapas, moze druga ciąża przebiegnie inaczej ?

    tak, endomenda :/

    podobno druga ciąża jest inna, nigdy nie wiadomo jaka by była.. o ile będzie :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    tak, endomenda :/

    podobno druga ciąża jest inna, nigdy nie wiadomo jaka by była.. o ile będzie :)
    kochana będzie będzie :D :D <3
    Kurde jak ty przy tym szajstwie masz takiego bobaska to i może ja będe mieć jak w sumie podobno za dużo mi nie dolega :)

    Co do plamień, było ono jednorazowe. Teraz nic, biała wkładka. Ale naprawdę było dziwne

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 27 września 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, w końcu to pewnie plamienie implantacyjne, to co ty chciałaś, żeby Cię zalało? :D
    będziesz miała bobaska i to już :* i razem pykniemy się na czerwcówki a potem z wielkimi brzuchami będziemy narzekać na zgagę :D tak to widzę!

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Susanna, w końcu to pewnie plamienie implantacyjne, to co ty chciałaś, żeby Cię zalało? :D
    będziesz miała bobaska i to już :* i razem pykniemy się na czerwcówki a potem z wielkimi brzuchami będziemy narzekać na zgagę :D tak to widzę!
    O jeju Pianistka, jakbym chciała *** Myślę, że wiesz jak bardzo bym chciała :)

    Będziemy gruuube :) :)
    Jakby to było implantacyjne to będą jaja, bo w sumie jakby po duphastonie to miało być to by się nie skończyło nieee? Na chłopski rozum...

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 27 września 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    O jeju Pianistka, jakbym chciała *** Myślę, że wiesz jak bardzo bym chciała :)

    Będziemy gruuube :) :)
    Jakby to było implantacyjne to będą jaja, bo w sumie jakby po duphastonie to miało być to by się nie skończyło nieee? Na chłopski rozum...

    co jak co, ale wiem jak to jest pragnąć dziecka :D

    a co do plamienia i dupka. tak jak piszesz, gdyby on je spowodował, to by trwalo, to raz. a dwa, nie jest spowodowane niskim progesteronem... widzisz tu trzecią opcję? :P bo ja tak :D i juz o niej pisałam :D
    kiedy testujesz?

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    co jak co, ale wiem jak to jest pragnąć dziecka :D

    a co do plamienia i dupka. tak jak piszesz, gdyby on je spowodował, to by trwalo, to raz. a dwa, nie jest spowodowane niskim progesteronem... widzisz tu trzecią opcję? :P bo ja tak :D i juz o niej pisałam :D
    kiedy testujesz?
    Kurcze kurcze kurcze :D :D Byłoby cudownie bo dodatkowo gdzieś nadziei daje mi fakt, ze takiego dziwnego plamienia jeszcze nie miałam chodzi mi o kolor i wielkość, zazwyczaj miałam takie suche plamki ok 3-4 dni przed @ a teraz jestem 6 dni przed terminem tej @ przebrzydłej. Testuję 4,09 a ty 5.09 to musi się udać !!!! Obu.

    Właśnie, bo u mnie jedyne co wyszło to zaniżony progesteron, reszta glancuś. Owu ładna samoistna.

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 27 września 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, a ja się chyba wyłamię i zatestuję też 4.10 :D to będzie 10 dpo, z Emmą wyszła mi piękna kreska 10 dpo, mam te same testy.... i tak wiem, ze ciężko mi będzie wytrzymać :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Susanna, a ja się chyba wyłamię i zatestuję też 4.10 :D to będzie 10 dpo, z Emmą wyszła mi piękna kreska 10 dpo, mam te same testy.... i tak wiem, ze ciężko mi będzie wytrzymać :D
    hihihi to będzie 4.10 zielony od kropeczek <3 mówisz 10 dpo...kuszące :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2016, 21:06

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 27 września 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dlaczego ? A może pęknie zaraz? Skąd on to wie?!


    Nie mam pojęcia skąd wie.. nie wiem nawet dlaczego nie zapytałam.. Chyba chodziło o to, że pęcherzyk jest niedojrzały ? Że nie ma komórki jajowej ? Nie wiem... jutro biorę duphaston, mam nadzieję, że listopad będzie szczęśliwszy ..

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 27 września 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    hihihi to będzie 4.10 zielony od kropeczek <3 mówisz 10 dpo...kuszące :)

    z córką mi wyszło więc w sumie zaryzykuję :D a i tak przecież wiem, że nie wytrzymam :D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 27 września 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, trzymam kciuki z całych sił :) Niech Ci się uda :)

    Pianistka, ponoć każda ciąża jest inna, także lepiej nie myśleć na zapas :) Twoja druga ciąża będzie idealna :D

    Jeju jak ja bym chciała już móc testować ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Nie mam pojęcia skąd wie.. nie wiem nawet dlaczego nie zapytałam.. Chyba chodziło o to, że pęcherzyk jest niedojrzały ? Że nie ma komórki jajowej ? Nie wiem... jutro biorę duphaston, mam nadzieję, że listopad będzie szczęśliwszy ..
    A przepraszam skąd on może to wiedzieć. Wydaje mi się że orzekł tak, ponieważ w opinii części ginów istnieje przekonanie że pęcherzyk ok 20 kilka jest przejrzały...sorry, ale jak najbardziej dojrzały i nie wiem skąd mu to przyszło do głowy :) Taki pęcherzyk oznacza owu tuż za rogiem....takie moje zdanie, szczególnie, że endometrium jest ładne, 9 mm tak jak ja miałam więc owu jak najbardziej realna.....gdyby widział po tym , że nie ma komórki jajowej to byłby fenomen w skali światowej wręcz.....sorry, zmień lekarza!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Susanna, trzymam kciuki z całych sił :) Niech Ci się uda :)

    Pianistka, ponoć każda ciąża jest inna, także lepiej nie myśleć na zapas :) Twoja druga ciąża będzie idealna :D

    Jeju jak ja bym chciała już móc testować ;)
    Mamuśka, a ty kiedy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dzisiaj testowałam ale negatywnie :-( okres miałam 10 września a stosunek był 18.owu miałam 19 wyczuwam pęknięcie pęcherzyka gdyż mam okropne bóle. Czy waszym zdaniem za wcześnie testowałam?

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ