X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jestem przypadkiem który obie fazy ma chyba ok. Owulacje są. A plamię. Jak brałam dupka tez plamiłam. 2 różnych ginowie stwierdziło ze widać taka moja uroda chociaż nienawidzę tego stwierdzenia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest inne plamienie niz mialam wczesniej

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 27 września 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobietki ja wiem ze w standardowych przypadkach to za wczesnie na @ ale ja kp, to dopiero 2 owulacja po porodzie a w poprzednim cyklu fl trwala tylko 5 dni i @ tez byl poprzedzony spadkiem. Nawet nie probuje sie oszukiwac ze to zagniezdzenie. Pozzytywna informacja jest to ze fl sie wydluza, jeszcze kilka cykli i wroci do normy :)

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa, podobno po urodxebiu i odstawieniu od piersi najlatwiej zajsc moja mama tak 4 razy jest nas piecioro :)))

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 27 września 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa wspaniale ze myslisz pozytywnie!

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 września 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, a po co ma odstawiać od piersi? Kp jest czymś wspaniałym dla dziecka (dla matki również; ja na myśl o odstawieniu płaczę i odstawiać nie zamierzam), można kp w ciąży i potem tandemem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2016, 13:33

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 27 września 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na razie jeszcze nie chce odstawiac bo maly ma isc do zlobka a kp to dodatkowa ochrona przed chorobskami, mysle ze na wiosne go odstawie no chyba ze wczesniej sam zrezygnuje z cycania.

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Susanna, a po co ma odstawiać od piersi? Kp jest czymś wspaniałym dla dziecka (dla matki również; ja na myśl o odstawieniu płaczę i odstawiać nie zamierzam), można kp w ciąży i potem tandemem.
    Mozna karmic bedac w ciazy? Ojej jak to cudownie brzmi :*** plakac mi sie chce dziewczyny

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 27 września 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna mozna. Pogląd że kp moze powodować poronienia itp i ze powinno sie dziecko odstawić jeśli jest się w kolejnej ciaży jest mitem sukcesywnie gloszonym przez nasze mamy i babcie gdyz w ich czasach taki pogląd również panował wśrod lekarzy i położnych. Obecnie wszelkie badania mowią ze jeśli ciaża jest zdrowa to można jednocześnie kp wczesniejszego maluszka

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 września 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, jasne, że tak, o ile ciąża nie jest zagrożona.
    Poczytaj tutaj: http://www.hafija.pl/2013/11/karmienie-piersia-w-ciazy.html. Cały jej blog jest extra. Masz w artykule wyszczególnione przeciwwskazania do kp w ciąży :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 27 września 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Styczniowa wspaniale ze myslisz pozytywnie!


    Czasem mam też gorsze dni ale teraz jak juz wiem ze i tak do pracy musze wrócić a maly idzie do żłobka to wrzucilam na większy luz (wczesniej chcialam z macierzynskiego od razu na zwolnienie przejść ) Wiem też ze krotka fl jest u mnie wynikiem kp i dopiero powracającej płodnosci po porodzie wiec nie ma co sie stresować ;)

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    Czasem mam też gorsze dni ale teraz jak juz wiem ze i tak do pracy musze wrócić a maly idzie do żłobka to wrzucilam na większy luz (wczesniej chcialam z macierzynskiego od razu na zwolnienie przejść ) Wiem też ze krotka fl jest u mnie wynikiem kp i dopiero powracającej płodnosci po porodzie wiec nie ma co sie stresować ;)
    Tez miałam taki plan :) i udało się idealnie tylko straciłam ta ciążę :( przekicha :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego najlepiej na luzie przeciez wroci sie na troche do pracy i zaraz znowu macierzynski... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Susanna, jasne, że tak, o ile ciąża nie jest zagrożona.
    Poczytaj tutaj: http://www.hafija.pl/2013/11/karmienie-piersia-w-ciazy.html. Cały jej blog jest extra. Masz w artykule wyszczególnione przeciwwskazania do kp w ciąży :)
    Poczytam bo mnie zainteresowalas,fakt nie mam dzieci jeszcze ale kto wie czy nie skorzystam :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 27 września 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, mi to pasuje do implantacji :D okaże się niebawem :)

    oktawka, tak, w ciąży dużo krwawiłam mimo duphastonu i luteiny...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Przepraszam za bledy ale wracam do domu dopiero po pracy i piszew biegu :)
    A co ci kochana powiedzial o tym podwyzszonym testosteronie?? dziekuje

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 września 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, kp to super sprawa. Ja myślałam, że będę kp rok i w ogóle ani dnia dłużej, ale ja sobie nie wyobrażam zakończenia tej mlecznej drogi na razie jakkolwiek. Owszem nocne karmienia chciałabym zredukować (albo w ogóle zakończyć), ale nie wiem jak niestety i też zależy od nocy ;). Ja usypiam małego piersią i to jest dla mnie jeden z najcudowniejszych momentów w ciągu dnia <3 <3
    Ja chłonęłam jej artykuły jak gąbka, bo były momenty poważnych zwątpień itp, ale minęły, i choć czasem nawracają, to "wszystko mija" :P

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 27 września 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, za godzinę mam lekarza. Stresuje się jak cholera. Trzymajcie prosze kciuki :)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Dziewczyny, za godzinę mam lekarza. Stresuje się jak cholera. Trzymajcie prosze kciuki :)
    Trzymam <3

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 27 września 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Dziewczyny, za godzinę mam lekarza. Stresuje się jak cholera. Trzymajcie prosze kciuki :)
    zaciśnięte!

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ