Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 13:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jestem przypadkiem który obie fazy ma chyba ok. Owulacje są. A plamię. Jak brałam dupka tez plamiłam. 2 różnych ginowie stwierdziło ze widać taka moja uroda chociaż nienawidzę tego stwierdzenia ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 13:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest inne plamienie niz mialam wczesniej

• StyczniowaNadzieja Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobietki ja wiem ze w standardowych przypadkach to za wczesnie na @ ale ja kp, to dopiero 2 owulacja po porodzie a w poprzednim cyklu fl trwala tylko 5 dni i @ tez byl poprzedzony spadkiem. Nawet nie probuje sie oszukiwac ze to zagniezdzenie. Pozzytywna informacja jest to ze fl sie wydluza, jeszcze kilka cykli i wroci do normy :)

caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa, podobno po urodxebiu i odstawieniu od piersi najlatwiej zajsc moja mama tak 4 razy jest nas piecioro :)))

• sandri_1 Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa wspaniale ze myslisz pozytywnie!

w4sqs65ge24sefoo.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 13:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, a po co ma odstawiać od piersi? Kp jest czymś wspaniałym dla dziecka (dla matki również; ja na myśl o odstawieniu płaczę i odstawiać nie zamierzam), można kp w ciąży i potem tandemem.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2016, 13:33

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png

Wysłany: 27 września 2016, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    na razie jeszcze nie chce odstawiac bo maly ma isc do zlobka a kp to dodatkowa ochrona przed chorobskami, mysle ze na wiosne go odstawie no chyba ze wczesniej sam zrezygnuje z cycania.

caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Susanna, a po co ma odstawiać od piersi? Kp jest czymś wspaniałym dla dziecka (dla matki również; ja na myśl o odstawieniu płaczę i odstawiać nie zamierzam), można kp w ciąży i potem tandemem.
    Mozna karmic bedac w ciazy? Ojej jak to cudownie brzmi :*** plakac mi sie chce dziewczyny

Wysłany: 27 września 2016, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna mozna. Pogląd że kp moze powodować poronienia itp i ze powinno sie dziecko odstawić jeśli jest się w kolejnej ciaży jest mitem sukcesywnie gloszonym przez nasze mamy i babcie gdyz w ich czasach taki pogląd również panował wśrod lekarzy i położnych. Obecnie wszelkie badania mowią ze jeśli ciaża jest zdrowa to można jednocześnie kp wczesniejszego maluszka

caur359.png
    3ro1ov5.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, jasne, że tak, o ile ciąża nie jest zagrożona.
    Poczytaj tutaj: http://www.hafija.pl/2013/11/karmienie-piersia-w-ciazy.html. Cały jej blog jest extra. Masz w artykule wyszczególnione przeciwwskazania do kp w ciąży :)

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png

Wysłany: 27 września 2016, 14:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Styczniowa wspaniale ze myslisz pozytywnie!

Czasem mam też gorsze dni ale teraz jak juz wiem ze i tak do pracy musze wrócić a maly idzie do żłobka to wrzucilam na większy luz (wczesniej chcialam z macierzynskiego od razu na zwolnienie przejść ) Wiem też ze krotka fl jest u mnie wynikiem kp i dopiero powracającej płodnosci po porodzie wiec nie ma co sie stresować ;)

caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    Czasem mam też gorsze dni ale teraz jak juz wiem ze i tak do pracy musze wrócić a maly idzie do żłobka to wrzucilam na większy luz (wczesniej chcialam z macierzynskiego od razu na zwolnienie przejść ) Wiem też ze krotka fl jest u mnie wynikiem kp i dopiero powracającej płodnosci po porodzie wiec nie ma co sie stresować ;)
    Tez miałam taki plan :) i udało się idealnie tylko straciłam ta ciążę :( przekicha :/

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 14:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego najlepiej na luzie przeciez wroci sie na troche do pracy i zaraz znowu macierzynski... :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Susanna, jasne, że tak, o ile ciąża nie jest zagrożona.
    Poczytaj tutaj: http://www.hafija.pl/2013/11/karmienie-piersia-w-ciazy.html. Cały jej blog jest extra. Masz w artykule wyszczególnione przeciwwskazania do kp w ciąży :)
    Poczytam bo mnie zainteresowalas,fakt nie mam dzieci jeszcze ale kto wie czy nie skorzystam :)

• Pianistka Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 14:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, mi to pasuje do implantacji :D okaże się niebawem :)

oktawka, tak, w ciąży dużo krwawiłam mimo duphastonu i luteiny...

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Przepraszam za bledy ale wracam do domu dopiero po pracy i piszew biegu :)
    A co ci kochana powiedzial o tym podwyzszonym testosteronie?? dziekuje

• zakocona Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 14:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, kp to super sprawa. Ja myślałam, że będę kp rok i w ogóle ani dnia dłużej, ale ja sobie nie wyobrażam zakończenia tej mlecznej drogi na razie jakkolwiek. Owszem nocne karmienia chciałabym zredukować (albo w ogóle zakończyć), ale nie wiem jak niestety i też zależy od nocy ;). Ja usypiam małego piersią i to jest dla mnie jeden z najcudowniejszych momentów w ciągu dnia <3 <3
    Ja chłonęłam jej artykuły jak gąbka, bo były momenty poważnych zwątpień itp, ale minęły, i choć czasem nawracają, to "wszystko mija" :P

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, za godzinę mam lekarza. Stresuje się jak cholera. Trzymajcie prosze kciuki :)

02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

10.2019 - Histeroskopia ok

Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2016, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Dziewczyny, za godzinę mam lekarza. Stresuje się jak cholera. Trzymajcie prosze kciuki :)
    Trzymam <3

• Pianistka Autorytet

Wysłany: 27 września 2016, 15:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    zaciśnięte!

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego