X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat 84 wrote:
    Hej dziewczyny dzisiaj testowałam ale negatywnie :-( okres miałam 10 września a stosunek był 18.owu miałam 19 wyczuwam pęknięcie pęcherzyka gdyż mam okropne bóle. Czy waszym zdaniem za wcześnie testowałam?
    8 dni po owu? Oczywiście, wstrzymaj się jeszcze bo niepotrzebnie się smucisz a moze być bobas :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    8 dni po owu? Oczywiście, wstrzymaj się jeszcze bo niepotrzebnie się smucisz a moze być bobas :)
    Tymbardziej że jakieś objawy ciąży są chyba że podświadomie już schizuje.bolace piersi o dnia po owu,delikatne mdłości i zawroty glowy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat 84 wrote:
    Tymbardziej że jakieś objawy ciąży są chyba że podświadomie już schizuje.bolace piersi o dnia po owu,delikatne mdłości i zawroty glowy
    Takich objawów nie ma 8 dni po owulacji, mogą zacząć się pojawiać po terminie @. A piersi bolą po owu nawet w cyklach gdzie nie ma ciąży, także spokojnie, bo robisz sobie krzywdę jak się tak nastawiasz, wiem co mówię :) Głowa do góry, zatestuj za 3-4 dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziękuję za informację i pozdrawiam

  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 27 września 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Nie mam pojęcia skąd wie.. nie wiem nawet dlaczego nie zapytałam.. Chyba chodziło o to, że pęcherzyk jest niedojrzały ? Że nie ma komórki jajowej ? Nie wiem... jutro biorę duphaston, mam nadzieję, że listopad będzie szczęśliwszy ..

    Najmłodsza,lekarz nie moze stwierdzic dojrzalosci komorki na podstawie usg. komórka jest przeciez mikroskopijna. wg mnie nagadal Ci niepotrzebnie głupot. wielkosc pecherzyka i czas kiedy peka to sprawa indwidualna. Moje np pekaja przy ok 22mm - jak widzisz nieduza roznica miedzy twoimi 24mm. Cioci Morwie z tego co kojarze naturalnie rosną duze pecherzyki. Ja bym cyklu nie przekreslała na Twoim miejscu, ale poszla jeszcze raz na monitoring jak masz mozliwosc, za 1-2 dni zobaczyc czy pecherzyk sie wziął i pęknął. Powodzenia, trzymam kciuki.

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 27 września 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziołuszki, chyba dzis mam owulacje. Mialam duzo śluzu, i boli mnie podbrzusze, jajniki kluja. Na szczęście udalo sie męża dorwać. Ale to bylby szok ze tak szybko owu bo dzis mam 16dc a normalnie mam owu 19-21. I tak nie liczę na ten cykl przez to podwyzszone TSH.... Ale roznie bywa.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Dziołuszki, chyba dzis mam owulacje. Mialam duzo śluzu, i boli mnie podbrzusze, jajniki kluja. Na szczęście udalo sie męża dorwać. Ale to bylby szok ze tak szybko owu bo dzis mam 16dc a normalnie mam owu 19-21. I tak nie liczę na ten cykl przez to podwyzszone TSH.... Ale roznie bywa.
    Mi dong akurat nie przyspieszył owu ale spowodował, że większa pula była pecherzyków do wyboru ok 5 i pękł jeden, a zazwyczaj mam 1-2.... więc zawsze coś było z czego wybierać :)
    A tam stracony.
    Jakie masz tsh ?

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 27 września 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4,300. To ja liczę na to ze będzie więcej i więcej pęknie!

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 27 września 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, ja testuję koło 3 października. Szybciej nie ma sensu :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 września 2016, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiecie Wy co :/ OF znowu przesunął mi owulacje....
    Susanna, looknij na wykres, zgadzasz się z tym?

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 28 września 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypiszcie mnie proszę z listy.

    Zaciskam mocno kciuki za każda z was.

    Mam nadzieję, że nie spotkamy się w listopadowym wątku. Ja na razie pakuje manatki i zbieram sie z ovufriend. Jestem zdolowana i wykonczona. Chce odpocząć .

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 28 września 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, jak dla mnie to owulację miałaś w 18dc.


  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 września 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza, nie szalej :) ZDROWE pary starają sie do roku... mało komu udaje sie w 3-4 miesiace. :) nie głupkuj tu :) odpocznij sobie DZIŚ a jutro zapraszamy do nas z nową energią :)


    Agula, no tez mi sie tak zdawało :/ no ale wykres codziennie mi przesuwa owulacje. Najpierw wskazał 18 dc, potem 19 a dzis 20 :/

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 28 września 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co, nie ma co tak bardzo sugerować się zaprogramowanym programem do wyznaczania owulacji. Zaznaczył Ci tak bo przyjął, że między 19, a 20 dniem był największy skok temperatury i od tego skoku już masz mniejszy przyrost temperatury, temperatura się bardziej ustabilizowała, jest na wysokim poziomie. Tylko, że niektóre kobiety jak miały owulację to ta temperatura nie ma jednego dużego skoku tylko tak stopniowo, kilka skoków, jak u Ciebie. Także ja obstawiałabym jednak ten 18dc


  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 28 września 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :) u mnie już po @ 3 dni :o hehe zaczynamy z nowym cyklem :) jak u Was samopoczucie? Październik tuż tuż :*
    Ściskam :*

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 28 września 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza odpocznij 2-3 dni, nie myśl tyle, uspokój emocje i walcz ze zdwojona siłą! Pozytywne myślenie na prawde duzo daje!

    Pianistka jak dla mnie owu była u Ciebie w 19dc

    A u mnie dziś tem skoczyła i jest 36,8 :) Mierzona co prawda jakieś 40 minut później niż zwykle ale po ponad 2h niewstawaniu z łóżka. Temp zmierzona o zwykłej porze (po około 1h niewstawania) dziś też wyzsza niz wczorajsza bo 36,6 ale zaznaczam tą po dłuższym odpoczynku.
    Najważniejsze że fl trwa dalej i się wydłuża :) Tylko prosze nie mówcie mi ze było zagnieżdżenie! Myśle ze wczoraj temp byla zaburzoina wstawaniem do małego :)

    I od razu humor lepszy :D :D

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka witam z rana ;) wczoraj zostałam chyba z lekka nie zauważona wiec ponawiam prośbę o wstępne wpisanie na 29 października. Datę skoryguje jak na dniach dostane @.
    Najmłodsza staraczka dziewczyny mają rację. Odpocznij z 2 dni odstresuj się i wracaj do nas. Nie poddawaj się tak szybko!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2016, 08:49

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 września 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, u mnie jak u Styczniowej sytuacja z wstawaniem do dziecka. Czasem śpie 2 h a czasem 3 :/
    Grunt ze juz po owu :)


    Styczniowa, no pieknie ta faza ci sie wydłuża :D to dobrze rokuje

    Madziulla niech matka wątku sie pojawi a ją ścigniemy ;) hej

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 28 września 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka strasznie mnie to Cieszy :) Pamiętam jak się cieszyłam miesiąc temu pierwszą owulacją po porodzie, teraz ta sama radosc że sie fl wydłuza, moze w kolejnym cyklu będzie radosć z zielonej kropki? :)

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 28 września 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla, sorry, wczoraj widziałam twój post na tel, ale z niego nie mam jak edytować wygodnie, a potem zapomniałam. Już dopisane :)

    Styczniowa, a może już teraz się zazieleni :D?

    Madziulla lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ