X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat ciezko nam powiedziec pozostaje czekac na testowanie kilka dni. Kazdy organizm jest inny i kazdy cykl inny. trzymam kciuki! :)

    Sporo nas :) mam nadzije ze rownie duzo bedzie pozytywnych bet i testow :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po 2 ciążach pozamacicznych + 6 poronień. Juz nie liczę ale żyje nadzieją mam 12 letnią córkę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat 84 wrote:
    Jestem po 2 ciążach pozamacicznych + 6 poronień. Juz nie liczę ale żyje nadzieją mam 12 letnią córkę

    Skrzat sporo przeszlas :( mam nadzieje ze ta negatywna lista jest zamknieta!

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Skrzat ciezko nam powiedziec pozostaje czekac na testowanie kilka dni. Kazdy organizm jest inny i kazdy cykl inny. trzymam kciuki! :)

    Sporo nas :) mam nadzije ze rownie duzo bedzie pozytywnych bet i testow :)
    Życzę każdej z was spełnienia upragnionych kreseczek :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat 84 wrote:
    Jestem po 2 ciążach pozamacicznych + 6 poronień. Juz nie liczę ale żyje nadzieją mam 12 letnią córkę
    No to znasz swój organizm... Wydaje mi się że warto poczekać i zatestować.
    Czy znasz przyczynę swoich niepowodzeń?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat 84 wrote:
    Życzę każdej z was spełnienia upragnionych kreseczek :-D
    Chciałaś napisać każdej z Nas :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Skrzat sporo przeszlas :( mam nadzieje ze ta negatywna lista jest zamknieta!
    Dokładnie sporo przeszłam ale mam nadzieję że wkoncu sie uda i odnoszę. Ostatnio w marcu poroniłam niestety

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No to znasz swój organizm... Wydaje mi się że warto poczekać i zatestować.
    Czy znasz przyczynę swoich niepowodzeń?
    Odżucenie meskiego płodu, córkę urodziłam normalnie. Tak chciałam poprawic mój post ale mnie wyprzedziłas :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat 84 wrote:
    Dokładnie sporo przeszłam ale mam nadzieję że wkoncu sie uda i odnoszę. Ostatnio w marcu poroniłam niestety
    To znaczy, że zajść się da gorzej z donoszeniem. Ale co jest przyczyną? 6 poronień to dużo lekarze na pewno badali przyczynę....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat 84 wrote:
    Dokładnie sporo przeszłam ale mam nadzieję że wkoncu sie uda i donosze Ostatnio w marcu poroniłam niestety

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat 84 wrote:
    Dokładnie sporo przeszłam ale mam nadzieję że wkoncu sie uda i odnoszę. Ostatnio w marcu poroniłam niestety

    Ja poronilam w grudniu 2014 to moja jedna jedyna ciaza jak narazie... :( od prawie dwoch lat cisza :(
    ale teraz biore sie za siebie na te 3 mies przed godzina "W" czyli kinika zamawiam sobie wlasnie inne kompleksowe witaminy i inofolic no i w koncu pora na diete..kurka no musi sie udac...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2016, 11:17

  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 28 września 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat84

    Musisz myśleć pozytywnie ! Nigdy nie negatywnie !!! :))))

    Obejrzyjcie dokument " SEKRET" cudowny dokument który naprawdę daje wiele do myslenia i jest prawdą :D jak go obejrzałam całkowicie zmieniłam całe podejście i faktycznie , bardzo duzo rzeczy mi sie sprawdziło kochane !

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    To znaczy, że zajść się da gorzej z donoszeniem. Ale co jest przyczyną? 6 poronień to dużo lekarze na pewno badali przyczynę....
    Poraniam chłopców prawdopodobnie tak twierdzą ale szczerze mówiąc to niewiem. Mam jeden jajowod z powodu pęknięcia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ja poronilam w grudniu 2014 to moja jedna jedyna ciaza jak narazie... :( od prawie dwoch lat cisza :(
    ale teraz biore sie za siebie na te 3 mies przed godzina "W" czyli kinika zamawiam sobie wlasnie inne kompleksowe witaminy i inofolic no i w koncu pora na diete..kurka no musi sie udac...
    Trzymam kciuki wkoncu musi się udać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka wrote:
    Skrzat84

    Musisz myśleć pozytywnie ! Nigdy nie negatywnie !!! :))))

    Obejrzyjcie dokument " SEKRET" cudowny dokument który naprawdę daje wiele do myslenia i jest prawdą :D jak go obejrzałam całkowicie zmieniłam całe podejście i faktycznie , bardzo duzo rzeczy mi sie sprawdziło kochane !
    Aż spojrzę na ten dokument :)

    Dziewczyny dużo przeszłyście, ale trzeba ciągle mieć nadzieję i przeć do przodu! Inaczej się nie da :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czują dziewczyny które poroniły,mam tylko nadzieję że zła passa się zakonczy.okres miałam 10 września starania zaczełam 18 września a owulacje miałam 19(wiem kiedy owuluje bo mam bóle). 25 zaczęło się dziwnie dziać zawroty główy straszne i delikatne mdłości przy tym.okropny ból piersi.wczoraj odbiło mi zrobiłam hcg i negatywne a dzisiaj ta kropka różowego i jestem totalnie glupia

  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 28 września 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka idź na betę lub nasikaj na patyk w dniu spodziewanej oryginalnie @.

    Susanne myślę że to implantacyjne. Trzymam kciuki.

    U mnie dziś 28 dc/28. Jeżeli @ nie przylezie to ja sikam w pt lub sb.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2016, 12:25

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat 84 wrote:
    Wiem co czują dziewczyny które poroniły,mam tylko nadzieję że zła passa się zakonczy.okres miałam 10 września starania zaczełam 18 września a owulacje miałam 19(wiem kiedy owuluje bo mam bóle). 25 zaczęło się dziwnie dziać zawroty główy straszne i delikatne mdłości przy tym.okropny ból piersi.wczoraj odbiło mi zrobiłam hcg i negatywne a dzisiaj ta kropka różowego i jestem totalnie glupia
    No bo się mogła dziś dzidzia zagnieździć a ty na wariata :D Spokojnie, za 3 dni zatestuj powinno być jeśli to jest to !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobby29 wrote:
    Oprawka idź na betę lub nasikaj na patyk w dniu spodziewanej oryginalnie @.

    Susanne myślę że to implantacyjne. Trzymam kciuki.

    U mnie dziś 28 dc/28. Jeżeli @ nie przylezie to ja sikam w pt lub sb.

    Dużo mi na to wskazuje, ale nie chcę się napalać więc spokojnie czekam :) I tak muszę zatestować i tak przed odstawieniem dupka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No bo się mogła dziś dzidzia zagnieździć a ty na wariata :D Spokojnie, za 3 dni zatestuj powinno być jeśli to jest to !
    Tak zrobię w piątek podjade i wykonam ponownie test i okaże się czy coś jest na rzeczy.

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ