X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona mi też szkoda było odstawić małego od piersi. Ale pokarmu juz było mniej i mały juz byl za duży na cyca heh. Karmilam rok i 4 m-ce.

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 3 października 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no! Ja urodzilam Corke majac 36,5 roku!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka rewelacyjne! Popłakałam się :)

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 3 października 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona śpimy razem od dnia narodzin :) Karmilam ma lezaco, bo było mi wygodnie. My z mężem po bokach a córcia w środku ❤
    Bylo ciężko i nadal jest, ona traktuje cycusia nie tylko jak mleko, ale jako smoczek (nie smoczkowa ani butelkowa), jako ukojenie łez, jak opoka.
    Czasem chce żeby już się odstawila bo nie wytrzymam tego dłużej a ona wtedy przychodzi i mówi : mamusia, cici, plosie
    No i jak jej odmówić!
    Szczerze, patrząc na jej miłość do cycusia, to chyba też będzie tandem :P

    AJA_S, zakocona lubią tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 3 października 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:38

    cl2sjfv.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 3 października 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebralam wszystkie wyniki. I zgupiałam :/ w nawiasie normy
    Prolaktyna 20.08 (2,8 - 29,2 ng/ml)
    Progesteron 29.42
    Testosteron 0.80 (0,14 — 0,76)

    Zerknijcie na nie proszę.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 października 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Morwa na czerwcówkach chyba :)

    No właśnie na LWD nie wyczytałam nic konkretnego... Jedynie coś o szpitalach! :( O.o

    17.11.17-poronienie całkowite
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 3 października 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    zFolwarku, biegunka mówisz... to ja Wam powiem co mnie dziś spotkało :D
    Emma po drzemce, wstała o 15:20, ale słyszę w niani że coś gada do misia ;)
    nie idę od razu, chcę by była cierpliwa... gada sobie do misia, włączyła sobie karuzelę... no i po chwili zaczęła wołać ;) wtedy idę... zachodzę... i wyszłam. jak słowo daję, wyszłam. wróciłam ponownie...
    Emma w gównie, miś w gównie, pościel w gównie, ochraniacz w gównie, karuzela w gównie, szczebelki w gównie.... gówno we włosach, w uszach, na smoczku.... zabrakło mi słów, serio :D
    kupa uciekła z pieluchy a Emmą ją rozsmarowała WSZEDZIE

    Straszne choc usmialam sie to czytajac. Moja nie robi takich numerow :D

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka to było dobre :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap wrote:
    Odebralam wszystkie wyniki. I zgupiałam :/ w nawiasie normy
    Prolaktyna 20.08 (2,8 - 29,2 ng/ml)
    Progesteron 29.42
    Testosteron 0.80 (0,14 — 0,76)

    Zerknijcie na nie proszę.
    w którym dniu cyklu robione?
    Czemu zgłupiałaś? Są ładne :)

    Pianistka, nie chcę wiedzieć "co czułaś" kiedy ją myłaś :) Swoją drogą bardzo ciekawe co mówiła misiowi "chodż zróbmy mamie psikusa" :D :D :D

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 3 października 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Straszne choc usmialam sie to czytajac. Moja nie robi takich numerow :D

    Emma to jest chodzący numer :D
    jak słowo daję, stanęłam nad łóżeczkiem i kopara mi opadła...
    miałam ochotę wziąć ją takimi szczypcami do grilla i do morza od razu wrzucić wyprać...
    ja stoję taka nieogarnięta a ta w smiech!!!
    xD jak się zaczęłam lać, tak ją rozebrałam do goła i od razu pod prysznic bo nie było jak nawet kąpieli szykować

    AJA_S lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 października 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, rutynę możesz sobie w d wsadzić, jak ci dziecko spać nie będzie chciało pójść itd. :) Możesz sobie usypiać, a dzieciak i tak spać nie pójdzie :)

    Usypianie małego przez pierwsze 4 msce trwało po 4h dziennie i chodził spać po 23, my byliśmy tak wykończeni psychicznie i fizycznie, że to głowa mała po jego usypianiu, bo co go odłożyliśmy uśpionego (z cyca czy z chusty), to wrzask. A potem i tak co godzina, co pół pobudki na karmienie. Spał tylko i wyłącznie w chuście drzemki (choć z czasem to pokochałam i jak miał 5 mscy dopiero wsadziliśmy go do wózka, a ja się poryczałam, że mi go przytulonego brakuje). Noszony był całymi dniami, pomiędzy skakaniem nad nim jak wariatka. Jego drzemki nie trwały dłużej niż 20 min, jeśli usypiany był w bujaczku, a usypianie trwało i 40 min, na piersi nie usypiał. A ja musiałam wrócić do roboty, jak miał msc, bo pieniądze same się nie zarobią.
    Ech to był koszmarny czas.

    bobas2015 lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 3 października 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    w którym dniu cyklu robione?
    Czemu zgłupiałaś? Są ładne :)

    Pianistka, nie chcę wiedzieć "co czułaś" kiedy ją myłaś :) Swoją drogą bardzo ciekawe co mówiła misiowi "chodż zróbmy mamie psikusa" :D :D :D


    yyyyy, miś też oberwał ^^

    SusannaDean, zFolwarku lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Ej no! Ja urodzilam Corke majac 36,5 roku!
    dokładnie :) Każda pora jest dobra jesli czujesz, ze to jest to i nie szkodzisz dziecku (mowa np o tej 60 letniej matce - choć też temat kontrowersyjny)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 3 października 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona, zawsze miałam Cię pytać... albo ja jakaś tępa jestem... co to masz na zdj w avatarze? :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Susanna, rutynę możesz sobie w d wsadzić, jak ci dziecko spać nie będzie chciało pójść itd. :) Możesz sobie usypiać, a dzieciak i tak spać nie pójdzie :)

    Usypianie małego przez pierwsze 4 msce trwało po 4h dziennie i chodził spać po 23, my byliśmy tak wykończeni psychicznie i fizycznie, że to głowa mała po jego usypianiu, bo co go odłożyliśmy uśpionego (z cyca czy z chusty), to wrzask. A potem i tak co godzina, co pół pobudki na karmienie. Spał tylko i wyłącznie w chuście drzemki (choć z czasem to pokochałam i jak miał 5 mscy dopiero wsadziliśmy go do wózka, a ja się poryczałam, że mi go przytulonego brakuje). Noszony był całymi dniami, pomiędzy skakaniem nad nim jak wariatka. Jego drzemki nie trwały dłużej niż 20 min, jeśli usypiany był w bujaczku, a usypianie trwało i 40 min, na piersi nie usypiał. A ja musiałam wrócić do roboty, jak miał msc, bo pieniądze same się nie zarobią.
    Ech to był koszmarny czas.
    no to rozjaśniłaś mi też te ciemne strony...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    zakocona, zawsze miałam Cię pytać... albo ja jakaś tępa jestem... co to masz na zdj w avatarze? :D
    mi to wygląda na żelka

    InBlue lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 3 października 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    mi to wygląda na żelka
    ale przeżutego :P

    InBlue lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Morwy tez coś wyczytałam o szpitalu ale nie wiem nic więcej :(

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 października 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InBlue, czemu uważasz, że było mniej pokarmu i był za duży? Ale i tak gratuluję wyniku :) Ponad rok kp w naszym kraju to i tak wyczyn ;)

    Katiś, to tak, jak my :D Choć pierwsze kilka dni spał w koszu mojżesza przy łóżku, ale szybko wylądował między nami, bo ja nie wyrabiałam. Budził się, jak tylko go odkładałam. A przy nas spał. Kochamy współspanie <3 Butelkę miał w ustach 2x w życiu, bo musiałam do lekarza pojechać na badania. Potem, jak miałam zapierdziel w robocie, to mały siedział z moją babcią i jeździłam na karmienia do niego co 2h. Smoczek dostał, jak miał 9 tyg tylko i wyłącznie na drzemki w wózku [ale jak usnął, to mu zabierałam] i do samochodu (strasznie dużo w pracy samochodem muszę jeździć), smoczek zabraliśmy ze 2 msce temu, więc jest tylko cycusiowy w pełni, jeśli chodzi o ciumanie :) Fajnie czytać, że ktoś ma podobne podejście do naszego <3

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ