X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    InBlue, czemu uważasz, że było mniej pokarmu i był za duży? Ale i tak gratuluję wyniku :) Ponad rok kp w naszym kraju to i tak wyczyn ;)

    Katiś, to tak, jak my :D Choć pierwsze kilka dni spał w koszu mojżesza przy łóżku, ale szybko wylądował między nami, bo ja nie wyrabiałam. Budził się, jak tylko go odkładałam. A przy nas spał. Kochamy współspanie <3 Butelkę miał w ustach 2x w życiu, bo musiałam do lekarza pojechać na badania. Potem, jak miałam zapierdziel w robocie, to mały siedział z moją babcią i jeździłam na karmienia do niego co 2h. Smoczek dostał, jak miał 9 tyg tylko i wyłącznie na drzemki w wózku [ale jak usnął, to mu zabierałam] i do samochodu (strasznie dużo w pracy samochodem muszę jeździć), smoczek zabraliśmy ze 2 msce temu, więc jest tylko cycusiowy w pełni, jeśli chodzi o ciumanie :) Fajnie czytać, że ktoś ma podobne podejście do naszego <3

    podoba mi się wizja karmienia piersią rok lub dłużej <3

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 października 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, to odlew woskowy naszych (mojej i L) specionych dłoni :)

    Susanna, wszystko zależy od dziecka. Nasz jest taki. Teraz też bywa naprawdę ciężko, szczególnie, jak trzeba pracować + zajmować się jednocześnie dzieckiem, bo L też pracuje. Sama siebie podziwiam, za to co dałam radę przejść :P

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Pianistka, to odlew woskowy naszych (mojej i L) specionych dłoni :)

    Susanna, wszystko zależy od dziecka. Nasz jest taki. Teraz też bywa naprawdę ciężko, szczególnie, jak trzeba pracować + zajmować się jednocześnie dzieckiem, bo L też pracuje. Sama siebie podziwiam, za to co dałam radę przejść :P
    odlew z żelków :D
    A tak serio to malutkie zdjęcie i nie widać ale to fajną macie pamiatkę :D

    Noooo...przeszłaś. Ale sama przyznaj, było warto ?

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 3 października 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej! faktycznie! :D teraz widzę

    ja bym chciała kp... ale jak będzie z drugim malcem...? nie chcę niczego zakładać bo potem rozczarowanie boli

    lecę na tv, nowy serial dziś w HBO z Anthonym Hopkinsem ;)
    swoją drogą, snił mi się dziś :P jako Hannibal Lecter a ja jego żona ;) ćwiartowaliśmy razem zwłoki w wielkim zamczysku

    AJA_S lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie wiem śluz był i znikł teraz aż tyle go nie ma. Test owulacyjny nawet cienia cienia nie pokazuje jak zrobię. . Po jakiś 10 minutach wychodzi licha kreska. Ja już nie wiem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    ej! faktycznie! :D teraz widzę

    ja bym chciała kp... ale jak będzie z drugim malcem...? nie chcę niczego zakładać bo potem rozczarowanie boli

    lecę na tv, nowy serial dziś w HBO z Anthonym Hopkinsem ;)
    swoją drogą, snił mi się dziś :P jako Hannibal Lecter a ja jego żona ;) ćwiartowaliśmy razem zwłoki w wielkim zamczysku
    ha ha ha a ja ten głupi program chce obejrzec co ten ślub biorą nie widząc się, nie znając....

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 3 października 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    w którym dniu cyklu robione?
    Czemu zgłupiałaś? Są ładne :)

    Pianistka, nie chcę wiedzieć "co czułaś" kiedy ją myłaś :) Swoją drogą bardzo ciekawe co mówiła misiowi "chodż zróbmy mamie psikusa" :D :D :D

    7 dpo. Niepokoi mnie prolaktyna i testosteron. Rok temu miałam prolaktyne 9.66.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 października 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj oglądałam Belfer też spoko potem na dokładkę oszukać przeznaczenie 5... I śniły mi się głupoty... :)

    rosax3 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo, Belfer, muszę obejrzeć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i co myślicie dziewczyny na temat tych moich testów owu i tego śluzu? Było i nie ma śluzu aż tyle i testy owu negatywne chyba

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo idę oglądać :D Dzięki Aja !za przypomnienie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Susanna, rutynę możesz sobie w d wsadzić, jak ci dziecko spać nie będzie chciało pójść itd. :) Możesz sobie usypiać, a dzieciak i tak spać nie pójdzie :)

    Usypianie małego przez pierwsze 4 msce trwało po 4h dziennie i chodził spać po 23, my byliśmy tak wykończeni psychicznie i fizycznie, że to głowa mała po jego usypianiu, bo co go odłożyliśmy uśpionego (z cyca czy z chusty), to wrzask. A potem i tak co godzina, co pół pobudki na karmienie. Spał tylko i wyłącznie w chuście drzemki (choć z czasem to pokochałam i jak miał 5 mscy dopiero wsadziliśmy go do wózka, a ja się poryczałam, że mi go przytulonego brakuje). Noszony był całymi dniami, pomiędzy skakaniem nad nim jak wariatka. Jego drzemki nie trwały dłużej niż 20 min, jeśli usypiany był w bujaczku, a usypianie trwało i 40 min, na piersi nie usypiał. A ja musiałam wrócić do roboty, jak miał msc, bo pieniądze same się nie zarobią.
    Ech to był koszmarny czas.
    Tak!!!

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 października 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka może była owulacja, a może testy są w złym momencie wykonywane. Organizm kobiety ma wiele tajemnic i każda jest inna. Nie myśl o tym za dużo po prostu ciesz się ze starań :)

    Susa to chyba serial który jest w niedzielę tylko. Ale polecam, nie lubię za bardzo polskich produkcji ale zaciekawiło mnie to.

    Co do dzieci i smoczków... Jestem ciotką, która oducza dzieci ^^ W sensie to ja pierwsza zabierałam mojej najstarszej siostrzenicy smoka, przy drugiej udawałam że to obrzydliwe itp. Przy mojej chrześnicy to B wypalił że ma wyrzucić do kosza (tak, poszła i wyrzuciła, a wróciła dumna z siebie) a teraz największy rozdarciuch i jest kłopot. zawsze jak idę ją pilnować pierwsze co robię to zabieram smoka i kładę wyżej. Ada ma manie i nawet jak się cieszy i bawi a zobaczy że leży smoczek to szybko pędzi i do buzi :/ A jest taka śliczna bez smoczka ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robie JE po 20:00 może za późno?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    InBlue, czemu uważasz, że było mniej pokarmu i był za duży? Ale i tak gratuluję wyniku :) Ponad rok kp w naszym kraju to i tak wyczyn ;)

    Pokarm mi juz zanikal bo on bardziej się bawił tym cyckiem niż jadł. Traktował go bardziej jak smoczek niż posiłek. Ogólnie to miałam bardzo dużo pokarmu,bardzo często robiły mi się kamienie. Bardzo często wstawalam w nocy zeby ściągać pokarm bo mały nie nadążał go jeść. Z jednej piersi potrafiłam ściągnąć 160ml mleka i jeszcze wykarmic małego. Przeszłam swoje z tym karmieniem ale warto było.

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 3 października 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam reacje ludzi: " ile Pola ma"? Ja:20 miesięcy
    Ktoś: " i jeszcze karmisz?"
    Hehehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 20:36

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 października 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owulacyjne dobrze robić 16-18.

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 3 października 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja beta to - 1,2 ..
    Czyli pozamiatane eh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Testy owulacyjne dobrze robić 16-18.
    To pewnie za późno robię ... no nic. Śluz się znowu pojawił więc będziemy działać :)

    Marta95 no szkoda

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 października 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuś kochanie tule mocno i nadal wierzę że październik zakończy się dla Ciebie zielono :* :* :* :* ♡♡♡♡

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ