X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 500 486

    Wysłany: 3 października 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko! Przepraszam bardzo! Biochemiczna nie pozamaciczna. Tak to jest jak robie i mysle o roznych rzeczach. Przepraszam!

    Nadzieja ważna rzecz! Ja mam zawsze do końca :)

    🇮🇪
    IO, stan przedcukrzycowy, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    2.5 roku starań
    29.05.2018 Nikodem 3090g 51 cm 🥰
    22.09.2019 Lena 3730g 56 cm 🥰
    Starania o trzecie ❤ 3cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka to ja jutro wcześnie wstaje żeby dalej utwierdzić Cię w przekonaniu,że widzę 2 kreseczki :) Już nie mogę sie doczekać jutrzejszego waszego testowania.

    SusannaDean, Pianistka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Matko! Przepraszam bardzo! Biochemiczna nie pozamaciczna. Tak to jest jak robie i mysle o roznych rzeczach. Przepraszam!

    Nadzieja ważna rzecz! Ja mam zawsze do końca :)
    hehe o tym też orzekne jeśli będzie jutro @

    PaulaG lubi tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 3 października 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    no to się pięknie mi zapowiada, jak potrafimy mieć 10-12 bez zębów :/

    zFolwarku, ja jutro oficjalnie testuję i mam plan wysikać piękne II kreski co do których nikt nie będzie miał wątpliwości :D i O!

    Trzymam kciuki i natychmiast ŻĄDAM wiruskow! ;) :D

    SusannaDean, Pianistka lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 3 października 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona tez masz HNb? U nas z miesiąca na miesiąc lepiej... ale fakt nadal bywa ciężko.. najgorsze były pierwsze 4 miesiąc e

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InBlue wrote:
    Pianistka to ja jutro wcześnie wstaje żeby dalej utwierdzić Cię w przekonaniu,że widzę 2 kreseczki :) Już nie mogę sie doczekać jutrzejszego waszego testowania.
    ja też <3

    Temperatura wysoka czuje sie jak w gorączce gorąco mi a zazwyczaj jestem zmarzluchem, mam zapalenie gardła, wysuszone śluzówki brrrr wezme antybiotyk niech zniszczy to cholerstwo...

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 3 października 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona karm ile wlezie :D ja czekam do samoodstawienia.
    U nas istna masakra była jak szły trójki matko!!!
    Teraz się przebily, więc już widzę, że spokojniej śpi. Za nami 16 zębów, jeszcze tylko 5 tki.

    zakocona lubi tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 3 października 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona, właśnie u nas od 3 dni histeria za histerią :/ 1 dwójka górna już jest, druga w drodze... i idą 2 górne jedynki i 2 dolne dwójki! :/ serio, mam ochotę wysiąść bo naprawdę zwariuję, ciągle jęczy :( na noc dostała nurofen bo dziś większość nocy krzyczała biedna :/
    a co do rytmu, to ja go strasznie pilnuje, jeśli codziennie wstaje o tej samej porze to i potem dzień wychodzi podobnie... a jeśli się przedłużają drzemki to ją zwyczajnie budzę. jeśli pójdzie spać później niż 20 to mam pobudki co godzine i przynajmniej 1 trzygodzinną imprezę :/ już mamy rytm wypracowany, choć to zajęło kilka miesięcy zanim ta rutyna weszła. ale ja jestem wyjątkowo uparta w takich sprawach

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, radzisz sobie doskonale...dziecko potrzebuje rutyny :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 3 października 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do HNB, u nas był koszmar pierwsze 5 miesięcy. z dzieckiem w chuście chodziłam siku ;) nieodkładalna, wiecznie przebodźcowiona... dbam o tę rutynę i nudę obsesyjnie a jej było wiecznie źle. i dosłownie, z dnia na dzień jak ręką odjął. kiedy? gdy zaczęła pełzać, siadać, poczuła się niezależna, jak czegoś chce to może pójść i wziąć. jakby ktoś mi dziecko podmienił! :D


    dziewczynki, obiecuję rano piękne II krechy i wiruski! <3

    InBlue, zFolwarku lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 3 października 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Nie ma co krytykować póżnego macierzyństwa. Lepiej późno niż wcale, nie każda ma to szczęście poznać miłość swojego życia w wieku 20 lat.

    Ja się staram dopiero 2gi cykl,co do alkoholu to pozwalam sobie na małe ilości sporadycznie tj. 1-2 kieliszki wina niezależnie od dnia cyklu.

    Jedyne co to zrezygnowałam z ibupromu na rzecz apapu. Kilka razy w miesiącu boli mnie głowa i muszę wtedy coś wziąć. Od lat brałam ibuprom, bałam się,że apap nie będzie pomagał, na szczęśćie równie dobrze uśmierza ból.

    Bobby29 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 października 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś, BARDZO lubię to! Też będę karmić do samoodstawienia i liczę po cichu na tandem <3 Na myśl o odstawieniu to mi łzy napływają. Choć bywa nocami ciężko z pierdylionem pobudek, to ja sobie nie wyobrażam nie kp :)
    A śpicie razem? Kp się w nocy?

    bobas, tak. Pierwszych miesięcy to ja nie chcę wspominać. Jeden z najcięższych czasów w moim życiu. Ale tak, jest lepiej teraz, choć nadal jest BARDZO wymagający, a my oboje prowadzimy firmę naszą i no jest ciężko, bo trzeba współdzielić rodzicielstwo (macierzyństwo) z pracą.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    a co do HNB, u nas był koszmar pierwsze 5 miesięcy. z dzieckiem w chuście chodziłam siku ;) nieodkładalna, wiecznie przebodźcowiona... dbam o tę rutynę i nudę obsesyjnie a jej było wiecznie źle. i dosłownie, z dnia na dzień jak ręką odjął. kiedy? gdy zaczęła pełzać, siadać, poczuła się niezależna, jak czegoś chce to może pójść i wziąć. jakby ktoś mi dziecko podmienił! :D


    dziewczynki, obiecuję rano piękne II krechy i wiruski! <3

    Haha rośnie zEmmy gagatek, jak będzie rodzeństwo to jeszcze kochańsza będzie :D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 października 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może wy mi napiszecie co z Morwą?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę temat dzieci. Moja też właśnie zasypia. Od urodzenia mam dla niej stały rytm dnia i koniec. 20:00 i proszę już spać. Mama musi odpocząć. :) a moja siostra z kolei syna rozdziadowala i jej chodzi spać 23, 00:00; 00:30 ....

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 3 października 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, u nas poki co 8 zebow i czworki ida lub juz wyszly bo moje Dziecie ze Boga Ojca nie chce pokazac a jak wkladam palec to dziabie mnie ;) Wczoraj tak mnie dziabnela ze az wrzasnelam z bolu w sposob niekontrolowany :/ Ech, zabkowanie jest straszne. U nas jeszcze poza nocnymi cyrkami jest biegunka. Jak juz mam 5 kupek dziennie to wiem, ze zeby na 100%. To wszystko strasznie meczy tych malych ludzi :(
    U nas karmienie to takie: jeszcze moze czasami rano na pobudke, czasami codziennie rano a czasami nie, czasami nawet 2-3 dni nic. Mysle, ze to juz malo jest i na tyle malo, ze nie bedzie stanowic problemu z zajsciem. Czekam az sama calkowicie sie odcycuje, bo powoli juz sie to dzieje a nie chce Jej zadnej traumy fundowac i odrzucac.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 3 października 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa na czerwcówkach chyba :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzialenka84 wrote:
    Hej dziewczyny,

    Nie ma co krytykować póżnego macierzyństwa. Lepiej późno niż wcale, nie każda ma to szczęście poznać miłość swojego życia w wieku 20 lat.

    Ja się staram dopiero 2gi cykl,co do alkoholu to pozwalam sobie na małe ilości sporadycznie tj. 1-2 kieliszki wina niezależnie od dnia cyklu.

    Jedyne co to zrezygnowałam z ibupromu na rzecz apapu. Kilka razy w miesiącu boli mnie głowa i muszę wtedy coś wziąć. Od lat brałam ibuprom, bałam się,że apap nie będzie pomagał, na szczęśćie równie dobrze uśmierza ból.
    Cześć, a czy ktoś krytykował? 84 rocznik jesteś? To nie jest późne macierzyństwo, głowa do góry <3

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 3 października 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:38

    cl2sjfv.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 3 października 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, biegunka mówisz... to ja Wam powiem co mnie dziś spotkało :D
    Emma po drzemce, wstała o 15:20, ale słyszę w niani że coś gada do misia ;)
    nie idę od razu, chcę by była cierpliwa... gada sobie do misia, włączyła sobie karuzelę... no i po chwili zaczęła wołać ;) wtedy idę... zachodzę... i wyszłam. jak słowo daję, wyszłam. wróciłam ponownie...
    Emma w gównie, miś w gównie, pościel w gównie, ochraniacz w gównie, karuzela w gównie, szczebelki w gównie.... gówno we włosach, w uszach, na smoczku.... zabrakło mi słów, serio :D
    kupa uciekła z pieluchy a Emmą ją rozsmarowała WSZEDZIE

    stokrotka92, zFolwarku, InBlue, AJA_S, Asiulka83, VillemoVilo lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ