X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkręciłam się w oglądanie muminków :P Jak ja kocham te bajki, smerfy, muminki :D

    zonaboba, Ewa99, Daisy, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha i zaczęłam 103 stronę czyli będą trojaczki :D

    Ewa99, Czarnula87, Daisy, november123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lubię, sama wrzucam zdjęcia z jakichś ważniejszych okazji.
    Chodzi mi o brak rozwagi u niektórych osób. Bo co jak co, ale chwalenie się w pierwszych tygodniach ciąży tym faktem całemu światu to nie jest najlepsza opcja.

    zonaboba lubi tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale za parę lat to nasze dzieci bd się dziwić co my oglądałyśmy bo teraz te dziwne bajki świnka peppa, wujek dobra rada idp jak oglądam z bratankiem to aż ręce opadają co za bajki wymyślają :)

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ciąża będzie cichutka :D :P

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chcę wrzucić moje zdjęcia ale na pewno po 13 tyg :) nawet nie chce bardzo się chwalić czy w pracy czy na uczelni bo taki jakiś zabobon est że do 3 mies nie należy się z tym obnosić ja jestem zaboboniarą i wole nie kusić losu :)

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    ale za parę lat to nasze dzieci bd się dziwić co my oglądałyśmy bo teraz te dziwne bajki świnka peppa, wujek dobra rada idp jak oglądam z bratankiem to aż ręce opadają co za bajki wymyślają :)
    Ja pamiętam czasy jak jeszcze był, szewczyk dratewka, profesor gombka czy jak mu tam, bolek i lolek, reksio. Moja siostra te bajki wyśmiała a brat chce ogladać tyko i wyłącznie kieszonkowego dziadka ;/
    Moją bajką z dzieciństwa był krecik, wilk i zając, miś kolargol i kubuś puchatek :D Czasami też dragon ball oglądałam z tatom :P

  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 7 października 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi wrote:
    Moja ciąża będzie cichutka :D :P

    Moja też:) Z pierwszą też byliśmy ostrożni, nie chciałam nikomu mówić do 12 tyg. Niesttey z racji, że było podejrzenie pozamacicznej, to rodzice i rodzeństwo dowiedzieli się bardzo wcześnie...jak byłam w szpitalu. Pozamaciczna okazała się maciczną...w 12 tyg wyszedł brzuszek z racji bliźniaków, a że to były ciepłe miesiące to wszyscy widzieli...jakże smutno mi było jak osoby, których długo nie widziałam pytały mnie o dzieciaczki, których już nie było:(

    relgh371rrya3inl.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oglądało się wszystko :) a wieczorynka o 19 to obowiązek jeśli dobrze pamiętam to w niedziele były gumisie bo tą bajkę całą rodziną oglądaliśmy :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 7 października 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo zdjec, ja nie wstawiam sweoich zdjec na ovu czy do pamietnika bo u mniue nikt nie wie, ze staramy sie o dziecko i nie chce zeby ktos mnie rozpoznal :-) jak jyz bede w ciazy to pewnie bede tak szczesliwa, ze wsgtawie zdjecvia do pamietnika na belly ale udoistepnie go tylko przyjacialka :-) a co do fb to pewnie tez cvos sie tam pojawi :-)

    Daisy, zonaboba lubią tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amerie tak mi przykro :( Ale głowa do góry :) niedługo znowu zajdziesz w ciążę i każdemu będziesz mogła się pochwalić ślicznym maluszkiem :)

    Amerie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    oglądało się wszystko :) a wieczorynka o 19 to obowiązek jeśli dobrze pamiętam to w niedziele były gumisie bo tą bajkę całą rodziną oglądaliśmy :)
    zapomniałam o gumisiach i soku z gumisiowych jagód :D Ja jak wieczorynki nie obejrzałam to pół nocy ryczałam, że mnie mama nie zawołała jak się bawiłam na polu :P

    Daisy, november123 lubią tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 7 października 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jha jakos nigdy nie lubilam takich bajek za to uwielbialam i uwiuelbiuam nadal basniue :-)

    monia91 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś te bajki miały jakiś moral, a te teraz.. to jakaś tragedia :/

    20140607580117.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 7 października 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ale sie spiecie zrobilo. Ja napisalam tylko ze fajnie zobaczyc buzki niektorych :)
    Co do fb to zadna z nas nie napisala ze zamierza klikac 'spodziewam sie dziecka' :)

    Ja czekam na core, dojechalam wyjatkowo szybko bo w pol h :D

    A zimno jak nie moge! Jedna wielka masakra brrr a ja na adidaskach i lekka bluza. Wczoraj zeby kominka nie odpalac to wieczorem grzejnik w kontakt i troche sie pogrzalismy :D

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w blokach niby już grzeją, ale grzeją tak jakby chcieli a nie mogli :/ A jak się odkręci to nabija na ten czujnik :/ Więc na razie pod kocykiem się grzejemy dopóki nie zaczną normalnie grzac :)

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy blok w którym każde mieszkanie ma swój własny piecyk, więc grzejemy kiedy tylko się nam podoba. Na noce troszkę włączamy,b o młody już mi chodzi i nosem ciąga a jednak gwizda w nocy :/ ale w ciągu dnia jest ok, bez pieca :]

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dzień da się wytrzymac, ale czasami jak mam rano wyjśc spod cieplutkiej kołderki to taki szok odrazu :D

    20140607580117.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 7 października 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mloda to rano lubi na bosaka pochodzic sobie i schodzi na dol, umyje sie, pobawi ze zwierzakami itp. Wtedy wraca do gory i przychodzi do nas ogrzac te swoje zimne szpyrki. Jak ja to uwielbiam :D

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • november123 Autorytet
    Postów: 303 158

    Wysłany: 7 października 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amerie wrote:
    Moja też:) Z pierwszą też byliśmy ostrożni, nie chciałam nikomu mówić do 12 tyg. Niesttey z racji, że było podejrzenie pozamacicznej, to rodzice i rodzeństwo dowiedzieli się bardzo wcześnie...jak byłam w szpitalu. Pozamaciczna okazała się maciczną...w 12 tyg wyszedł brzuszek z racji bliźniaków, a że to były ciepłe miesiące to wszyscy widzieli...jakże smutno mi było jak osoby, których długo nie widziałam pytały mnie o dzieciaczki, których już nie było:(

    Amerie tulę mocno :( sama przez takie piekło przeszłam :( ja w 24tc straciłam synka :(

    Daisy widzę że nasze podejścia do wesela są podobne :)
    ja już po 30-tce dobre kilkanaście lat jesteśmy razem, narzeczeństwo od kilku lat (śmieję się że już się przeterminowało i drugi pierścionek musi kupić) i tak odwlekamy z roku na rok :) ale teraz zrobiłam postępy bo już skompletowałam potrzebne zaświadczenia z chrztu i bierzmowania :D (ważne pól roku tylko jak by miało się coś zmienić po tym czasie, także presja czasu jest i trzeba się zmobilizować :D) jeszcze tylko poradnia rodzinna i idziemy do księdza
    Wesela nie planujemy bo nie mam już rodziców i tylko ślub w kościele i obiad w restauracji :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    Tobi [*] Odszedłeś zanim się urodziłeś :( 24tc - 20.05.2014
    Kruszynki 12.2014 :( 05.2015
    Zuzia <3 22.03.2016 3260g i 57cm :)
    l22npx9is3xkpd8a.png


‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ