X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje kochane :)

    Dzisiaj sie wyjatkowo slabo czuje :/
    Spac mi sie chce a wstalam o 13 :O Mdlosci mnie nie opuszczaja :/ Do tego doszedl bol jajnkow.Moj lekarz dal mi notke jak mam sie kochac po tych trzech miesiacach brania tabletek.Jesli chcecie moge Wam ja napisac ;) Moze i Wam przyniesie szczescie :)

    Gumisie u nas ogladala cala rodzinka :D a Krecika tak samo :D Muminki uwielbiam tak samo :) Jak bylam mala to podobal mi sie Włóczykij ;) heheh

    Daisy, Czarnula87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak :

    -po okresie od 6 do 9 dnia cyklu BEZ STOSUNKÓW !!!
    -Stosunki w 10,12,14 dniu cyklu !!! Jeden stosunek na dzien !!! Jeden wytrysk !!! Zadnych recznych robotek i do ustnych !!! ;) ;) ;) Tak mi lekarz powiedzial :D
    Folic od 1 dnia cyklu :D

    jesli nie zajdziecie w ciaze,to potem od 6-10 dnia cyklu bez stosunków !!!
    potem 11,13,15 dc.Jednorazowy stosunek z jednym wytryskiem !!!a potem zas wracacie do 1wszej propozycji.
    Na tym sposobie zachodzi 90% jego pacjentek :)

    Czarnula87, Nona, Bąbelek, Kitaja, Katarzyna87, Maniuś lubią tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 7 października 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie by to nie przeszlo ;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu kochana?

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 7 października 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh a mnie napadl masakryczny bol glowy :/ pewnie skonczy sie na jakims przeciwbolu. Poki co ciepla herbatka, kocyk. Corka juz lekcje odrobila, pojadlysmy i zalegamy na kanapie ogladajac Don Chichota :) A co do bajek to ja lubilam zawsze Olinek Okraglinek ;D Te stare bajki byly super, najbardziej lubilam Krecika. Przez to bedac rok temu w Pradze oczywiscie zwiedzilam muzeum i przywiozlam kilka krecikowych gadzetow <3

    Patrze na ten moj wykres i coraz bardziej plakac mi sie chce. Chyba pojade do auchana po pepino..on chociaz dawal mi zludne nadzieje pokazujac cienie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy slonce a po co Ci zludna nadzieja???Nie warto naprawde nie warto . . .

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 7 października 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    To tak :

    -po okresie od 6 do 9 dnia cyklu BEZ STOSUNKÓW !!!
    -Stosunki w 10,12,14 dniu cyklu !!! Jeden stosunek na dzien !!! Jeden wytrysk !!! Zadnych recznych robotek i do ustnych !!! ;) ;) ;) Tak mi lekarz powiedzial :D


    Folic od 1 dnia cyklu :D

    jesli nie zajdziecie w ciaze,to potem od 6-10 dnia cyklu bez stosunków !!!
    potem 11,13,15 dc.Jednorazowy stosunek z jednym wytryskiem !!!a potem zas wracacie do 1wszej propozycji.
    Na tym sposobie zachodzi 90% jego pacjentek :)

    Swietnie a ja miewam owulki w 30 dc to bym akurat w tych 10% sie znalazla i pewnie wiekszosc z nas ;)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze pieczone to dlugie masz cykle :/ ja mam 26 dc.

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 7 października 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Daisy slonce a po co Ci zludna nadzieja???Nie warto naprawde nie warto . . .


    Nie wiem juz mam dosyc tych staran naprawde :( moze nie staran bo to przyjemna czesc oczekiwan, ale tego wszystkiego co sie dzieje czyli wiecznie nadchodzacych @ mam dosyc. :(

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 7 października 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Czemu kochana?

    Bo ja owulke mam kolo 17 dc a moze nawet i pozniej :/ w zeszlym cyklu ovu wyznaczylo mi na 19 dc :/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Stokrotko ... My juz sie staramy ponad 3lata,nie jest latwo :/ Na ovu 2 lata ponad takze jest ciezko :(
    Ale nie mozemy sie zalamywac kochana !!! Glowa do gory,piers na przod i idziemy do przodu :D

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 7 października 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Nie wiem juz mam dosyc tych staran naprawde :( moze nie staran bo to przyjemna czesc oczekiwan, ale tego wszystkiego co sie dzieje czyli wiecznie nadchodzacych @ mam dosyc. :(

    Kochanie glowa do gory :* kazdej z Nasd w koncu sie uda :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to w takim badz razie sprobuj 3 dni wstrzemiezliwosci a potem 16,18,20 :) albo 15,17,19,

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 7 października 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia wspolczuje :( Ja wiem ze wiele jest dziewczyn wsrod nas z wieloletnimi staraniami..
    Jak mi sie pierwszy miesiac zakonczyl @ to plakalam chyba przez tydzien. Wtedy bylam zalamana i myslalam jak te dziewczyny daja rade, ktore sie tak dlugo staraja. A widze ze niebawem to i ja do tej grupy bede nalezec.

    A do pieca dorzuca zona wspolnika mojego P., oni sie starali caly jeden cykl i włala teraz juz chyba 6tc. My sie im nawet nie przyznajemy ze sie staramy.

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 7 października 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    to w takim badz razie sprobuj 3 dni wstrzemiezliwosci a potem 16,18,20 :) albo 15,17,19,

    Mniej wiecej task robie :-)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wiesz ile ja takich osob znam co postanowili,ze chca miec dziecko i nawet sie nie starali(,bo dla mnie to nie jest staranie jak sie zachodzi od razu ) a tu pyk!!! i jest w ciazy !!! Kochana moje wszystkie kolezanki maja dzieciaki.
    Moja siostra jest teraz w ciazy,ma na styczen termin takze nie fajne jest to dla mnie,patrzec jak jej brzuszek rosnie,jak mowi ze ja mala kopie,jak wybiera wozek,kombinezonik itd.A ja sie ciesze bo wiem co ona przeszla :(
    Najpierw ciaza pozamaciczna a potem z pustym jajem-bez zarodka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmierzylam wlasnie temperature pod jezykiem mam 37 :(

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 7 października 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co sie denerwowac sie na ciezarne, trzebva cieszyc sie ich szczesciem:-) jak to siue mowi zycz a bedziue Ci zyczone :-)

    basiulkaa_89, Daisy lubią tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie Isia :)
    U mnie cala familia Wie ze sie staramy :D No bez jaj !!! 8 lat zwiazku i bez dziecka???
    dziwne troche ;) Zaluje tylko ze moja mamusia nie doczekala mojego dziecka :(

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 7 października 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Dokladnie Isia :)
    U mnie cala familia Wie ze sie staramy :D No bez jaj !!! 8 lat zwiazku i bez dziecka???
    dziwne troche ;) Zaluje tylko ze moja mamusia nie doczekala mojego dziecka :(

    Basiulka przykro mi:( u Nas nikt nie wie, ze sie staramy, chybva tylko brat mojego siue domysla :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ