Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mana to zaufaj ginowi i poczekaj :) skoro tak mówi to musi coś w tym być, jeśli chce potwierdzić owulację to niech tak będzie, może ma ku temu powody!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze to mieć zaufanie do ginekologa ;) Ja też miałam obawy, ale jednak robiłam co zalecał.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane zrobilam testa z ranca,z pierwszego sikanca i co ???
    i zas bladzioch :/ zreszta wysle wam fote jak wroce z pracy ;)
    Ale wyrazniejsza jak wczoraj-ale po wyschnieciu !!! niewiem czy sie liczy :/
    Pozdrawiam kochane moje i 3mam kciuki :)

    nick nieaktualny, Wonderwall, nick nieaktualny, Daisy, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulka trzymam kciuki by się liczyło i dobrze zwiastowało, ale ja w tamtym cyklu miałam to samo, jak wyschło był bladzioch, ale to była reakcja chemiczna :( i tak dwa razy!

    nick nieaktualny, MagSz lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana u mnie nie pierwszy raz by tak bylo ;) dlatego sie nie nastawiam tak fest :) choc,nie powiem chcialabym :) ALe dopoki niema @ to mozna miec nadzieje :D

  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 9 października 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też tak miałam :/

    f2wlcbxmqludqper.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagSz wrote:
    ja też tak miałam :/

    ciaza czy nie??? ale mamy pecha ehhh :/

  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 9 października 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam bladziocha i nic z tego, w lipcu to było :(
    Basiu a byłaś na becie?

    Daisy kochana wszystkiego najlepszego :* jak najszybszego zobaczenia dwóch grubaśnych krech :* tort pyyyycha! Zgrzeszyłyśmy z samego rana :D

    Pięknego dnia dziewczyny :*

    Daisy lubi tę wiadomość

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 9 października 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Basiulka ja pierwszy test robiłam wg OF 11dpo i miałam blade kreski na pepino czuł 10 po 5min ale że raz mnie pepino oszukało zrobiłam facella jakoś tak z rosmana o czuł 25 i tam kreska po 3min ale też blada, że ledwo na foto widać a hcg z krwi tego dnia 40 z groszem :) dwa dni później robiłam test apteczny o czuł 25. od razu po dodaniu kropelek wyszła kreska ale też jasna a po czasie który zaleca się na odczytanie czyli ok 5min wyszła już bardzo ładna kreska która jest do dziś - to był 13dpo wg. OF a hcg z krwi 185 z groszem. wczoraj po 6dniach powtarzałam hcg i jest 2080 z groszem więc 3mam mocno kciuki i czekamy na pozytywne wieści :)
    A ja teraz czekam do pn i na wizytę <3
    Kochane gratuluję nowych boćków <3 <3 pięknie, że ich przybywa :) przyszłoroczne lato będzie piękne tyle cudów się narodzi <3
    Za oczekujące na testowanie 3mam kciuki i życzę cierpliwości <3
    I każdej Zielonego końca życzę <3 276283oeknvz7m8i.gif

    nick nieaktualny, Mimi86 lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 9 października 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka ja bladziochy miałam przez półtory tygodnia :) Dopiero później wyszła wyraźna krecha, a beta już dawno była piękna :) Co dzień bladzioszek był ciut wyraźniejszy, prawie tego nie było widać :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • serena1989 Autorytet
    Postów: 497 532

    Wysłany: 9 października 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tak sobie was czytam i dopiero stawiam pierwsze kroki na OF, ale bardzo mi się podoba jak ze sobą piszecie, wspieracie, motywujecie... Myślę, że takie forum bardzo może pomóc w staraniach o dzidzię :) Kiedy z moim już mężem organizowaliśmy ok. 1,5 roku ślub, to udzielałam się na Poznańskim Forum Ślubnym i naprawdę obecność na nim i rozmowy bardzo pomogły w przygotowaniach, a inne dziewczyny były kopalnią wiedzy :) Nawet zaczęłyśmy się ok. raz w miesiącu spotykać i z kilkoma z nich dalej się spotykamy na gruncie prywatnym, tyle tylko, że teraz nasze tematy ślubne zmieniły się na staraniowo-kredytowo-mieszkaniowo-remontowe :) Już teraz wiem, że na pewno zagoszczę u was na dłużej. :)

    Kilka słów o mnie: 25 lat, od 2 miesięcy żona K., razem od 4 lat i 2 miesięcy, mieszkamy razem od 3 lat i 2 miesięcy, starania o maluszka: 2.10 zaczęłam drugi cykl. Od 16 roku życia brałam tabletki anty (miałam dwie 3-miesięczne przerwy), przed braniem tabletek miałam regularne, 30-dniowe miesiączki i ciekawa jestem jak to będzie u mnie teraz. Odstawiłam tabletki od razu po podróży po ślubnej i zabraliśmy się do roboty, niestety w pierwszym cyklu (choć okazał się być o dziwo regularny) się nie udało. Trochę żałuję, bo od początku nie mierzyłam temperatury bo złudnie liczyłam, że uda mi się zajść za pierwszym razem ;-) Sugerowałam się plotkami, że po odstawieniu bardzo łatwo zajść w ciążę, liczyłam na szybkie zaskoczenie i ciążę bliźniaczą, jednak spotkało mnie gorzkie rozczarowanie i pierwsza negatywna beta. I nie wiem czy tylko mój mąż, czy wszyscy faceci tak mają, ale nie wiedział totalnie co to jest owulacja i że to tylko w jeden dzień (a może być i w cale) mamy szansę na zapłodnienie. Myślał, że raz poserduszkujemy w byle jaki dzień i od razu ciąża i to wiadoma za tydzień :-) Musiałam wyprowadzić go z błędu :-)

    Już się nie rozpisuję :-) Trzymam kciuki za ten cykl i za ciąże wszystkich październikówek :-)

    Daisy lubi tę wiadomość

    f2w3yx8dpvozw3pf.png
    I c - 2 cs - <3 Aleks ur. 03.07.2015 <3
    II c - 1 cs - Aniołek [*] 25.09.2017 (8 tc)
    III c - 4 cs - Danielek [*] 17.02.2018 (10 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    kochana u mnie nie pierwszy raz by tak bylo ;) dlatego sie nie nastawiam tak fest :) choc,nie powiem chcialabym :) ALe dopoki niema @ to mozna miec nadzieje :D
    Mocno trzymam kciuki ;)
    A ja właśnie wróciłam z apteki i wydałam 90 zł na dupka :P ale będę mieć zapas :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2014, 11:05

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 9 października 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serena1989 wrote:
    Dziewczyny, tak sobie was czytam i dopiero stawiam pierwsze kroki na OF, ale bardzo mi się podoba jak ze sobą piszecie, wspieracie, motywujecie... Myślę, że takie forum bardzo może pomóc w staraniach o dzidzię :) Kiedy z moim już mężem organizowaliśmy ok. 1,5 roku ślub, to udzielałam się na Poznańskim Forum Ślubnym i naprawdę obecność na nim i rozmowy bardzo pomogły w przygotowaniach, a inne dziewczyny były kopalnią wiedzy :) Nawet zaczęłyśmy się ok. raz w miesiącu spotykać i z kilkoma z nich dalej się spotykamy na gruncie prywatnym, tyle tylko, że teraz nasze tematy ślubne zmieniły się na staraniowo-kredytowo-mieszkaniowo-remontowe :) Już teraz wiem, że na pewno zagoszczę u was na dłużej. :)

    Kilka słów o mnie: 25 lat, od 2 miesięcy żona K., razem od 4 lat i 2 miesięcy, mieszkamy razem od 3 lat i 2 miesięcy, starania o maluszka: 2.10 zaczęłam drugi cykl. Od 16 roku życia brałam tabletki anty (miałam dwie 3-miesięczne przerwy), przed braniem tabletek miałam regularne, 30-dniowe miesiączki i ciekawa jestem jak to będzie u mnie teraz. Odstawiłam tabletki od razu po podróży po ślubnej i zabraliśmy się do roboty, niestety w pierwszym cyklu (choć okazał się być o dziwo regularny) się nie udało. Trochę żałuję, bo od początku nie mierzyłam temperatury bo złudnie liczyłam, że uda mi się zajść za pierwszym razem ;-) Sugerowałam się plotkami, że po odstawieniu bardzo łatwo zajść w ciążę, liczyłam na szybkie zaskoczenie i ciążę bliźniaczą, jednak spotkało mnie gorzkie rozczarowanie i pierwsza negatywna beta. I nie wiem czy tylko mój mąż, czy wszyscy faceci tak mają, ale nie wiedział totalnie co to jest owulacja i że to tylko w jeden dzień (a może być i w cale) mamy szansę na zapłodnienie. Myślał, że raz poserduszkujemy w byle jaki dzień i od razu ciąża i to wiadoma za tydzień :-) Musiałam wyprowadzić go z błędu :-)

    Już się nie rozpisuję :-) Trzymam kciuki za ten cykl i za ciąże wszystkich październikówek :-)
    Kochana ja też sie tak łudziałm z córa udało sie w 3 cyklu teraz zaczynam czwarty cykl po odstawieniu zobaczymy co bedzie

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 9 października 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!! Szczescia, milosci, spełnienia marzeń, a przede wszystkim, tego upragnionego, wyśnionego - dziecka!
    Trzymam za Ciebie kciuki!!

    Biegnij do lekarza, moze przyda sie jakas stymulacja czy cos :)
    I serduszkuj wieczorem a potem świeca :) a Twoj maz niech je banany, maja duzo cynku :)

    Wszystkiego co najlepsze!

    nick nieaktualny, Daisy lubią tę wiadomość


  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 9 października 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu moim zdaniem beta Ci wszystko wyjaśni :)
    Bo bladzioch może oznaczać ciążę a może i nie, a beta rozwieje wszystkie wątpliwości :)

    Witamy nową koleżankę na pokładzie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:40

  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 9 października 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, forum uzależnia :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 9 października 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:49

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 9 października 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:50

    Daisy lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ