X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 10 października 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)
    ja juz nic nie wiem temp poszła w góre ale wstwałm do Zuzi w nocy o 1 hmm tylko ze nc temu to nie zawyżyło tempki wiec nie wiem wiedziałam ze ten cykle będzie pofyrtany teraz chyba juz tylko czekanie na @ zostało bo nic z tego nie wiem :(

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do tego całą noc się przebudzałam i nie mogłam zasnąć, gdzie normalnie śpię jak zabita ledwo przykładając głowę do poduszki, porządnie zasnęłam dopiero koło 3, gdzie szłam spać po 22.

    wkręcam sobie, ogarnijcie mnie!!!

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 10 października 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey teraz juz nic nie zrobisz tylko spokój nas uratuje :) może faktycznie zagnieżdżenie a jutro pieknie odbije :) nie denerwuj sie

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 10 października 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka u ciebie tempka i sluz ewidentnie wskazuje owulacje

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 10 października 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam się nie przejmuje za bardzo ta temperatura, przecież nieraz zdarzają się gorsze nocki, wiec nie nakręcam się po co mi dodatkowy stres

    Ummm coś dziś zaczyna jajcor bolec - to chyba dobrze

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 10 października 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Biedroneczka u ciebie tempka i sluz ewidentnie wskazuje owulacje
    a tesy blade :/ zobacze dzis co bedzie

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 10 października 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    A ja tam się nie przejmuje za bardzo ta temperatura, przecież nieraz zdarzają się gorsze nocki, wiec nie nakręcam się po co mi dodatkowy stres

    Ummm coś dziś zaczyna jajcor bolec - to chyba dobrze
    Będziesz niebawem owulować :)
    nio ja w sumie wpisałm normalnie bo od 1 do 6 jak wstaje jest 5h snu a spałam jak kamin bo mała spała cała noc u siebie :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He dziewczynki moje kochane. Dla mnie wpiszsie (-) Wczoraj zrobiłam test. Dziś tempka ląduje więc okres jutro zawita :) Niestety nie udało się, ale będę walczyć dalej :) Trzymam za was kciuki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny słabo coś ten wrzesień nam idzie...

    renieczka oby listopad był szczęśliwy :)

    Mi wreszcie ovu wyznaczyło owulke, ale podobno cykl bezowulacyjny także też się nie nastawiam, zaczęłam magisterkę i strasznie się cieszę, bo wśród ludzi w ogóle nie myślę co tam "na dole" się dzieje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:40

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 10 października 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    wpadam Wam życzyć pogodnego weekendu <3
    3mam kciuki za oczekujące testerki i jestem całym serduchem z tymi którym się nie udało..damy radę <3 :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 10 października 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiaaa21 wrote:
    Hej dziewczyny
    Dzisiaj bylam u ginekologa... HSG bede miec w srode 15.10.2014 na 13:30... dzisiaj wreszcie doprosilam sie wynikow hormonalnych ktore robila w styczniu i nie wiem czy sa dobre doktorka mowi ze sa dobre:

    Szczerze nie pamietam ktory to byl dzien cyklu ale chyba 3 albo 4 dc:
    LH: 2,0 U/L
    FSH: 4,6 U/L
    prolaktyna : 349 mU/L przy normie 80-510 wiec chyba ok
    testosteron: 1,3 nmol/L przy normie 0,4-2,0
    progesteron: 52,2 nmol/L to chyba było w ostatnich dniach cyklu przed miesiaczka
    estradiol: 89 pmol/L w 4 dniu cyklu ..... ponownie mialam badany estradiol przed pierwsza IUI to bylo w maju i 8 dni przed inseminacją i owulacja estradiol wynosil 214 pmol/L czy to dobrze?

    PORADZCIE CZY TAKIE WYNIKI SA DOBRE?


    Pysiu, ogolnie rzecz biorac wyniki masz bardzo dobre. Jedynie ten stosunek lf do fsh moze odstaje od idealu. Poczytaj sobie w necie albo zapytaj lekarza przy wizycie, mowi sie, ze stosunek tych hormonow powinien wynosic ok. 1.

    Prolaktyna do pozazdroszczenia :) A robilas po obciazeniu rowniez wyniki? Moze to byc dosc istotne, choc wielu lekarzy twierdzi, ze skoro normalna prl jest ok, to podwyzszona po obciazeniu jest bez znaczenia. :)
    Testosteron super, progesteron wychodzi ok 14 wiec ok (Przelicznik: 1 pg/ml = 3,67 nmol/l), estradiol jak na 4dc jest ok, widac ze pecherzyki rosna, 8 dni przed owulka wynik ponad 200 tez jest ok, bo dojrzaly pecherzyk osiaga przy peknieciu ok 400, wiec w sama pore. Poczytaj o Lh/fsh i dopytaj lekarza. :)

    Pysiaaa21 lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 10 października 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah no i ja sie witam, niestety bez usmiechu na ustach. Tempka leci wiec jak widac i lutka nie pomogla na zagniezdzenie jakiekolwiek skoro nawet do zaplodnenia nie doszlo. Poki co @ brak, no ale juz oczekuje, wiadomo, po lutce, moze to potrwac..eh! Kolejny cs na straty..

    Urodzinki minely, jestem juz rok starsza niz przedwczoraj :)
    Moj mial caly dzien wolnego, troche pozalatwialismy spraw na miescie, potem odebralismy core i pojechalismy do Sopotu na sushi, ostatecznie poszlam spac ok. 1, jeszcze po polnocy torcika zajadalam :p

    Milego dnia! <3

    Lena87, zwei_kresken lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Mnie z rana skusił test pepino, choć biłam się z myślami. Negatywny. Zdaję sobie sprawę, że może być za wcześnie nawet gdyby się udało bo to dopiero 24 dc, ale jednak boję się też, że znowu sobie wkręciłam wszystko i to moja chęć ciąży zwycięża nad jej obecnością :(

    renieczka o nie.. a może jednak jeszcze nie zawita?? Dopóki nie ma to jest nadzieja :*

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 10 października 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    He dziewczynki moje kochane. Dla mnie wpiszsie (-) Wczoraj zrobiłam test. Dziś tempka ląduje więc okres jutro zawita :) Niestety nie udało się, ale będę walczyć dalej :) Trzymam za was kciuki :*


    Renieczka widze, ze sie spotkamy w listopadzie..Ja tez czekam i czekam niech @ przyjdzie i oby do nastepnej owulki :(

    Czy mozna juz zaczac plakac? run.gif

  • asiorekk Przyjaciółka
    Postów: 110 57

    Wysłany: 10 października 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulę wszystkie dziewczyny do których @ przylazła, testerkom życzę 2 kreseczek. O jej taka smutna ta nasza lista ;( mało boćków ale ważne że w ogóle jakieś są że mamy 5 nowych szczęśliwych mam. Buziaki i miłego dnia życzę :)

    [*] 6.06.2014 Aniołek <3
    [*] 25.10.2014 kolejny Aniołek <3
    Boże proszę Cię o Cud i o kolejną ciążę, tym razem szczęśliwą i o zdrowe dzieciątko, proszę.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 10 października 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Daisy nie wolno płakać! Trzeba się nie poddawać! Walczymy dalej Kochana :*
    Miłego dnia życzę. :)

    20140607580117.png
  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 10 października 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś mało optymistyczny nastrój w tym miesiącu. Mam nadzieję, że w końcu przełamiemy passę "@" i "-" i dołożymy jakieś boćki :)

    Miłego dnia :*

    Lista Testówek w październiku mini-graphics-baby-788700.gif

    01 - Kaśka (-), madzianka(-), rudainka @, Werbenka mini-graphics-baby-602256.gif, Magda_lena88 mini-graphics-baby-602256.gif
    02 - JusWik (-), november123 (@)
    03 - Ania1986(@), Nieukowa mini-graphics-baby-602256.gif, maaadzik1207 (@), fAnusia (@)
    04 - Dżejzi (-)
    05 - marzen2210 (@), kasika8303 mini-graphics-baby-602256.gif, zonaboba (@), apaulaa (-),
    06 - Kitaja, Morwa (-),
    07 - Pysiaaa21 (@),
    08 - tomania2806 @, firanki na duszę @, basiulkaa_89, Bąbelek (-),
    09 - Alorrene13 mini-graphics-baby-602256.gif, mała.mi @, la,
    10 - renieczka(-), battinka, Muffinka1019 @, MagdaH
    11 - Drzwiona, agniesja, Daisy, Paulina_2603, Ewa99 (@), kot_bury
    12 - Maniuś
    13 - Amerie, Aga_502, MagSz, Pati Belgia, pirelka, Sana
    14 - Czarnula87 @
    15 - sury_cat, Gosiacu
    16 - Natka098, lilirose
    17 -
    18 - Isia93, mimi86, XxMoniaXx
    19 - Toxey
    20 - asiorekk, Nona, Marteczka91
    21 - magda-ck, mana, Magnosia
    22 - Lena83, karen85, rybka
    23 - Tolcia25, triss
    24 - Nancy87, motyl1993, Rutelka
    25 - Ania 14, julita
    26 - zwei_kresken, Biedroneczka83
    27 - sigma, Storczyk3
    28 - monia91, elucha
    29 - november123,
    30 - Anastazjaaa, madzianka, Ania1989, roletka
    31 - mik82, serena1989, maaadzik1207

    W tym miesiącu jest już 5 mini-graphics-baby-609603.gif

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widać do wielu z Nas zawitała @.. u mnie pewnie początkiem kolejnego tygodnia też przyjdzie :/ zobaczymy...
    Uciekam się szykować. Miłego Dnia Wam życzę i lepszego humoru niż mój :*

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 10 października 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    a tesy blade :/ zobacze dzis co bedzie

    Moja ginka mówiła żeby ich nawet nie kupować, bo bywają bardzo zawodne. Czasami pokazują ze owulka jest a jej nie ma i na odwrót. Skupiając się tylko na nich można ominąć ten najważniejszy moment.

    Ja już miałam kupione, dlatego z nich korzystałam, ale nie były nigdy głównym wyznacznikiem owulacji.

    Jak już pisałam wcześniej, nigdy nie miałam testowej ciemniejszej...ba nawet takiej samej jak kontrolna. Może bladzioch u Ciebie to wynik dobry.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ