X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 10 października 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Sana zawsze lepsza pozytywna energia niż smutek :)
    Musi być dobrze :)

    20140607580117.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 10 października 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Dzięki Kochana, ale jakoś tracę nadzieję :( bo dziewczyny piszą o żyłkach, sutkach, pachwinach a ja nic takiego nie mam...


    Ja tez po tym wszystkim wiem, ze znowu nic. Chwilami tylko lutka daje zazwyczaj zludne nadzieje, ale to tez tylko wymysly :/ Kciukam zebys jednak sie zazielenila! <3

    pirelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy dziękuję, ja biorę dupka i nie mam właśnie takich dużych objawów jak zazwyczaj i to mnie zastanawia, teraz czuję się jakbym niemal nie brała dupka..

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 10 października 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia no jasne :)

    To ta pogoda tak na mnie działa! Czuję się, jakbym się przebudziła po długim, zimowym śnie :) no powiedzcie same, piękną mamy wiosnę tej jesieni hihi ;)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam do pracy, jeszcze dzisiaj i wolny weekend. Miłego dnia, zajrzę wieczorkiem :)

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 10 października 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka niech Ci ta praca szybko zleci :)

    pirelka lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 10 października 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami latem nie było tak cieplutko jak teraz :)
    Ja idę do biedronki :)

    20140607580117.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 10 października 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Dzięki Kochana, ale jakoś tracę nadzieję :( bo dziewczyny piszą o żyłkach, sutkach, pachwinach a ja nic takiego nie mam...

    Pirelka ja też nie mam, żadne żyły mi się nie pokazały. Pachwiny nie bolały. Otoczki wokół sutków, stałam w łazience i jak głupek gapiłam się w lustro kręcąc cyckami w każdą stronę, żeby je zobaczyć hahaha. Mój mąż miał się posikać ze śmiechu. Niby znalazłam, ale nie wiem czy to nie był cień :)

    Parę dni przed testem jak wracaliśmy z centrum spacerem zrobiło mi sie mdło, pamiętam bo musiałam się zatrzymać i odpocząć chwilę, ale w sumie w cyklu wczesniejszym nawet się porzygałam i nic nie było.

    Nie patrz na inne dziewczyny. Wsłuchuj się w swoje ciało ono najwięcej Ci powie. Moje bóle na @ były małpowe ale jakby trochę inne niż zawsze.

    pirelka lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 10 października 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Dzięki Kochana, ale jakoś tracę nadzieję :( bo dziewczyny piszą o żyłkach, sutkach, pachwinach a ja nic takiego nie mam...
    Kochana co do objawów to nie można siebie porównywać do innych. każda z Nas jest indywidualnym organizmem nie można tego generalizować, że ona tak miała a ja nie to na pewno się nie udało :|
    Spójrz na mnie (jakie to narcystyczne :P ) no ale u mnie było tak, że miałam typowe objawy na @ trądzik, uderzenia gorąca, ból piersi a bóle brzucha i mdłości podczepiałam pod skutek uboczny dup-ka i co i póki co hcg ładnie rośnie :) chociaż też miałam obawy bo nie dość, że jestem po jednym poronieniu, długo się staraliśmy o dziecko to dodatkowo z dnia na dzień np. zanikały mi te mocne objawy typu mocny ból brzucha, mocny ból piersi. A jednak hcg po 6 dniach z 185 podrosło do 2080 więc myślę, że jest dobrze a co i jak dowiem się w pn na wizycie :)
    Kochana nie myśl tyle o tym chociaż wiem, że ciężko, ale ja np. w tym cyklu darowałam sobie zwracanie uwagi na objawy bo to tylko nakręcało.
    3mam kciuki mocno :)

    pirelka lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 10 października 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka trzymam kciuki :)
    Każda ma inne objawy, także bądź dobrej myśli :)

    pirelka lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 października 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno placebo może wywołać skutki identyczne do tych zauważanych w ciąży właśnie tak działa to na kobietki starające się, przykry żart ze strony natury.

    zmieniając temat dzisiaj jak wracałam do domu obsrał mnie ptak :/ i to jakąś dziwną kupą bordową, akurat mijałam 1 drzewo na całą drogę, coś strasznego załatwił mi policzek, prawy cycek, kciuk,spodnie, płaszcz i torebkę - mam nadzieję, że jak to mówią będę miała teraz zasrane szczęści i zafasolkuję chociaż :P

    MagSz, Katarzyna87, kot_bury, Lena87, Mimi86 lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane melduje na szybko ;)
    bylam na becie ale wyniki w pon.wiec bez sensu robic.w poniedzialek zrobie najwyzej i wyniki tego samego dnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:58

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 10 października 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia no i proszę, jednak Cię los zostawia w weekendowej niepewności :P
    no to w poniedziałek będę kciuki zaciskać :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 10 października 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:50

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 10 października 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Witam :) Podczytuje co jakiś czas was i mało fasolek na razie szkoda :( ale jeszcze do końca msc sporo więc dziewczyny do dzieła :) Trzymam kciuki za was .
    Ja liczyłam po cichu że tutaj się znajdę ale chyba dupa blada a raczej na pewno :)

    badania robiłam progesteron wyszedł ponad 16 czy owulka była prawdopodobnie tak ? :)

    Czemu ignorowałaś dzisiejszą tempkę? Ładnie pnie się w górę ;)

    W moim laboratorium progesteron od 9 - 90 oznacza fazę lutealną i możliwość utrzymania ciąży. Twoje 16 jest bardzo ładne;)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 10 października 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim śmiesznie musiało to wyglądać :D cos chyba musi być z tym szczęściem :) Życze Ci aby ten ptaszek ci przyniósł :)

    Basia no to będziemy zaciskać kciuki cały weekend a najbardziej w pon :)

    mana ja sprzątanie w mieszkaniu typu mycie okien zostawiam na po owulce :D Myśle czy by nawet pierogów nie zrobić :D

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:59

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 10 października 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:50

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 10 października 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mana oo dobrze, ze o szafie przypomniałaś :D Wyciągne już bardziej jesienno zimowe ubranka a te typowo letnie juz pochowam i też zleci :D

    20140607580117.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ