X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 września 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obym wytrzymała z testem chociaż do 1.1o :P lekarz mówił, że jak odstawię dup-ka 25dc to nie powinno zaszkodzić jak do ok 30dc nie będę brała bo jak mi OF wyznaczyło owulację 15dc tak @ mam teraz na 3.10 (29dc) a ja nie wiem co to będzie :P dobrze, że ten tydzień mam zabiegany :D ZUMBA x 2 :) w czw. podpisujemy umowę przedwstępną na kupno mieszkania :) a w pt. jedziemy do rodziców mojego męża :) wrócimy w ndz. wieczorem a w pn ostatnia tabl. dup-ka i we wt. będzie albo 13dpo (jeśli owulka była 13dc), albo 11dpo wg. OF i nie wiem czy zaryzykować i zrobić test ale wtedy to jeszcze będzie wrzesień :x a ja chcę boćka tutaj :P
    Tak mi się marzy by 2.10 w rocznicę ślubu IV :) dać mężowi pozytywny test (chociaż to mało romantyczne dać osikany pasek) :P pewnie wynik hcg z krwi i do tego jakiś bonus skarpetki albo coś w tym stylu ..:P
    Ale jedno wiem na pewno, jeśli się uda to rodzice i rodzeństwo dowiedzą się dopiero jak zobaczę serducho na USG, bo ostatnio powiedzieliśmy wcześnie i niestety później nie było fajnie po stracie..a reszta świata dowie się jak już będzie widać :P Nie wierzę w zabobony ale to bardziej chodzi o komfort psychiczny by później znowu nie słuchać "dobrych rad" po stracie od osób, które nie mają o tym pojęcia :| No ale o czym ja myślę...przecież teraz musi być już tylko DOBRZE !! :)
    Cudnego dnia :) a u mnie znowu pada :P
    Ps: na belli wyliczyłam sobie termin porodu i byłby to 13 czerwca jeśli urodziłabym w terminie to dostałabym prezent na urodziny <3 bo ja jestem z 17 :D Marzenia są piękne :)

    menka, Daisy lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asiorekk Przyjaciółka
    Postów: 110 57

    Wysłany: 23 września 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przenoszę się do Was z wrześniówek :) proszę wpiszcie mnie na 20 :) zapisuję się do Was choć nie wiem czy w ogóle w tym miesiącu mam jakieś szanse bo jak będzie owulka z prawego jajnika to dupa bo nie mam prawego jajowodu ;( ale warto próbować :)

    [*] 6.06.2014 Aniołek <3
    [*] 25.10.2014 kolejny Aniołek <3
    Boże proszę Cię o Cud i o kolejną ciążę, tym razem szczęśliwą i o zdrowe dzieciątko, proszę.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tutaj wytrzymać 11 dni w niepewności, czy się udało, czy jeszcze nie :( Za 11 dni test (oby +) :)

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi wrote:
    I jak tutaj wytrzymać 11 dni w niepewności, czy się udało, czy jeszcze nie :( Za 11 dni test (oby +) :)

    Jak tu wytrzymać 6 dni do monitu czy cos urosło, a potem jeszcze jak urosło czy pękło i potem 2 tygodnie do testu :)

    Czyli Ty masz bliżej :)

  • Tolcia25 Przyjaciółka
    Postów: 217 46

    Wysłany: 23 września 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kochane przenosze sie do was testuje 23ego 4 dni do @ dzis beta 0.100 wiec czekam i zaczynam kolejny cykl

    " To one sa przyszloscia-
    tak nieskazitelne, niewinne, doskonale,
    niosace tak wielkie nadzieje"
    425b3eaaa3f5c5f0239a4983fd78c0a9.png
  • Werbenka Przyjaciółka
    Postów: 86 70

    Wysłany: 23 września 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena ty to chociaż rocznicę ślubu masz w terminie testowania, a u mnie to 3 dni przed @ :D więc bardzo marne szanse, żeby w tym czasie jakiś test mi wyszedł ;)

    f2w3rjjgw78wzbcc.png
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 23 września 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze sporo do testowania, ale chyba zaraz po owu mam największe kryzysy pt "a może mój tryb życia sprawia że nic się nie zagnieżdża". "Może to stres w pracy...", "Może mam niewydolność lutealną a nic z tym nie robię", "Może za dużo kawy piję?". I jak tu życ normalnie :P

    Od wczoraj mam nagły zalew śluzu. Jeszcze za wcześnie żeby coś się działo, ale ten śluz mi przypomina, że już niedługo. I jeszcze gorzej mi się robi
    36pc.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 12:25

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem nowa ale chcialam sie do was zapisac na 3.10. Mam nadzieje ze to juz ostatni zapis i ze nie bede musiala zapisywac sie na listopad:-( potrzeba duuuuzo pozytywnej energi:-)

    Nieukowa chyba mnie tez te kryzysy dopadaja. Im blizej daty testowania tym gorzej jest... nie da sie chyba nie myslec ale trzeba sie starac myslec pozytywnie:-) wiec glowa do gory:-)

  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 23 września 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!
    Zapiszcie mnie na 10/10, chociaż marne moje szanse, pocieszę się z Waszych boćków, a może i do mnie w końcu przyleci ;)

    wnid9vvjodizjocx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lenka trzymam mocno kciuki ;) oby tym razem się udało ;)

    Ja dopiero na czwartej dzisiaj tabletce CLO i za tydzień w pon mam usg.

    Witam nowe październikowe staraczaki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane kciukam za wasze prezenciki na rocznice, urodziny i jakieś inne okazje a nawet urodziny ani (ani moje ani twoje) i żeby każda z was miała piękną fasolkę :)

    Natka098 zeczywiście masz dłużej... Ale kciukam za owocny cykl :)

    Natka098, Nieukowa lubią tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 23 września 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista Testówek w październiku mini-graphics-baby-788700.gif


    01 - Kaśka, madzianka, rudainka, Werbenka,
    02 - Magda_lena88, JusWik,
    03 - Ania1986, Nieukowa, Morwa, estrella, apaulaa,
    04 - Dżejzi,
    05 - marzen2210, kasika8303, zonaboba, la
    06 - mała.mi, Kitaja
    07 - Pysiaaa21
    08 - tomania2806, firanki na duszę
    09 - Alorrene13,
    10 - renieczka, battinka, Muffinka1019,
    11 - Drzwiona, agniesja
    12 - Daisy,
    13 - Amerie, pirelka, Aga_502, MagSz
    14 -
    15 - sury_cat
    16 - Czarnula87, Natka098, lilirose
    17 - Magnosia
    18 - Isia93, mimi86
    19 -
    20 - Ania14, Anastazjaaa, asiorekk,
    21 - magda-ck,
    22 -
    23 - Tolcia25,
    24 -
    25 -
    26 - zwei_kresken,
    27 - mana
    28 -
    29 -
    30 -
    31 -

    W tym miesiącu jest już ....mini-graphics-baby-609603.gif

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 23 września 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny niech ten październik już przychodzi ! ;) Najlepiej 18 ;)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 23 września 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Dziewczyny niech ten październik już przychodzi ! ;) Najlepiej 18 ;)
    jestem za ;)

    Isia93 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 23 września 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    jestem za ;)

    Ten czas zawsze się tak okropnie dłuży ;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Alorrene13 Autorytet
    Postów: 1195 2094

    Wysłany: 23 września 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    hmmm To prawda ... dłuży się, ale może jeszcze dziś mój ostatni dzień płodny i wykorzystam sytuację. Test mi podpowie jak wrócę po pracy. Bo test ovu powinien wyjść negatywny jeśli jestem PO OVU?

    syy26iyeeuly3wjb.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 23 września 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alorrene13 wrote:
    hej :)

    hmmm To prawda ... dłuży się, ale może jeszcze dziś mój ostatni dzień płodny i wykorzystam sytuację. Test mi podpowie jak wrócę po pracy. Bo test ovu powinien wyjść negatywny jeśli jestem PO OVU?

    Nie jestem pewna bo ja nie robię testów ovu ale wydaje mi się, że jeśli już po to wyjdzie negatywny, pozytywny test pokazuje, że w ciągu dwóch dni będzie owulacja ;)

    Alorrene13 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Alorrene13 Autorytet
    Postów: 1195 2094

    Wysłany: 23 września 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też mi się tak wydaje. Przekonam się dziś czy nadal są dwie kreski czy już po ... ;)

    syy26iyeeuly3wjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale z tego co też mi wiadomo, to testy ovu są pozytywne nawet przy wczesnej ciąży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zobaczyłam wyniki prolaktyny i piękne w normie :) po obciążeniu 3 x wyższa więc idealną mam teraz dawkę. Za jakiś czas sprawdzę ponownie.
    Mała rzecz a cieszy :D

    sury_cat lubi tę wiadomość

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ