X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Pirelko ile za komplet razem z recepta?
    Kochana mam 5 tabl. CLO i 1/2 dostinexu (27 zł) + wysyłka, receptę dorzucę gratis albo mogę kupić Ci leki i wtedy się dogadamy, u mnie dostinex po ok. 30 zł za tabletkę.
    Możesz do mnie na priv napisać jak coś ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2014, 13:22

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 29 października 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mana wrote:
    agniesja tak clostybegyt ;)

    Pytam, bo dzisiaj byłam u gina i mi właśnie przepisał te tabletki nic poza dawkowaniem nie mówiąc. Zaczęłam czytać w necie i mocno się zmartwiłam, bo nie dość, że najprawdopodobniej gin podejrzewa brak owulacji (tylko skąd, jak nie robiliśmy monitoringu), to jeszcze podobno mocno się po tych tabsach tyje :( a Ty dodatkowo piszesz o złym samopoczuciu, ehhh...

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 29 października 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzejzi, Gratuluje i trzymam mocno kciuki. Teraz napewno sie uda. A my wszystkie dziewczyny trzymajac za Ciebie kciuki dodamy Ci sil i baby napewno za 9 miesiecy zobaczy swiat.

    Jeszcze raz gratuluje!!

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 października 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja Ja brałam CLO i nic nie przytyłam , czułam się dobrze bez żadnych bóli głowy niczego ale to każda kobieta inaczej odczuwa , za to miałam tak mega bolącą owulacje , że płakałam z bólu 2 dni i czułam jakby macica miała mi wypaść a też dostałam CLO bez monitoringu tylko po zwykłym USG i badaniach , pomogło więc nie martw się kochana tylko wykup sobie , bierz i działajcie . ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 29 października 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mam pytanko odnośnie Luteiny 50 podjęzykowej. Mój ginekolog przepisał mi ją i mam brać w 16-26dc, po jednej tabletce dziennie, jeśli jednak będę w ciąży to mam się do niego umówić po 2-3 tygodniach i luteiny już nie brać!

    Jeśli odstawie ją w 26dc a miesiączką będzie miała przyjść w 28 to czy Luteina zadziała jak wywołanie miesiączki?
    Boję się ją brać bo kurde boję się że po odstawieniu poronię :/

    czy któraś z Was może też ją brała w drugiej fazie cyklu i zaszła w ciąże i ja odstawiła? proszę o pomoc bo ja z początkujących ;)

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • asiorekk Przyjaciółka
    Postów: 110 57

    Wysłany: 29 października 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie aniołkowe czy po poronieniu miałyście bóle podbrzusza, macicy, jajnika lub jajników? Nie wiem czy to normalne czy coś mi się dzieje? Niby jak mnie wypisywali ze szpitala to miałam USG lekarz stwierdził że wszystko ok ale przy badaniu mówiłam że boli mnie po prawej stronie jak ruszał tym sprzętem do USG dopochwowego. I od wczoraj znowu boli mnie w okolicy prawego jajnika tam gdzie mnie bolało też podczas USG, wiem że muszę jeszcze i tak iść na wizytę ale może mnie na chwilę obecną uspokoicie i napiszecie czy też tak miałyście? Buziole

    [*] 6.06.2014 Aniołek <3
    [*] 25.10.2014 kolejny Aniołek <3
    Boże proszę Cię o Cud i o kolejną ciążę, tym razem szczęśliwą i o zdrowe dzieciątko, proszę.
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 października 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Kochana mam 5 tabl. CLO i 1/2 dostinexu (27 zł) + wysyłka, receptę dorzucę gratis albo mogę kupić Ci leki i wtedy się dogadamy, u mnie dostinex po ok. 30 zł za tabletkę.
    Możesz do mnie na priv napisać jak coś ;)

    Pirelko nie moge do Ciebie napisac pw bo nie mam Cie w przyjaciolkach :/ a dodac nie umiem nie pokazuje mi sie na kom nic zeby dodac czy zaprosic :/

    Jak dasz rade Ty do mnie wyslac pw to napisz kwote, dane i ja Ci wplace i podam dane do wysylki. Co do recepty to juz sobie wykupie nie bedziesz latac po aptekach dla mnie :)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 października 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    hej dziewczyny mam pytanko odnośnie Luteiny 50 podjęzykowej. Mój ginekolog przepisał mi ją i mam brać w 16-26dc, po jednej tabletce dziennie, jeśli jednak będę w ciąży to mam się do niego umówić po 2-3 tygodniach i luteiny już nie brać!

    Jeśli odstawie ją w 26dc a miesiączką będzie miała przyjść w 28 to czy Luteina zadziała jak wywołanie miesiączki?
    Boję się ją brać bo kurde boję się że po odstawieniu poronię :/

    czy któraś z Was może też ją brała w drugiej fazie cyklu i zaszła w ciąże i ja odstawiła? proszę o pomoc bo ja z początkujących ;)

    A czemu masz zalecenia brac lutke od 16dc? Masz monit ze owulke masz 14 czy 15dc? Jezeli masz problemy z praca cialka zoltego to bym lutki nie odstawiala, bo jesli bedziesz miala niski prg swoj naturalny, to po odstawiwniu lutki niestety mozesz poronic. Dziewczyny z niskim prg biora go zazwyczaj do konca 1trymestru, jesli plamia i zachpdzi potrzeba wspomagac sie hormonami.

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 29 października 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    A czemu masz zalecenia brac lutke od 16dc? Masz monit ze owulke masz 14 czy 15dc? Jezeli masz problemy z praca cialka zoltego to bym lutki nie odstawiala, bo jesli bedziesz miala niski prg swoj naturalny, to po odstawiwniu lutki niestety mozesz poronic. Dziewczyny z niskim prg biora go zazwyczaj do konca 1trymestru, jesli plamia i zachpdzi potrzeba wspomagac sie hormonami.

    mam regularne cykle 27-29dni, cykle mam owulacyjne, mam bardzo silne bóle miesiączkowe i 2,5 roku temu poroniłam z przepracowania. Luteina ponoć zmniejszy bóle miesiączkowe a przy ewentualnym zapłodnieniu pomoże. Nie rozumiem nic z tej ulotki nie wiem właściwie jak ona działa a boję się brać czegoś o czym nie mam pojęcia :(

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny po 15 odbieram wyniki bety :) Trzymajcie mocno kciuki :) Ja już kupiła body i smoczek :D

    Biedroneczka83, kot_bury, olusia24, Bąbelek, Buziulka, Daisy, Sigma lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekk wrote:
    Mamusie aniołkowe czy po poronieniu miałyście bóle podbrzusza, macicy, jajnika lub jajników? Nie wiem czy to normalne czy coś mi się dzieje? Niby jak mnie wypisywali ze szpitala to miałam USG lekarz stwierdził że wszystko ok ale przy badaniu mówiłam że boli mnie po prawej stronie jak ruszał tym sprzętem do USG dopochwowego. I od wczoraj znowu boli mnie w okolicy prawego jajnika tam gdzie mnie bolało też podczas USG, wiem że muszę jeszcze i tak iść na wizytę ale może mnie na chwilę obecną uspokoicie i napiszecie czy też tak miałyście? Buziole

    Mnie w tej chwili pobolewa podbrzusze. Wydaje mi się, że to na okres, bo boli dokładnie tak samo, ale do lekarza idę dopiero za godzinę, więc nie wiem na pewno (ale jakoś wydaje mi się, że tak). Sama nie wiem, czego się teraz spodziewać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekk wrote:
    Mamusie aniołkowe czy po poronieniu miałyście bóle podbrzusza, macicy, jajnika lub jajników? Nie wiem czy to normalne czy coś mi się dzieje? Niby jak mnie wypisywali ze szpitala to miałam USG lekarz stwierdził że wszystko ok ale przy badaniu mówiłam że boli mnie po prawej stronie jak ruszał tym sprzętem do USG dopochwowego. I od wczoraj znowu boli mnie w okolicy prawego jajnika tam gdzie mnie bolało też podczas USG, wiem że muszę jeszcze i tak iść na wizytę ale może mnie na chwilę obecną uspokoicie i napiszecie czy też tak miałyście? Buziole

    Mnie długo bolało :(
    Szczególnie właśnie jak jeździł tą głowicą podczas USG ale też w domu, np. podczas jakiejś pracy to już w ogóle. Ja dostałam na to tabletki przeciwbólowe i tyle. No i antybiotyk.
    Dopóki mocno nie krwawisz, nie masz wysokiej gorączki, ten ból nie jest taki wielki i nagły i krew nie śmierdzi to jest w porządku wszystko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2014, 14:10

  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 29 października 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny ja zmykam do gina. Mam nadzieje, e bedzie po mojej mysli. Jak wroce dam znac.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 października 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bóle macicy , podbrzusza i janika lewego najbardziej , poszłam do ginekologa dwa dni pózniej kazała brać duphastop ale poroniłam dzień po wizycie ... a też powiedziałam jej o tym i powiedziała , ze wszytsko jest oki takze to roznie bywa , kolezanka ma takie same bole a jest w 7 tyg ciązy juz i jest oki wszystko ... Co d luteiny to jezeli dojdzie do zapłodnienia podtrzymuje ona ciąże bo progesteron zawiera a jeżeli nie to wywołuje okres , luteiną nie denerwuj sie nic po niej sie nie stanie !

    olusia24 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po CLO mam okropne uderzenia gorąca...

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 października 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam 1 cykl to mówię po swoim 1 cyklu z CLO się czułam , mana a powiedz mi na co ten bromergon ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 października 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda-ck wrote:
    Ja po CLO mam okropne uderzenia gorąca...
    no właśnie to ciężko stwierdzić jak zadziała , każda kobieta innaczej się czuje po tym leku , trzeba spróbować no ! ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 237 238 239 240 241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ