X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 7 października 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    triss może wczorajsze <3 wystarczy :)


    oby oby ;) ale szanse od razu mniejsze..ech...

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Zonaboba porozmawiaj o tych plamieniach z lekarzem, choć w ulotce clo w skutkach ubocznych jest wymienione "nieprawidłowe krwawienie z dróg rodnych" Który to cykl z Clo?

    Porozmawiam ale ide chyba w pon 27 bo nie chce wiedziec jak rosnie tylko czy jest juz po ovu chcialam sobie testu ovu kupic ale nie wiem czy bd umiala rozpoznac kiedy jest i wogole.
    A to byl moj pierwszy cylk z CLO mialam recepty juz na kwiecien ale wolalam jechac na samym dupku a porem CLO w grudniu minie 2 lat a ja nadal nie jestem w ciazy a jestem mloda co jesr grane. Chciala bym isc zobaczyc czy sa drozne jajowody a nie wiem jak to gin powiedziec zeby nie pomyslal ze ja jakas glupia jestem bo on wie lepiej czy cos takiego bo wie ze chce bardzo miec dziecko :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 08:52

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lecę do pracy, trzymajcie się i stada bocianów jak wrócę! :D

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 7 października 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zonaboba jesli staracie się już prawie dwa lata to się kwalifikujecie do leczenia w klinice niepłodności. Moja koleżanka, przy pierwszej wizycie dostała serię badań do wykonania, na drugą idzie z wynikami (jeszcze nie wszystkie ma, ale plan działań jest), na 3 wizycie, jeśli wyniki jej i jego będą dobre od razu bedzie umawiana na drożność jajowodów. Jest to zabieg refundowany, więc tym bardziej gin powinien się do tego przychylić.

    Kochane Wy Moje Paździrnikowe!
    JA TEŻ MIAŁAM DWA MINUSY W CIĄŻOWYM CYKLU! Nawet test w dniu @ miałam biały jak ściana! Do tego zaczęłam krwawić żywo czerwoną krwią! A w celu poprawienia samopoczucia poszłam na basen (byłam na wakacjach jeszcze) otwarłam sobie piwo i wkurzałam się, że znów nie wyszło!

    Na liście wrzesniówej miałam najpierw wpisany (-), potem @...a widać wynik jest inny.

    Koniec z negatywnym myśleniem!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 08:59

    Czarnula87, Biedroneczka83, monia91, triss, pirelka, Maniuś, asiorekk, Daisy, november123, Mimi86 lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 7 października 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 trzyma mnie to w siele ze w pazdzierniku 6 lat temu sie udało z lewego jajnika a test beta wyszedł dopiero 6 dni po terminie @ wczesniej był negatywny

    teraz tez teoretycznie owu z lewego musi być cud :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :*
    Tak jak mówi Kasia trzeba włączyć pozytywne myślenie ! :) Tym bardziej, ze pogoda też do tego zachęca :) (przynajmniej u mnie )

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:57

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 7 października 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mana dzis mialas pozytywny test? to pewnie owu dzis/jutro? a temperatura odbije dzien/dwa po owu. Przynajmniej tak jest u mnie. Z resztą masz wizytę dziś to będziesz wiedzieć więcej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Porozmawiam ale ide chyba w pon 27 bo nie chce wiedziec jak rosnie tylko czy jest juz po ovu chcialam sobie testu ovu kupic ale nie wiem czy bd umiala rozpoznac kiedy jest i wogole.
    A to byl moj pierwszy cylk z CLO mialam recepty juz na kwiecien ale wolalam jechac na samym dupku a porem CLO w grudniu minie 2 lat a ja nadal nie jestem w ciazy a jestem mloda co jesr grane. Chciala bym isc zobaczyc czy sa drozne jajowody a nie wiem jak to gin powiedziec zeby nie pomyslal ze ja jakas glupia jestem bo on wie lepiej czy cos takiego bo wie ze chce bardzo miec dziecko :(


    Hmmm... Ja np. miałam hcg przed stymulacją. Bo na chłopski rozum, jak jajowody są niedrożne to jaki sens stymulować? Można i 10 jajeczek wyhodować , ale jak plemniki do nich nie dotrą to i tak nici z akcji :(
    Młodziutka jesteś, porozmawiaj z ginem na temat badania drożności i o tym krwawieniu. Sama wiem jak ciężko wyluzować, ale i tak będzie co ma być. Choćby nie wiem co!
    Buźka :*

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale takie leczenie zapewne jest drogie ja mam na oszczednosciowym ale zbieramy na slub i na ewentualna dzidzie zeby zrobic mega duzo wyprawke.
    Ile takie leczenie moze kosztowac i czy za wszystko musze zaplacic z wlasnej kieszeni czy cos jest w tej klinice reeundowane?:)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:57

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 7 października 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Ale takie leczenie zapewne jest drogie ja mam na oszczednosciowym ale zbieramy na slub i na ewentualna dzidzie zeby zrobic mega duzo wyprawke.
    Ile takie leczenie moze kosztowac i czy za wszystko musze zaplacic z wlasnej kieszeni czy cos jest w tej klinice reeundowane?:)

    Moi znajomi poszli do jakiejś renomowanej kliniki. Badań dostali tyle, że na 2 tygodnie łażenia. Wycenili im je u siebie na 1200 zł, przy czym jak dostaniesz listę hormonów do zbadania i innych warto zadzwonić do paru laboratoriów niech to wycenią. W Diagnostyce możesz mieć kartę stałego klienta i już 5% taniej jest. Oni nie chcieli iść do innej bo im powiedzieli, że tylko tam to zrobią dobrze - nie wiem co to za podejście, laboratorium to laboratorium, czasami nie przegadasz

    Drożność jest na bank refundowana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 09:30

    Nona lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:41

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Hmmm... Ja np. miałam hcg przed stymulacją. Bo na chłopski rozum, jak jajowody są niedrożne to jaki sens stymulować? Można i 10 jajeczek wyhodować , ale jak plemniki do nich nie dotrą to i tak nici z akcji :(
    Młodziutka jesteś, porozmawiaj z ginem na temat badania drożności i o tym krwawieniu. Sama wiem jak ciężko wyluzować, ale i tak będzie co ma być. Choćby nie wiem co!
    Buźka :*
    Dziekuje za cieple slowa :* moj gin nie zajmuje sie leczeniem nieplodnosci proponowal mi wizyte u jego kolegi ale on jest moimnlekarzem tyle lat i to do niego mam zaufanie widze ze sie stara mi pomuc pocieszyc dajac nadzieje ze ten maly pecherzyk nie podrosnie i nie bd ovu ale tez cuda sie zdarzaja zebym byla dobrej mysli.M kazal sie zbadac wszystko w normie ale mi zadnego skierowania na jajowody nie dal i raczej musze sie dopytac o nie sama.
    A mam pytanie endo 7mm w 11dc to jest doberze przy pecherzyku 14mm bo powiedzial ze slabe ale jest szansa ze do ovu zrobi sie wieksze .

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 7 października 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mana to tak jak u mnie, wczoraj test owu pozytywny. Tyle że w moich testach w instrukcji jest że po peaku dwa dni są szczytem owulacji, więc wypadałoby że wczoraj i dziś. Wieczorem tez ide do gina, zobaczymy, czy potwierdzi

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 7 października 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba - Nona ma rację, pieprzyc wystawne weselicho, może lepiej zrezygnować z paru rzeczy - fontanna czekoladowa u nas od 600 - 1200 zł z owocami i już masz 1 wizytę opłaconą.

    Nona lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 7 października 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Magda_lena 88 gdzie jestes :-)
    jestem jestem :P
    ostatni coraz mniej siedzę przy kompie bo jak za długo siedzę to mi niedobrze :P
    A tak poza tym witam się z Wami <3 i czekam na nowe Boćki :)
    życze dużo cierpliwości dla przyszłych testerek :) oraz spokoju ducha i ogromnej wiary w to, że w końcu się uda Tym do Których zawitała @ <3 trzymajcie się laski <3
    a ja czekam do czw. na powtórkę hcg z krwi. od wczoraj prawie wgl. nie bolą mnie piersi a brzuch w sumie najbardziej bolał w terminach kiedy miała być @, czytałam, że objawy raz mogą być nasilone raz może ich nie być mam nadzieję, że wszystko jest oki i w czw. będę się cieszyć z dobrego przyrostu hcg :) A na razie jedyne co moge robić to brać dalej dup-ka, uważać na siebie itp. no i czekać..

    pirelka, Mimi86 lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:41

    Mimi86 lubi tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje to jeszcze w tym cyklu do niego przejde bo ma mi zrobic cytologie zaputam o ten zabieg a potem zrobimy tak jak mowicie przejdziemy sie do kliniki tylko ja najblizsza mam pod warszawa to jakies 150 km na Pulawskiej nie wiem czy dobra bo jak jechalam to zauwazylam ze tam jest tylko jeszcze rok temu nie myslalam ze tam trafie :( ale to dopiero w styczniu bo M chce zobaczyc bo mowi ze jeszcse Bog nam zrobi niespodzianke i naturalnie zajde w grudniu miesiacu w ktorym zaczelismy sie pierwszy raz sytarac :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 7 października 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena na pewno wszystko bedzie dobrze :) odpoczywaj dużo, póki jeszcze masz czas dla siebie ;)

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ