X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 7 października 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY! Koniec z dołowaniem, ja wczoraj poł dnia przepłakałam jak zobaczyłam na papierze trochę krwi...ale jaki to ma sens??? Nie pomagamy sobie tym, że żyjemy cały czas w nerwach, nie pomagamy na pewno tym fasolkom, które czekają na zagnieżdżenie...wiem, że chęć posiadania dziecka jest ogromna u każdej z Nas, ale musimy zachować zimną krew i zrobić wszystko, żeby nasze marzenia się spełniły:) Nie w tym miesiącu to w następnym:) Ja bardzo dużo się od Was uczę...już wiem, że jak w tym miesiącu nie wyjdzie, to w przyszłym będę zajadać migdałki i popijać winko na lepsze endometrium, że będę pić dużo wody, aby poprawić jakość śluzu, że będę męczyć męża przez cały tydzień płodny, choćby się wyrywał to go zwiążę:) Weźmy sprawy w swoje ręce...zmieniajmy lekarzy jeżeli nie ma efektów, róbmy badania, które mogą wieść coś nowego do sprawy...U wielu z Nas jeszcze jest wiele do zrobienia więc głowa do góry:) Zobaczcie ile jest kobiet na fioletowej stronie...one kiedyś były tu, gdzie my teraz jesteśmy i co...udało się:)I NAM TEŻ SIĘ UDA:)

    zonaboba, Nona, Czarnula87, Dżejzi, kot_bury, Kitaja, Mimi86, renieczka lubią tę wiadomość

    relgh371rrya3inl.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcemy robic takie wesele na ok 80 osob i to w najleprzym wypadku no mamy male rodziny tym bardziej ze oboje jestesmy dziecni rozwodnikow :( i sami musimy sobie radzic wiadomo doloza nam mamy ale ja mam jeszcze mlodsza siostre moja mama ma 60lat i nie chce zostawiac jej wszystko na glowie dlatego z M doszlismy do wniosku ze bd sami zbierac ale jak wszystko obliczylismy i nam wyszlo ponad 30 tys to zlapalam sie za glowe ze tak malo gosci z tego polowa odmowi i tyle kasy. Ksiadz i orkiestra to najwiecej kosztuje a od talezyka u mnie jest 250zl samochod brat kupil nowy z salnu to sie porzyczy od niego a i tak nadal tyle pieniedzy dlategobwole cywilny z obiadem ale tesciowa mowi ze slub raz w zyciu sie bierze i nie warto potem pluc sobie w brode ze sie nie poszlo w bialej sukni i ma racje

    Daisy lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    troszkę się wyspałam bo wykończona byłam bo wczoraj. Nawet nie słyszałam specjalnie jak Mąż do pracy się szykował, a zawsze mnie budzi.

    Toxey nie odpuszczaj czasem nie trzeba dużo :) szkoda cyklu, a to że nie ma śluzu dużo to nie znaczy, że w środku głęboko nie ma go wystarczająco dużo ;) starajcie się i nie martw się na zapas. Najważniejsze, że jest owulacja. Może się uda, a jak nie to trudno wtedy podziałasz ze śluzem w kolejnym cyklu.

    mala.mi przykro mi ale póki nie ma @ to jest nadzieja :) często na testy jest za wcześnie. Kiedy masz termin @?

    Zonaboba faktycznie porozmawiaj z lekarzem. Ja w tym cyklu z CLO miałam tak, że w 4dc miałam już plamienia, a po tabletce mi się żywa krew puściła, kolejny dzień już tylko plamienia i na szczęście się skończyło.

    Mnie piersi nadal nie bolą, nawet nie zaczynają :/ dziwne.. boję się, że nici z tego, że to owulacja była w zupełnie innym czasie i wszystko się przesunie i nic z tego nie będzie :(
    Nie poszłam i nie idę na progesteron.

    Chyba ten październik nie będzie tak obfity jak myślałam, ile rozczarowań czytam jak wrócę z pracy :( Trzymam kciuki za przyszłe testerki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:41

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amerie dobrze prawisz karzda z nas kiedys zajdzie moze to jeszcze nie nasz moment ale na pewno on nadejdzie

    Amerie, Kitaja lubią tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    My chcemy robic takie wesele na ok 80 osob i to w najleprzym wypadku no mamy male rodziny tym bardziej ze oboje jestesmy dziecni rozwodnikow :( i sami musimy sobie radzic wiadomo doloza nam mamy ale ja mam jeszcze mlodsza siostre moja mama ma 60lat i nie chce zostawiac jej wszystko na glowie dlatego z M doszlismy do wniosku ze bd sami zbierac ale jak wszystko obliczylismy i nam wyszlo ponad 30 tys to zlapalam sie za glowe ze tak malo gosci z tego polowa odmowi i tyle kasy. Ksiadz i orkiestra to najwiecej kosztuje a od talezyka u mnie jest 250zl samochod brat kupil nowy z salnu to sie porzyczy od niego a i tak nadal tyle pieniedzy dlategobwole cywilny z obiadem ale tesciowa mowi ze slub raz w zyciu sie bierze i nie warto potem pluc sobie w brode ze sie nie poszlo w bialej sukni i ma racje

    Wtrącę swoje parę groszy :P Ja miałam ślub cywilny i normalnie biała kiecke miałam. Jak byłam wybierać sukienkę to babki w salonie powiedziały że biała kiecka to nie jest suknia do slubu kościelnego tylko suknia ślubna. Para przed nami i po nas która miała slub w urzędzie to dziwczyny też miały normalnie ślubne sukienki. Zawsze można wynając jakąs remize czy coś i do tego kucharki czy tam catering,a sale można samemu udekorować :) Można też zamiast orkiestry wziąc dj, wychodzi taniej i też jest super. Można zrobić po ślubie kościelnym obiad i kolację w restauracji a potem gdzies wyjechać na odpocząć na pare dni chociaż i też się dużo zaoszczędzi :)

    Nona lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 7 października 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zonaboba nie wiem skąd jesteś ale ja mam sporą rodzinę i mąż również, wesele robiliśmy na ok 70osób i w sumie wszystko sala+kościół+catering+fryzjer+suknia+garniak+itd...wyszło nas ok 15tyś..:)
    Będzie dobrze :)
    A mnie korci by kupić test i sobie siknąć i zobaczyć czy wyjdzie już mega ciemny ale z drugiej str, jak wyjdzie słaby to znowu będzie stres..chyba pozostaje czekac do czw.

    monia91 lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    Zonaboba nie wiem skąd jesteś ale ja mam sporą rodzinę i mąż również, wesele robiliśmy na ok 70osób i w sumie wszystko sala+kościół+catering+fryzjer+suknia+garniak+itd...wyszło nas ok 15tyś..:)
    Będzie dobrze :)
    A mnie korci by kupić test i sobie siknąć i zobaczyć czy wyjdzie już mega ciemny ale z drugiej str, jak wyjdzie słaby to znowu będzie stres..chyba pozostaje czekac do czw.
    Magda_lena88 czekaj kochana :) wiem, ze trudno, ale dziś już wtorek, do czwartku zleci :)

    My mieliśmy wesele z poprawinami na 70 osób + do tego dochodził nam nocleg dla części gości z mojej rodziny bo nie wszystkich dało się upchnąć w domu i na wszystko wydaliśmy nie całe 20 tyś :)

    20140607580117.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Polecam kościelny z obiadem + sukienka z sieciówki za 149PLN. Da się.

    Każdy ma swoje priorytety. Myśl o sobie, nie o teściowej.

    Mamy prawie 23 tys na oszczednosciowym to cos sie utarguje oplowa gosci odpadnie i bd gdzies 70osob i wystarczy na nowa suknie i na wizyte napewno na razie jedna w klinice a na reszcze sie uzniera po polowy z wyplaty jedno do skarpety a reszta na oszczednosciowe a z mojej wyplaty bd zyc :) i teraz wszystko gra ciekawe jak na to zareaguje M hehe :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena nie rób tego test, czekaj spokojnie Kochana choć wiem jak to ciężko. też chciałabym już wiedzieć czy się udało ;P :) ale boję się rozczarowania.

    Co do Ślubu to My zapraszaliśmy ponad 100 os. ale przyszło ok 70-80 i wyszło nas nie całe 30 tys. Wszystko zależy od tego gdzie się robi i co chce się mieć dodatkowo itp.

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba zawsze warto ewentualnie rozważyć wypożyczenie sukni :) Ja wiem po sobie my nie braliśmy orkiestry bo baliśmy się że nie będą grać na żywo a swoje sobie życzą więc postawiliśmy na dj z akordeonistą. Także zabawa przy stołach była, przyśpiewki też. Goście byli bardzo zadowoleni, zachwalali sobie strasznie dj. My za talerzyk płaciliśmy 205 od osoby. Poza tym zawsze coś się zwróci :) Możecie dodać tekst do zaproszeń, ze nie chcecie prezentów tylko pieniądze :)

    20140607580117.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My planujemy wydac max 30 tys bez fotogeafa bd orkiestra nie catering bo bd placic od talerzyka wiec za wynajem sali sie nie placi ksiadz organista polslubek u M w parafii to koszt 500 zl bo za msze bierze 1500 jak dla mnie to przegiecie u mnie 1000 z organista suknia garnitur nie wiem csy bd kamerzysta samochod od brata bukiet masakrac ok 150 stawka ruchoma zalezybod dostepnosci kwiatow i tak sie wydaje ale wszyscy chca w tysiacach slub to strasznie droga impreza avteraz stawki ida w gore

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba my wydaliśmy do 30 tys. ale to już z fotografem i wszystkim. Da się znaleźć rzeczy w dobrej cenie :D
    Suknię kupiłam za 999 zł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 10:21

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 155cm i jestem szczypla 42kg wiec wypozyczeni czy kupno uzywanej nie wchodzi w gre a naewt bym nie chciala zbieram na wesele rok i nie chce isc w nie mojej sukni :( ja uwazam ze suknia to najwazniejsza rzecz w calum slubie :) bo panna mloda musi wygladac pieknie :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Da sie da kochana ja tez nie bd duzo wydawala chce kupic suknie za max 2500 z poprawkami ktore wiem ze bd dlatego zakladam taka sune a suknia nie musi byc z nowej kolekcji taka wymagajaca to ja nie jestem poprostu mysze fadnie w niej wygladac i musi miec odpowiednia cene :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja nie była droga, a według mnie piękna i każdy się zachwycał ;) początkowo Ona kosztowała ponad 2 tys. ale ja kupiłam właśnie w komisie. Wyglądała jak nowa. Halkę na kole dostałam gratis i podwiązkę.

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 7 października 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a ja swoją kupiłam na allegro :D i taką jaką chciałam i uwaga : za całe 80zł :D

    Nona, Daisy lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kamerzysty i fotografa zastanów się nad tym, ja początkowo nie chciałam kamerzysty chciałam zeby tylko fotograf był na weselu do oczepin, ale kiedyś ktoś mi powiedział, ze zdjęcia to nie to samo. Więc zdecydowaliśmy się z moim na kamerzyste i fotografa co prawda po znajomości, ale zapłaciliśmy 3100 za wszystko. Mieliśmy też lampiony, dzieci miały bańki więc wszyscy byli zachwyceni :)

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też nie chcieliśmy kamery tylko zdjęcia, ale z perspektywy czasu zobaczyłabym teraz sobie płytkę ze Ślubu i wesela bo w emocjach niewiele się pamięta, teraz chętnie bym sobie wspomnienia odświeżyła.

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ