X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka rejon w jakim robi się wesele też ma znaczenie :D Tutaj na pomorzu musiałabym wydać dużo więcej, a robiliśmy na Podkarpaciu bo stamtąd oboje pochodzimy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja suknię kupiłam za 400 zł, mężu garniaczek za jakieś 300 zł. Wesele było na 80 osób :] 29 października minie już 3 lata :] Mieliśy i fotografa i kamerzystę, bo chciałam mieć pamiątkę na płycie. I dobrze że tak zrobiliśmy, bo w styczniu zmarł dziadek mojego meża i cała ich rodzinka ma teraz pamiątkę z dziadkiem (ostatnią) gdzie widać jak się ruszał, co mówił, jak się uśmiechał itp

    My mieliśy jeszcze zmianę czasu wtedy :/ masakra. Ślub był na 13 :/ bo nei było innych godizn już. W sumie do 3 wszyscy wytrzymali (po zmianie czasu)

    U nas płaciliśmy 120 zł za osobę zdaje się a za dzieci 80?? jakoś tak. DJ wyszedł nas malutko bo nas w chu... zrobili więc załaciliśmy tylko połowę. Najwięcej to chyba foto-wideo :]

    Za ślub u nas zakosili 1000 zł :/

    Aaaa i auto mieliśy do ślubu za free - szef męża nas zawiózł hammerem swoim w ramach "prezentu"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 11:40

    Daisy lubi tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jechaliśmy naszym, pani która robiła mi wiązankę i świadkowej bransoletkę i butonierki dekorowała nam auto.

    Tak ceny w okolicy Warszawy niestety ida w górę :/

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nas całe wesele wyszło ok. 20 tys. suknia 1600zł, garniaczek był kupiony na cywilny i dalej był dobry :D fotograf, kamerzysta ok 3000zł, a kapela po znajomości za 500zł :P

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 7 października 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Dżejzi, jak garniak byl nadal dobry, to niezle :D :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa dodam że my wszystko zorganizowaliśmy w 2 miesiace :D

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje:) nie lubie niespodzianek jestem bardzo dociekliwa ale jak czytalam Twojego posta to az sie usmiechnelam bo to musialo byc bardzo fajne takie oswiadczyny w lozku. I tak mysle ze jakby Marcin przyszedl dzis i powiedzial zebysmy wzieli slub tak na spontanie tylko mamy i moje rodzenstwo bo M jest jedynakiem to bym sie zgodzila mniej stresu i tak fajne :) moja znajoma z roku tak wlasnie sie pobrali ale bez rodziny sami a ich swiadkami byli ludzie z chodnika to bylo pare lat temy teraz maja 7letniego synka i w zaszlym roku wzieli slub koscielny bo rodzina byla zla ze ich nie bylo :)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mi się oświadczył przy moim siostrzeńcu :D Najpierw zapytał czy za niego wyjde a mój siostrzeniec łee tak bez pierścionka bez kwiatków. Przy okazji jakoś wcześniej zamówiliśmy pizze, ten poszedł to pizze odebrać przyszedł z wielkim bukietem kwiatów, pierścionkiem i pizzą. Odłożył pizze uklęknął dał kwiaty i zapytał czy zostane jego żoną :) Pamiętam to jak dziś hehe :)

    Daisy, Czarnula87, zonaboba, mała.mi lubią tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mi się oświadczył w taki sposób, że rano mnie obudził, siadł na łózku pwoiedział że mnie kocha i chce żebyśmy dla naszego Bąbla który był w drodze zostali rodziną i czy zgodzę się za niego wyjsć :]
    Pierścionek kupiliśmy już razem :D I potem jeszcze raz się zapytał czy zostanę jego żoną :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 11:52

    monia91, zonaboba, mała.mi lubią tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w woj mazowieckim i ceny sa kosmiczne jak czytam ile wy dalyscie od talerzyka a u mnie 250 a w niektorych to nawet 270zl a nie pytalam jak jest z dziecmi nie ponyslalam

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 7 października 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj się oświadczył o pólnocy w sylwestra na gubałówce:D byłam w lekkim szoku:P

    Czarnula87, Daisy, mała.mi lubią tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka jak każda z nas chyba :D Jak tam się czujecie 4 miesiace po slubie ?:P

    20140607580117.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak to bd u mnie ale jak bd chcialy to wam sie pochwale :)

    monia91 lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie wyglądało to mniej więcej tak....
    Ja zasypiałam już powoli on odwrocił się w moją stronę, przytulił się, zapytał czy go kocham odpowiedziałam że tak a on do mnie pobierzmy się w wakacje i zostańmy na zawsze razem... a ja tak patrzę na niego zastanawiam się o co mu chodzi a on przytula się bardziej i pyta zostaniesz moja kochaną żonką?

    No i miałam pospane w tą nockę :D

    monia91, Czarnula87, zonaboba, Daisy, mała.mi, Kitaja lubią tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, ze chcemy ! :D
    Dżejzi też bym nie zasnęła :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 12:01

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Ciekawe jak to bd u mnie ale jak bd chcialy to wam sie pochwale :)
    Koniecznie musisz się podzielić przeżyciami :D

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    moj się oświadczył o pólnocy w sylwestra na gubałówce:D byłam w lekkim szoku:P
    Mojej siostry moz oswiadcsyl sie jej w rym roku tez w sylwestra i tez na gubalowce musialo byc pieknie :)
    Ja to nie bd miala jako takiej niespodzianki bo ja domyslam ze to bd 18 albo 19 z jednej strony nie lubie niespodzianek ale to powinja byc niespodzianka ale po to mam glowe zeby myslec i sie domyslam hehe jak bym nie przymierzala to bym nawet nie miala pojecia ze chce sie oswiadczyc wlasnie teraz bo to 4 rocznica to nawet nie myslalam o tym :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    Oczywiście, ze chcemy ! :D
    Dżejzi też bym nie zasnęła :D
    Hehe my to wg jesteśmy nie z tej ziemi :D Cały czas jakieś tam dziwne pomysły wpadają :D

    monia91, Daisy lubią tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może Ci zaskoczy i zrobi to innego dnia ? :P
    Dżejzi no a jak :D Od tego jesteśmy :P

    20140607580117.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 października 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi wrote:
    Hehe my to wg jesteśmy nie z tej ziemi :D Cały czas jakieś tam dziwne pomysły wpadają :D
    Mowisz ze zycie na spontanie :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ