Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Rucia wrote:
    Dorcia już kiedyś pisałam, że faceci to nieudane wytwór Pana Boga. :P Która pisała, że ten rok będzie rokiem rodziny? Może faktycznie coś w tym jest? Może zaczniemy wszystkie hurtem fasolkować :D Aż strach pomyśleć ;)

    Rucia a jak każdy facet będzie tak reagował to rzeczywiście strach pomyśleć co to będzie!!

    Mój Paweł, na wieść że byłam w ciąży, zareagował normalnie :) ale słowo "Grubasie" z jego ust brzmiało jak balsam na mą duszę ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Rano sie bardzo cieszyl...do momentu kiedy uslyszal ze ja nie jede na zawody i prosze go żeby tez nie jechał...
    mowie Wam beznadzieja

    to ja pisalam o roku rodziny..o ironio

    No i niby kobieta najważniejsza ale tylko w słowach!!!
    mój M czasem powtarza że go ograniczać nie będę he he!!!
    Dorcia może wynagrodzi ci póżniej swoje głupie zachowanie!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Rano sie bardzo cieszyl...do momentu kiedy uslyszal ze ja nie jede na zawody i prosze go żeby tez nie jechał...
    mowie Wam beznadzieja

    to ja pisalam o roku rodziny..o ironio

    Dorcia idź kopnij go w tyłek :-) niech się opamięta !! Teraz siedze jak na szpilkach, i czekam na aktualizację Fedry. Może to moje siedzenie wam pomoże? Idę odśnieżać, bo jeszcze nie poszłam. Buźka.

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doruś powiem tak:)
    teraz nie wolno ci się denerwować, więc olej go krótko mówiąc.. niech sobie myśli co chce. zdrowie maluszka najważniejsze.

    łykaj kwas foliowy i odpoczywaj:)

    nick nieaktualny, Nina82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację Zosia...

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka ja dziś upije się jak świnia za tą twoją fasolkę he he!!! Popijam gorące piwo z sokiem za twoje szczęście!!!
    a W tym cyklu staranek nie ma wiec pić mogę prawda!!!
    Dora wasze zdrowie twoje i fasolinki!!! Ja fasolkę gotuję akurat!!!;-)

    zosia-ktosia, Dora, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zajadam kapuśniak. mmmm mniam mniam. sama robiłam to wyszedł mistrzowsko, że taka skromna będę:)

    nick nieaktualny, Fedra lubią tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To smacznego Zośka!!!Najlepsze swojskie jest!!!;-)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma żadnej? pewnie serduszkujecie:)

    ja miałam ochotę na chipsy, więc mój M poszedł do sklepu..
    aż mnie zdziwił.. zaskoczył znaczy się.
    piersi mnie bolą i kłuje w prawym dole brzucha, nie okresowo tak jakoś inaczej..

    ale od razu uprzedzam: na fasolkę też nie:)

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi ja tez nie wiedzialam na co mnie kluje i na co pobolewa...

    zosia-ktosia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    hihi ja tez nie wiedzialam na co mnie kluje i na co pobolewa...

    Doruś.. ja rozumiem. ale u mnie to naprawde nie fasolka. jestem realistką. jutro przyjdzie @ a wg fertility friend nawet w poniedziałek może przyjść.

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Zosiu, też wolalam sie nie nakrecac na zapas:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2013, 19:11

    zosia-ktosia, Nina82 lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka, do Ciebie też przyjdzie zobaczysz. I do Fedry. Do mnie może kiedyś ...

    zosia-ktosia, Dora, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:)
    Dawno mnie nie było na forum, no cóż trochę nauki miałam, musiałam materiał ogarnąć.
    Doruś bardzo serdecznie Wam gratuluje II kreseczek na teście:) Życzę nudnej ciąży i żeby wszyyyyyyystkooo było w jak najlepszym pożądku.;)

    zosia-ktosia, Dora, nick nieaktualny, Fedra lubią tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandruś a poza nauką co słychać?

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    hihi ja tez nie wiedzialam na co mnie kluje i na co pobolewa...

    Dora bardzo gratuluję :)

    Dora lubi tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny
    Zosia jak przeczucia?

    zosia-ktosia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zajrzę jutro z rana zerknąc na Twój i Fedry wykres wyglądają baaardzo ładnie :)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    Sandruś a poza nauką co słychać?

    A tak to nic nowego. Z M. już zaczęliśmy trenować przed konkretnymi starankami:):):)
    A co tam u Ciebie kochana:)

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej;)

    ja uaktualniłam wykres ale wydaje mi sie że źle system wyznaczyl i owulacje mi sie wydaje że 2dni temu była wtedy co mnie ten jajnkik tak bardzo bolał.a dziś dopiero cycki okropnie bola.

    a.png
    a.png
‹‹ 1046 1047 1048 1049 1050 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ