Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatko u mnie zero przeczuć.

    Sandruś mam nadzieję że staranka zaowocują i ty też niedługo będziesz się z nami dzielić wieściami o 2 kreseczkach.

    Beatuś no ty dziś 37.00 tempka w górę.. to dobry znak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2013, 20:01

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A JA SIĘ WŁAŚNIE DOWIEDZIAŁAM ZE KUMPELA Z INNEGO FORUM NA KTÓRYM TEZ PISZE URODZIŁA PRZED CHWILA PRZEZ CC BLIŹNIĘTA :D cudne są

    zosia-ktosia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Fedra lubią tę wiadomość

  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu bardzo bym chciała:) jak my wszystkie:) szczerze powiem, że myślałam ze uda mi się od razu .... A tu juz tyle czasu - przynajmniej tak mi się wydaje ze to długo choć są dziewczyny co starają się dłużej ode mnie:):):)

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandraa wrote:
    Zosiu bardzo bym chciała:) jak my wszystkie:) szczerze powiem, że myślałam ze uda mi się od razu .... A tu juz tyle czasu - przynajmniej tak mi się wydaje ze to długo choć są dziewczyny co starają się dłużej ode mnie:):):)

    tak, ale każda inaczej to przeżywa. dla jednej 3 nieudane cykle to masakra, dla drugiej 20 nieudanych cykli to nadal nadzieja..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    A JA SIĘ WŁAŚNIE DOWIEDZIAŁAM ZE KUMPELA Z INNEGO FORUM NA KTÓRYM TEZ PISZE URODZIŁA PRZED CHWILA PRZEZ CC BLIŹNIĘTA :D cudne są

    SUPER !!! tp znaczy że każda z nas ma takie same szanse. nawet jak nikt nie daje nam nadzieji.

    wierzę w to.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Fedra lubią tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    samira wrote:
    A JA SIĘ WŁAŚNIE DOWIEDZIAŁAM ZE KUMPELA Z INNEGO FORUM NA KTÓRYM TEZ PISZE URODZIŁA PRZED CHWILA PRZEZ CC BLIŹNIĘTA :D cudne są

    SUPER !!! tp znaczy że każda z nas ma takie same szanse. nawet jak nikt nie daje nam nadzieji.

    wierzę w to.

    a miała termin za miesiąc :) a i pierwsza ciążę poroniła .Datego wszystko jest możliwe :)

  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak napisałaś. Czasami mam tak że się nie załamuje po przyjęciu @, a za jakiś czas mam mega dola, ze nie mogę zajść, juz mam różne myśli w głowie... A mój M. Zawsze mówi, ze będziemy się starać póki nam sił braknie hehe i po takim zdaniu mam chęci do dalszego działania.
    Zosia a coś się wyjaśniło z Waszymi staraniami, jeśli pisałaś wcześniej to sorka skoro nie doczytałam

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandraa wrote:
    Dokładnie tak jak napisałaś. Czasami mam tak że się nie załamuje po przyjęciu @, a za jakiś czas mam mega dola, ze nie mogę zajść, juz mam różne myśli w głowie... A mój M. Zawsze mówi, ze będziemy się starać póki nam sił braknie hehe i po takim zdaniu mam chęci do dalszego działania.
    Zosia a coś się wyjaśniło z Waszymi staraniami, jeśli pisałaś wcześniej to sorka skoro nie doczytałam

    Sandruś szkoda pisać.. wyszło że przez brak kasy on się spina i nie da rady.. nic nie pomaga bo mu to w psychice siedzi..

    a ja odpuszczam bo nie będę się non stop kłócić..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym bardziej Zośka życzymy Ci niespodziewanej niespodzianki dla M. coby się już nie spinał z powodu starań a jedynie sprężał się w organizowaniu kaski na wyprawkę;-)2500 tysiączka wpisów i 1100 lików Zośka ....gratulacje ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2013, 20:32

    zosia-ktosia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a może ten wirus co go wpuściłam to zaczął działać hmmm...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2013, 20:33

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to szkoda... Ale może z tego cyklu cosik będzie:) chociaż Ty się mocno upierasz, że nie ale ja i tak mam nadzieję;-)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rzeczywiście:) taka równa liczba:)

    no Muzarciu fajnie byłoby go zaskoczyć..jego mina byłaby bezcenna:)

    kochana a ty kiedy owulkę będziesz mieć, tak mniej więcej

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandraa wrote:
    No to szkoda... Ale może z tego cyklu cosik będzie:) chociaż Ty się mocno upierasz, że nie ale ja i tak mam nadzieję;-)

    dobrze że jeszcze ktoś wierzy:)

    Sandraa lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm...Zosia pytaj jasnowidza;-) a może do tego Maćka co w nocy wróźbitą jest w tv zapytam...kiedy owulka będzie i kiedy zajdę...he he

    Dzisiaj jestem weselsza, bo po naszym ulubionym winku;-) M. jak stałam na przystanku to dzwoniłam odebrał zaspany...mówię mu więc....kochanie kiedy Ty masz wrócić z jakiegoś spotkania, imprezy, to ja nigdy nie śpię...on mi na to: ale ja już nie będę spał jak wrócisz...i co? TV na full, drzwiami trzasnęłam jak wchodziłam a on śpi...ciekawie, co? Liczyłam na <3 ale cóż...ja do Was a z pokoju obok słychać świsty he he

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2013, 20:44

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    Sandraa wrote:
    No to szkoda... Ale może z tego cyklu cosik będzie:) chociaż Ty się mocno upierasz, że nie ale ja i tak mam nadzieję;-)

    dobrze że jeszcze ktoś wierzy:)

    Ktoś musi:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    o rzeczywiście:) taka równa liczba:)

    no Muzarciu fajnie byłoby go zaskoczyć..jego mina byłaby bezcenna:)

    kochana a ty kiedy owulkę będziesz mieć, tak mniej więcej

    to trzymam kciuki bo wykres wygląda obiecująco :)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja na chwilkę tylko!!
    Fasolka ugotowana!!Pyszna podobno!!!:-)
    Muzarcia dzięki za te namiary na sklepy meblowe kochana jesteś!!

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia wrote:
    hmm...Zosia pytaj jasnowidza;-) a może do tego Maćka co w nocy wróźbitą jest w tv zapytam...kiedy owulka będzie i kiedy zajdę...he he

    no on jest niewyjęty.. kiedyś specjalnie czekałam i słuchałam co mówi: widzę szczęście, ale jak wybierzesz złą drogę to będzie nieszczęście...

    każdy to może powiedzieć a ludzie dają się na to nabierać..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od kilku dni mam jakby kolkę po prawej stronie brzucha.. boję się że to może być ból wątroby...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka ja dalej twoje a raczej wasze zdrówko piję dalej z miodkiem piwko na gorąco!!!
    Moja mama kiedyś dzwoniła do tych z telewizji 60zł straciła i boi się o życie swojego brata!!! :-)

‹‹ 1047 1048 1049 1050 1051 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ