X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 24 października 2012, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    tysia tak... bylo lepiej ale teraz nadal plamie. I dzisiaj prawie nic nie zjadlam tak mnie mdli jak cos próbuje jesc.. Glowa mnie caly dzien boli ze zaraz zwariuje. Nie wiem co sie dzieje

    mdłości sa w ciąży ale zeby tak szybko?
    a głowa to pewnie przez to że się amrtwisz, albo ciśnieniowiec jesteś.. w robocie u mnie też niektórym dzis doskwiera ból głowy

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 24 października 2012, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HALO jest tu kto ... Czy znowu mam pecha :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2012, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane a ja jestem w pozytywnym szoku :) m miał ochote na sexik po mojej pracy :) no i był extra numerek :) i do tego użyliśmy też naszego sprzetu do starań :)i niespodzianka:) udało sie !!!:)szok tylko dzień przerwy wystarczył :)może te tabletki już coś pomagaja na to :)ależ jestem szcześliwa że sie udało :)może ten cykl jednak nie będzie stracony:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2012, 14:47

    klamka, zosia-ktosia, BellaRosa lubią tę wiadomość

  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 24 października 2012, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to gratuluję Monisia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2012, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) a teraz mykam z m pod prysznic :) może będę później :)










  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 24 października 2012, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczeta
    momia ciesze sie ze wam sie tak udaje oby tak juz zostalo :-)
    plemniczko napewno bedzie dobrze ja w to wierze i trzymam kciuki za ciebie i twoje malenstwo.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 24 października 2012, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kobietki :) właśnie weszłam do domu po pracy - masakra 10,5 godzin i jestem padnięta. Wracając zastanawiałam się czy zatestować już dziś czy poczekać tak jak sobie założyłam dopiero w sobotę... chyba jednak zaczekam do weekendu
    Plemniczko - wyobrażam sobie jak się denerwujesz; nie doczytałam jeszcze wszystkich postów, bo nie miałam chwili w pracy, żeby tu zajrzeć - ale mam nadzieję, że uda Ci się dzisiaj po pracy zrelaksować, trzymam za Ciebie kciuki :)

    201306215365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2012, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki... ja sie dzisiaj nie moglam zalogowac caly dzien na naszym forum. Caly czas sprawadzalam i nic. No ale teraz jestem w domu, i nareszcie dziala:)

    Mam nadzieje, ze sie dobrze czujecie:)

    Ja dzisiaj zaczelam podejrzewac, ze cos jest nie tak z moim okresem, nawet chcialam test kupowac, bo okres mam duzo bardziej skapy niz zazwyczaj. Ale pod koniec dnia stwierdzilam, ze nie ma co robic jakiegos wielkiego halo i sie wyglupiac, bo pewnie tak mam w tym miesiacu i nie jest to wynikiem jakiejs ukrytej ciazy:) ale okres skapy jest, co fakt to fakt, w porownaniu do mojego normalnego okresu... ale nie sa to rowniez plamienia, tylko normalna krew.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2012, 17:12

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 24 października 2012, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha wogole nie moge ba ta strone wejsc z mojegobkomputera tylko strona mi dziala w telefonie jak narazie. juz napisalam do nich i zobaczymy co mi odpisza.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 24 października 2012, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi co chwilę wyrzuca info "Wystąpił błąd. Proszę spróbować później" - klikam OK i działa ale trochę to irytujące ;-)

    201306215365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2012, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przenosza sie na inne serwery, dostalam maila od nich, ze moze zle dzisiaj caly dzien dzialac. Mam nadzieje, ze jutro juz bedzie normalnie. Bo kurde, caly dzien bez forum i was? Porazka jakas!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2012, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    she, to kiedy testujesz? Bo nie powiem, obiecujacy ten twoj wykres:)

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 24 października 2012, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane dziewczynki a ja siedze w domciu. dziś pewnie nie będzie staranek ale i tak wolę jutro.. niech kochany m odpocznie bo mu w końcu sprzęt nie będzie służyć hi hi..
    plemniczka nie pisze jak wyniki, mam nadzieję że ok.

    Monisia moje wielkie gratulacje że znowu były staranka..:)

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 24 października 2012, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie widzialam jej wykresik naprawde wyglada super :-) tez taki bym chciala :-P trzymam kciuki she zeby na konie 2 kreseczki byly :-)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 24 października 2012, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestuje w sobote w 28 dc. Boje sie ze nie zdaze... I ze po cichu wmowilam sobie ciaze

    201306215365.png
  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 24 października 2012, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znowu cisza:) hehe ja to mam pecha

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 24 października 2012, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wieze ze sie uda czego ci bardzo zycze. I czekamy na wyniki :-)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 24 października 2012, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem :) ale jestescie fajne :)

    201306215365.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 24 października 2012, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrunia nie masz pecha. Ja jeszcze siedze zobie tylko pomalu pisze bo z telefonu mam tylko dostep na komputerze mi strona jeszcze nie dziala :-(

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 24 października 2012, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi właśnie też na kompie nie idzie

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ