Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 29 października 2012, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mayusia no właśnie ta moja z płytkowego była o taka o :D Tylko u mnie zdjęcia rozmazane wyszły :D

    mauysia lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 29 października 2012, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poprawiam humor? to mój m poprawia ;P Ja to czasami z nim już nie mogę i z tymi jego pomysłami :D

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 29 października 2012, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Ja poprawiam humor? to mój m poprawia ;P Ja to czasami z nim już nie mogę i z tymi jego pomysłami :D

    no to mój m mówi że właśnie jedną z rzeczy "za które mnie kocha" jest to że potrafie go do łez rozśmieszyć.

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 29 października 2012, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fakt :D To wielka zaleta współmałżonka jak potrafi rozśmieszać :D Ale ileż można?:D Ten jak zacznie się chichotać nie raz na wieczór to do 12 nie śpimy tylko się śmiejemy jak głupki :D

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 29 października 2012, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie moge żadnej do przyjaciólek zaprosić :( Wy nie istniejecie ;(

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 29 października 2012, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    nie moge żadnej do przyjaciólek zaprosić :( Wy nie istniejecie ;(

    ja miałam to samo. a wiesz dlaczego? wejdź sobie na ikone WIADOMOŚCI zaraz obok USTAWIEŃ w prawej górze. tam są juz nasze zaproszenia wysłane do ciebie. zaakceptuj i będzie ok.

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 29 października 2012, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella, najlepiej kliknij na nick każdej z nas (pod zdjęciem, przy wypowiedziach na forum). Pojawi się okienko z różnymi funckjami, m.in. "dodaj do przyjaciółek".

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 29 października 2012, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie :) Chyba że któraś z nas już Cię zaprosiła. Wtedy szukaj zaproszenia w Wiadomościach.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 29 października 2012, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, zostalam ekspertka :) dziekuje dziewczynki!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 29 października 2012, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas juz prawie wszystkie są ekspertkami:-)

    ale co sie dziwić, takie płodne w pisaniu to tylko te z naszego topiku, he he.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2012, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki :) jak dzionek?

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 29 października 2012, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    cześć dziewczynki :) jak dzionek?

    Super, super! Nie wiem, jak Wy ale ja non-stop obczajam nowe funkcje na Ovu :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2012, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dla mnie to zaskoczenie było że mamy nowe funkcje ale to super :)

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 29 października 2012, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No funkcje są nowe :)))
    Mała jak tam @? Nie przyszła widze :>

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2012, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie ale to kwestia czasu pewnie i dziś przyjdzie bo temp tak spadła że świadczy tylko o jednym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2012, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala kurde, mam nadzieje, ze z lekami pojdzie wam raz dwa trzy. bardzo bardzo ci kibicuje!!!

    BellaRosa, she lubią tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 29 października 2012, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala odbierz zaproszenie przyjaciółki w wiadomościach

    czasem spadek nie musi oznaczać @ zobaczymy..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 29 października 2012, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Mała bardzo Ci kibicuję! Jesteś niesamowitą osobą i wierzę, że w końcu Ci się uda! Inaczej być nie może!!!

    she lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2012, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety dziewczyny mi się nie udało niestety :)

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 29 października 2012, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała nie w tym cyklu to w następnym! Ty bierzesz jakies leki?

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ