Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    Dziewuszki pytanie czy ktoras miala z was opryszczke intymna w ciazy? Bo juz sie zastanawiam ze moze to nie pecherz mnie boli- ide dzis na badanie moczu- zobaczymy co wyjdzie- w kazdym badz razie swedzi i piecze mnie okolica lechtaczki i mam taki dziwny bialy nalot ktory podmywam ale zaraz znowu sie pojawia- ostatnio gun przepisal mi pimafucin
    Hmmm,to może masz jakąś grzybicę...ten pimafucin z tego co wiem,to właśnie na grzyby też jest...opryszczka miejsc intymnych wg mnie wygląda tak samo jak na ustach więc raczej nie tak,że pojawia się i znika..obstawiam grzybicę i smarowałabym tą maścią.

    Madziu,ja dla Kuby (bo przy Igorze było inaczej,bo miałam już po Kubie a częśći dokupilam,coby dziecko też coś nowego miało :) ) kupowałam po 5 kompletów kaftanik+śpioszki i kilka bodziaków...taki maluch jeszcze nie kręci się tak,by te kaftaniki ściągały się a wygodniej się to zakłada niż body które potrafią być o zgoro zakładane przez głowę, wystrzegaj się takich,bo takie wiotkie maleństwo cieżko ubierać,gdy ma Mu się coś przez głowę zakładać a nie rozpinane po całej długości...oczywiście body też mogą być rozpinane po całości-tzn kopertowe,ale nie zawsze niestety...i czasem można na to nie zwrócić uwagę..jak np zrobiłam ja,gdy zakochałam się w samolocie na bodziaku a nie patrzyłam na funkcjonalność :)
    Co do rozmiaru to warto mieć od razu 56 i 62 bo nigdy nie wiadomo jakie dziecko się urodzi...np na mojego Kubę 56 było za duże,ale On był kruszynką (podobno 55cm miał,ale wątpię,że dobrze Go zmierzyli) i tylko 2,85kg ważył...z kolei Igor kolosik (też 55 ale 3,65kg) i na Niego 56 były na styk a nawet za małe nieco...niektórzy preferują nie kupować w ogóle 56 bo mogą być za małe,ale mnie np nie podoba się,jak dziecko tonie w ubrankach...ponadto ilość...jak dziecku nie ulewa się,to takie ubranka mało się brudzą...ale są dzieci,które chlustają i wtedy ubranka idą jak woda...albo pranie non stop sie robi...oczywiście dużo też zależy od pory roku,w której Bobas przychodzi na świat,dziecko z jesieni,zimy,czy wiosny wystraczy ubrać (w domu oczywiście,bo na spacer to inna para kaloszy) w taki komplecik a do tego zawinąć w rożek...latem bywa różnie, z pogodą więc w rożku i to np grubym jakie widuję u innych ludzi pewnie zagotowałoby się dziecko,a potówki murowane...mój Kuba był z maja i pogoda była jak teraz :/ dlatego ja jak napisałam wyżej kupowałam po 5kompletów kaftanik+śpiochy56 i 62.

    Powymądrzałam się :P Wracam do roboty,Igo śpi,a Kuba rysuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 13:36

    a-koczek, magdzia26, Fedra, aisa, nick nieaktualny, Dodi lubią tę wiadomość

  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no Shagus chyba wystarczająco Madzi wyjasniłaś . Szkoda bo gdyby była dizewcvzynak to parę starterów mogłabym ci przesłać bo m i się chyba juz nie przydadzą

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś ostatnio za mna coraz częściej chodzi że czas najwyższy zrobić wyprzedaż ubranek nie am co ich juz dłużej kisić

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    no Shagus chyba wystarczająco Madzi wyjasniłaś . Szkoda bo gdyby była dizewcvzynak to parę starterów mogłabym ci przesłać bo m i się chyba juz nie przydadzą
    Dziękuję :) Zarumieniłam się...wiesz,jak jest z moim słowotokiem :P

    PS. Ubranka po moich chłopcach są już mocno znoszone..czego Kuba nie wykończył,wykańcza Igor...mam tak z Nimi ze wszystkim...z zabawkami,ubrankamu i niestety specjalistami...z jednym jeżdżę do jednych,z drugim do drugich..

    Odmeldowuję się.

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Shaggi :) bardzo
    A ty koczek nie wymyslaj bo na pewno Ci się jeszcze ubranka przydadzą tylko wiesz nie wiadomo czy dla dziewczynki czy dla chłopaka :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja jak tam Marcelo toż to już prawie miesięczny chłop :)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś sobie wróżyłam( wiem wiem to bzdury ale ja jakoś w to wierzę) i mam mieć dziewczynkę potem chłopca tylko ja jakos chłopca bym nie chciała wiec pewnie dlatego w ciąże nie mogę zajśs dopóki na chłopaka sie psychicznie nie przestawię ( ale sobie wytłumaczenie znalazłam)

    kierzynka, Fedra, anka_a, Dodi lubią tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 16 maja 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie szukam Kajcia chorob na sile tylko martwie sie o wiwiczka a nigdy nie mialam ani opryszczki wargowej ani zapalenia pecherza a teraz wszystko na raz jak na zlosc: najpierw ta durna szczelina odbytu,potem przeziebienie, potem uplawy,potem opryszczka wargowa plus mega bolace afty,teraz pecherz i mam nadzieje ze nie dojdzie jeszcze do tego wszystkiego opryszczka intymna- i jak tu sie nie stresowac?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 15:08

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 16 maja 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziendoberek :)

    Ja tylko na chwilkę do Sylwii :)
    Kochana nie przejmuj się - znam Twoją chorobę ;) to jest zapalenie grzybicze pochwy....Sama to przechodziłam ze 2 razy, ale w ciąży nie. Raczej wiwiczkowi nie powinno zaszkodzić. Powinnaś do lekarza jechać-nawet prywatnie bo po co się męczyć-na pewno Cię tu i ówdzie swędzi,piecze, szczypie i Bóg wie co jeszcze. A te serowate upławy to objaw zapalenia grzybiczego. Potrzebny jakiś lek. Pozdrawiam :)
    miłego dnia wszystkim życze pomimo okropnej pogody!!!

    Dodi lubi tę wiadomość

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 16 maja 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra ide do labolatorium wieczorem bede miala wyniki moczu w necie

    Kaja lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 16 maja 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Kaja jak tam Marcelo toż to już prawie miesięczny chłop :)

    no czas leci jak szalony :-) jeszcze tydz i miesiąc Marcelino będzie miał !!!


    Madzia ja w szpitalu mialam dla mlodego tylkk rozm 56 , a w razie wiekszego chlopa by mi dowiezli ale nie trza było hihi :-)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 16 maja 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemano :) Pozdrawiam z trasy Wro-Katowice.Jade i jade i konca nie widac...Korek na A4 okropny.Stakismy 1,5godz i myslalam ze wypadek jakis a to przewezenie bylo.Koszmar jakis.Co to za autostrada.Dodam ze jade busem na babski weekend do przyjaciolki,a m w domu zostal :) To juz pewnie jeden z ostatnich takich wypadow u mnie ;) W ogole to mialam juz byc na miejscu,a tu jeszcze mininum 1godz.zostala.Dzidziol tez juz chce wysiasc,kopie strasznie i jakos tak potrafi sie naprezyc ze az jeki wypuszczam co jakis czas...Wie gdzie wcisnac noge/reke albo pype zeby bolalo :P
    Zaraz ciag dalszy skrobne bo boje sie ze mi telefon zje posta.Bede na raty pisac.

    aisa, magdzia26, anka_a, Dodi lubią tę wiadomość

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 16 maja 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koczku bo wiesz jak taka pogoda do niczego to czlowiek ratuje sie jak moze a najprosciej zaczac od pozytywnego nastawienia :D
    Co do ciuszkow to moze zrob przeglad wywal co Ci sie nie podoba no i musisz przestawic myslenie na chce dziecko a nie ze chce dziewczynke :D

    Magdzia co do ubrank polecam wyprzedaze jesli nie lubisz taniej odziezy... ja u siebie mam jedno miejsce gdzie sztuka kosztuje 3 zl a takie cuda udaje mi sie znalesc z szok :)
    No i popieram dziewczyny nie ma co kupowac za duzo bo duzo to sie dostaje a moze sie okazac ze dostaniezz ciuszki od jakiejs kolezanki...

    Ok milego dnia Wam zycze i tez sie ciesz ze Was widze :)

    magdzia26, Effcia28, aisa, anka_a, Dodi lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 16 maja 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za literowki,ale ciezko z telefonu przy wstrzasach pisac ;)
    Ja powolutku za wyprawke sie zabieram,ale duzo jeszcze nie mam.Wozek mam 3w1 :) Chcielismy z m nowy kupic,jakis polski.Ostatecznie kupilismy uzywany od mojej kolezanki.Tako warrior :) Wiemy od kogo i ze w plesni w szopie nie stal.Prosto od jej dzieciatka.Takze fajnie sie zlozylo i jestesmy zadowoleni.
    Pare ciuszkow mam i z uwaga czytam jak piszecie co i ile kupic.Mi sie wydaje ze nasz babelek maly bedzie i te 56 dobre beda,aczkolwiek na dniach moj brzuch rosnie i zaczynam powolutku myslec ze chyba urosnie (a to powoduje dodatkowy strach przed porodem,bo babelek ledwo sie juz miesci w srodku).I niby mam przeczucie ze dziewczynka ale moge sie zdziwic na porodowce na synka :) Staramy sie z m z rozsadkiem podchodzic do zakupow,ale ciezko jest.Takie piekne rzeczy w sklepach sa...
    Przyznam sie ze mam pare dla dziewczynki :) Najwyzej komus oddam potem.Wiekszosc kupilam na tablicy i allegro bo te najmniejsze na najkrotszy okres czasu sa,wiec moze potem cos kupie sama.Troche pewnikiem kupie w sklepie zeby i cos nowego bylo,a jak.
    Ale mi bije do glowy juz.Zaczynam proces wicia gniazdka...Sprzatam i sprzatam (po troszku i pomalu) ale mam to uczucie ze trzeba i juz ;)
    Ach,kobitki.Wyczekalam sie na to i zycze Wam z calego serca,zebyscie tez wkrotce tego doswiadczyly.Mige nawet znowu na gitarze pobrzdakac w imie zajscia ktorejs ;) Ostatnio na Sylwie podzualalo ;)

    Fedra, aisa, anka_a, Dodi lubią tę wiadomość

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wynik moczu :
    ph mam podwyzszone - mam 8 a powinno byc miedzy 5 a 7
    bakterie: d.liczne
    nablonki plaskie d.liczne
    leukocyty-obecne
    reszta wyniku taka sama jak z wynikami ktore robilam dwa miesiace temu gdzie zlecil mi gin

    Kto sie zna na tym? Myslicie ze mam jakas infekcje? wybiore jutro wynik i pojade z nim do przychodni calodobowej bo teraz wynik sprawdzilam w necie

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 16 maja 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muska to wybrzdakaj teraz mi na tej gitarze jedynie miejsce mogę odstąpić tym dłużej się starajacym bo już chyba w końcu na nas też czas powinien przyjsc

    Fedra, magdzia26, aisa, Muska, Strażaczka90, Dodi lubią tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 16 maja 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    wynik moczu :
    ph mam podwyzszone - mam 8 a powinno byc miedzy 5 a 7
    bakterie: d.liczne
    nablonki plaskie d.liczne
    leukocyty-obecne
    reszta wyniku taka sama jak z wynikami ktore robilam dwa miesiace temu gdzie zlecil mi gin

    Kto sie zna na tym? Myslicie ze mam jakas infekcje? wybiore jutro wynik i pojade z nim do przychodni calodobowej bo teraz wynik sprawdzilam w necie

    Leukocyty moga swiadczyc o bakteri lub o stanie zapalnym... ja bym poszla z tym do lekarza...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewoje :)
    Podczytuje was ale nie mam weny do pisania więc siedzę cicho :)
    Ależ jestem zmarnowana przez ten tydzień nocki i Wafel w domu to jakiś armagedon normalnie :D :/
    Ale dziś ostatnia nocka więc do 6 rano przetrwam :)
    Kończe robić gołąbki i za godzinę do pracy :(
    Jeszcze do 27 maja mam umową tylko :(
    Brygadzistka mówiła że przedłużą umowę ale jak będzie to się okaże :)

    Ach mój były mąż odbił mi kolezankę bardzo dobra hi hi hi bo się okazało że ze sobą kręcoą lody hi hi hi :)
    Szkoda tylko że już nie będziemy takimy koleżankami bo kilka ładnych lat się znamy nie jedną noc żeśmy przegadały jedna drugiej w rękaw płakała jak było źle a tu niespodzianka :/
    No ale lepszy rydz jak nic !!!! Mąż ją rzucił zrobił dziecko jakiejś niemce więc pocieszenie znalazła w moim byłym hi hi :) Szczęścia i współczuje jej za razem :)
    A zdjęcia na fb z moją byłą teściową mnie rozwalają normalnie ( rozwalają na wesoło oczywiście )
    Miłego wieczorku :)

    Pozdrawiam gorąco !!!

    Fedra, kiti, anka_a, Strażaczka90, Dodi lubią tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 16 maja 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Leukocyty moga swiadczyc o bakteri lub o stanie zapalnym... ja bym poszla z tym do lekarza...
    wybiore jutro rano wynik i pojde do lekarza calodobowego- zobaczymy co mi powie

    dobrej nocki i milego weekendu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 20:50

    Fedra lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 16 maja 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    wynik moczu :
    ph mam podwyzszone - mam 8 a powinno byc miedzy 5 a 7
    bakterie: d.liczne
    nablonki plaskie d.liczne
    leukocyty-obecne
    reszta wyniku taka sama jak z wynikami ktore robilam dwa miesiace temu gdzie zlecil mi gin
    Sylwus ja też miałam takie pH ogólnie normy dla kobiet w ciąży są troszkę inne a co do reszty wyników to powiem szczerze ze może być to wynikiem jakiś bakterii w pochwie bo mogę się założyć ze mało kto wie jak powinno się pobierać mocz do badania mi też zawsze wychodziły bakterie w moczu ale jak się okazało źle pobieralam próbkę dopiero jak pani w laboratorium mi wytlumaczyla ze trzeba przed nasiusianiem do pojemniczka oczywiście się umyć i ważne żeby zatkac pochwe wacikiem żeby nic z niej nie kaplo i do tego najlepiej jakby to był środkowy strumień moczu i najlepiej porannego... dużo zachodu z tym ale mam teraz wyniki super :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 20:55

    Fedra, nick nieaktualny, aisa, Strażaczka90, Dodi lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
‹‹ 5438 5439 5440 5441 5442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ