Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    Dzis idę do lekarza ciekawe czy wyjaśni się kto mieszka w środku

    I kto mieszkania w brzuszku ?

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey laski! !!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje życzenia na te święta Tylko jedne ,aby każda starający się małżeństwa lub pary zaszły szybko w upragnioną ciążę! !!!!!! Więc życzę testów Tylko POZYTYWNYCH !!!

    ORAZ DLA NAS WSXYSTKICH ZDROWIA !!!!!

    aisa, patrycja, magdzia26, Fedra, Strazaczka1990, kiti, Dodi lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zycze Wam Wesołych Swiat :)
    dla staraczek zycze by Nowy Rok byl lepszy i zafasolkowaly

    patrycja, Kaja, Fedra, kiti, Dodi lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowia zdrowia i mnóstwo zielonego na te święta.
    Dziewczyny niech się spełnia marzenia te duże i małe.
    Wesołych świąt

    aisa, patrycja, Kaja, Fedra, kiti, Dodi lubią tę wiadomość

  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Wesołych Świąt!
    Przede wssystkim zdrowych i spokojnych :)
    A także pięknych chwil w gronie najbliższych <3

    aisa, patrycja, Kaja, nick nieaktualny, sylwia1985, Fedra, anka_a, kiti, Dodi lubią tę wiadomość

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych, radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych!!
    Wiary, nadziei i miłości!!!

    patrycja, Kaja, nick nieaktualny, Fedra, kiti, Dodi lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże Narodzenie to cudowny czas.
    Wszyscy już czekają na choinki blask.
    Na jej świeży zapach i kolorów moc.
    Na pierwszą gwiazdkę
    i tę cudowną wigilijną noc.
    WESOŁYCH ŚWIĄT!!! <3

    Kaja, aisa, nick nieaktualny, Fedra, anka_a, kiti, Dodi lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3807 6362

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dniu wigilii Bożego Narodzenia posyłam z daleka Wam życzenia, Niech karp będzie w galarecie, Niech prezentów całą górę znajdzie każdy pod choinką i raduje się z rodzinką!

    Kaja, aisa, nick nieaktualny, Fedra, anka_a, patrycja, kiti, Dodi lubią tę wiadomość

    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
    11.2022 w końcu jesteś z nami 👧

    01.2023 🦀tarczycy

    W DRODZE PO RODZEŃSTWO 🙏
    10.2024 AMH 0,17
    11.2024 krótki protokół IVF
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam zycze udanego i spokojnego weekendu :)

    nick nieaktualny, patrycja, Dodi lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta święta i po świętach :) gdzie wszystkie się podziały?

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się cieszę bo możemy w końcu odetchnąć wyjazdy z noclegiem z małym dzieckiem to masakra całe szczęście już jesteśmy w domku i mamy święty spokój :D

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jakoś święta przetrwałam. Niestety nadal jest tajemnicą kogo noszę w sobie. Także do kolejnej wizyty może wtedy kto wie.

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    Hej ja jakoś święta przetrwałam. Niestety nadal jest tajemnicą kogo noszę w sobie. Także do kolejnej wizyty może wtedy kto wie.
    ooo szkoda ale ten czas leci juz 17 tydzien wow
    czujesz juz ruchy maluszka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 12:10

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jeszcze nie czasami zdarzy sie jakis pojedyncze bulgotanie ale jeszcze jakis takich konkretnych to nie

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey u nas ok święta! !!!

    A-koczek ehh szkoda że nie wiadomo ooooo 17tc szybko leci ja mam 15tc więc jakoś do przodu !!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie przyrzekam że w święta się nie najem czyli brak obrzarstwa ale ale poleglam buuu i jestem obrzarta buuuu

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin wręcz koniecznie nakazał obżarstwo bo jezeli waga nie podskoczy mi do nastepnej wizyty to moze byc niepokojące. ale jak widać serniczki poskutkowały i waga ruszyła do góry ( nigdy tak nie cieszyłam sie z przyrostu wagi)

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    Mi gin wręcz koniecznie nakazał obżarstwo bo jezeli waga nie podskoczy mi do nastepnej wizyty to moze byc niepokojące. ale jak widać serniczki poskutkowały i waga ruszyła do góry ( nigdy tak nie cieszyłam sie z przyrostu wagi)


    Kochana no ja dużo nie mam na plusie dziś na wadze byłam to przez 3tyg 1,5 kg hmmm dużo? Bo się nie znam ,a z Marcelim i tak mam 4kg mniej !!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzie idziecie na sylwestra?
    My sie wybieramy na maraton filmowy do kina - przyjada moi rodzice i zajmia sie malym wiec spokojnie mozemy sobie odpoczac- WRESZCIE !!!

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
‹‹ 6000 6001 6002 6003 6004 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ