Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tam w Niemczech nie możesz się rozejrzeć? Może tam w jakimś salonie?

    Kaja, patrycja lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra jak Ty wazylas 40 kg to w każdej sukni pięknie wygladalas ja przy swojej 15 kg nadwadze musiałam się nieźle naszukac żeby nie wyglądać jak sierota :P

    patrycja, Fedra lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja bym tam zerknela !! To nic nie kosztuje!!!

    patrycja, magdzia26 lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze Szczytna w sumie 7km od mieszkam ;) Magdzia dzięki za zaproszenie, ale nie wiem czy znajdę latem czas, ale postaram się ;)

    A co do sukni to myślałam, żeby ją sprzedać i może tak zrobię, ale na razie nie mogę, bo jak innej nie znajdę to będę musiała z tą kombinować :P Na razie będę czegoś szukać może przejadę się do jakiegoś salonu, bo oczywiście tu gdzie mieszkam żadnego nie ma :D

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie przejdź się do salonu zanim kupisz druga z której nie do końca będziesz zadowolona. Suknia musi być dopasowana do figury i niestety nie zawsze to co nam się podoba będzie pasowało...:/

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to Ty w druga stronę :P od Olsztyna ale za to inna koleżanka z plemniczki mieszka bardzo blisko ;)

    patrycja lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie Patrycja to niedaleko mnie

    patrycja, magdzia26, Fedra lubią tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mów szybko w którym kierunku od Szczytna

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    I mów szybko w którym kierunku od Szczytna


    A to taka mała wiocha :P Jak się na Mrągowo jedzie ;)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Koniecznie przejdź się do salonu zanim kupisz druga z której nie do końca będziesz zadowolona. Suknia musi być dopasowana do figury i niestety nie zawsze to co nam się podoba będzie pasowało...:/

    No właśnie a ja bym chciała w ten wyjątkowy dzień wyglądać tak jak mi się podoba. No nic będę szukać mam jeszcze 5 miesięcy ;)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to w druga strone niz ja ale 7 km wiec domyslam sie która. W takim razie wesele w Szczytnie robicie?

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    http://zapodaj.net/ea8d7067b472a.jpg.html

    Taką. Tylko nie podoba mi się tak na 100% :P
    miałam identyczną ;)

    patrycja lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 8 marca 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    A to taka mała wiocha :P Jak się na Mrągowo jedzie ;)
    A ja właśnie koło Mragowa się buduje :P

    patrycja lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 8 marca 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wesele będzie w Szczytnie ;)

    magdaP82, a-koczek, Fedra lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 8 marca 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    A ja właśnie koło Mragowa się buduje :P


    Mój pochodzi z wioski około 30km od Mrągowa :P

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 8 marca 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha no to blisko ;)

    patrycja lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 8 marca 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki ten świat mały :D

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 8 marca 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta Kobiety :D

    patrycja, magdzia26, zbikowa, Kaja, kiti, Ruciaa, Fedra lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciotki matki babki czy wasze cykle po porodzie też były długie dłuższe niż przed ciąża.?

  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 8 marca 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    Wiesz my jedziemy do PL 2 tyg przed ślubem, mąż musi jeszcze do bierzmowania i jest mnóstwo innych spraw sama wiesz, więc nie wiem czy znalazłabym czas, żeby szukać sukni, a w moim mieście jest tylko jeden salon z sukniami to i pewnie ceny z kosmosu, więc musiałabym jeździć do Olsztyna a to 50km w jedną stronę.

    co do sukien nie pomoge, ale w Olsztynie mój M. kupił garniak ślubny za 300zł (co osobiście uważam za super cenę), i jeśli schudnie, to jest szansa, ze kiedyś jeszcze go znowu ubierze ;) tak wiec jesli bedziecie potrzebowac, to moge odkpać namiary na ten salon.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2016, 18:14

    patrycja, nick nieaktualny, Fedra lubią tę wiadomość

‹‹ 6131 6132 6133 6134 6135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ