X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 20 lipca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    Nie mam pojęcia nabial odstawilam i zadnego efektu myslalam ze moze czekolada i tez nic. On sie z nimi urodzil i tak od tego czasu nie chca zejsc. Odstawilam wszystkie kosmetyki i tez nic . krosty ma glownie na twarzy i teraz do wysokosci puersi sa. Czasami wyglądają w stylu ciemieniuchy czasem jak pecherzyki czasami tez jak pryszcze oraz kaszka. Ostatnia diagnoza to krosty hormonalne


    Mój ma podobne chrostki ale już spr ze to po moim mleku bo w nocy spr bo dawalam tylko mm i rano był czysty do momentu cyca !!! Czyli białe pieczywo tak działa :-/

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 20 lipca 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra nie prawda wiele dziewczyn pisze sporadycznie -są takie które piszą co kilka tygodni i są w grupie fb - trochę to niesprawiedliwe bo jestem z Wami już bardzo długo i nie raz prosiłam o przyjęcie nawet wtedy gdy pisałam dużo - często masz rację ale teraz niestety nie !!! to moje zdanie
    to ze nie zawsze odpowiadam nie znaczy ze Was nie czytam !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2016, 21:53

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 20 lipca 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia ciche gratki :)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 20 lipca 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    Fedra nie prawda wiele dziewczyn pisze sporadycznie -są takie które piszą co kilka tygodni i są w grupie fb - trochę to niesprawiedliwe bo jestem z Wami już bardzo długo i nie raz prosiłam o przyjęcie nawet wtedy gdy pisałam dużo - często masz rację ale teraz niestety nie !!! to moje zdanie
    to ze nie zawsze odpowiadam nie znaczy ze Was nie czytam !!!
    Proszę Cie nie mów mi kiedy mam a kiedy nie mam racji...
    Przekazałam Ci informację...
    Twoja prośba została przekazana została przegłosowana i taka była decyzja...
    Osoby które sa w grupie to w niej są niektóre z niej odeszły tak jak i z ovu...
    Niektóre nie udzielają sie tutaj ale za to na grupie są cały czas...
    Tak jak mówiłam dla mnie temat jest zakończony...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 20 lipca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra nie widziałam głosowania żadnego i też siedzę na fb częściej niż na ovu
    na ovu wchodzę tylko sporadycznie by zobaczyć czy są nowe fasolki i która urodziła

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 20 lipca 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czuję się pokrzywdzona decyzją i nie rozumie jej - no ale ok niech Wam będzie

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 20 lipca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    Fedra nie widziałam głosowania żadnego i też siedzę na fb częściej niż na ovu
    na ovu wchodzę tylko sporadycznie by zobaczyć czy są nowe fasolki i która urodziła
    No jak mogłaś widzieć głosowanie jesli było przeprowadzone na grupie fb...
    To nie jest kwestia kto co chce zasady były tworzone na początku i ich sie trzymamy...
    Tyle...
    Jeśli masz problem pisz do innych dziewczyn o wyjaśnienie jeśli moje Ci nie odpowiada...
    A ja znikam bo podnoszenie ciśnienia nie do końca jest u mnie wskazane...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 20 lipca 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra nie denerwuj sie, przeciez wiesz ze ci nie wolno ;-)
    Sylwia a skad wiesz kto sie nie udziela na forum a nalezy do grupy fb. Powstala ona juz dosc dawno temu i nieraz byla o niej mowa a ty sobie wposmnialas jak dziewczyny zaczely pisac o zdj. Tak jak pisze Fedra glosowanie juz bylo, skoro dziewczyny podjely taka decyzje to mialy ku temu powod. Nie ma sie co wkurzac i obrazac.

    Ot tyle ode mnie, dobranoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2016, 22:37

    Fedra, patrycja, Selena, aisa lubią tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 21 lipca 2016, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    U mnie mloda zaczela grac w pokemony wiec wiekszosc czasu jestesmy na podworku. Maly ok tylko ciagle walczymy z krostami na twarzy. Już mam pomysly sie wyczerpały jak je zwalczyć

    Cześć!Coś mi się jarzy żeby owe chrostki mlekiem mamy smarować. Przyznaje szczerze że nie wiem czy to prawda i niestety nie wiem czy karmisz piersią ale jeśli tak to warto spróbować .

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 21 lipca 2016, 01:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia ciche gratulacje :)
    Pati niedługo dołączysz do grona szczęśliwych mężatek z tej okazji żczę Ci abyś szybko dołączyła również do grona szczęśliwych matek:)
    Fedruś myślę o Tobie i okruszki.
    Aga życzę abyście szybko znaleźli odpowiednie mieszkanie.
    Kaja super że i Wy idziecie na swoje -nie ma to jak mieszkać na swoim :)
    Koczku aby młodemu szybko zeszły chrostki
    Żbiku dajcie o siebie :*I pozdrów Olcie:*
    Sylwia było zapytanie na grupie o dodanie Twojej osoby do grupy niestety większość była na NIE-takie zasady
    Kiti buziaki dla Was:* i dla Asiowej rodzinki również
    Pozdrawiam wszystkie wymienione jak również tę nie wymienione

    Edit sorki za błędy ja swoje słownik swoje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2016, 01:45

    patrycja, magdzia26, Fedra, Selena, kiti, aisa lubią tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 21 lipca 2016, 02:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia o grupie fb mowa była dawno tak jak Kiti pisze zawsze wpadasz jak Filip z konopi jak któraś na fb dodaję zdjęcia tak to Cię nie ma no zasada jest więc się jej trzymamy nie ma co Focha strzelać :-)


    Fedra złość piękności szkodzi a Tym bardziej w Twoim stanie :-) aaapeopo stanu jakieś zachcianki prócz MC Donald masz?? Bo mój po dziś dzień nie kupił Macka :-/ a sam też zęby suszy na takie żarcie, ale że jest na diecie to omija zdaleka !

    Fedra, aisa lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 21 lipca 2016, 02:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effcia jak tam twoje pociechy? ???

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 21 lipca 2016, 02:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj intensywny dzień zaległy bilans 2 latka Marcel wszystko dobrze i w tych ich centylach jest pośrodku :-) , a Kajetan 5200kg ,a jaki długi to muszę spr w książeczce bo nie wiem nio i szczepienie aaaaa zmora moja oby wsz ystko było ok spał po szczepieniu od 13 do 18 tam jak Marcel jak był szczepiony !!!

    patrycja, magdzia26, Fedra, kiti, aisa lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 21 lipca 2016, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry ;)

    Kiti szkoda, że goście pojechali, a wiem, że łatwo przyzwyczaić się do większej ilości osób w mieszkaniu, jak pojadą to robi się cisza, ale pewnie za jakiś czas przyjadą kolejni ;)

    Koczku ja niestety na krostki nic nie poradzę, ale mam nadzieję, że szybko znikną. A te pokemony, teraz zmuszają aby ludzie po dworze chodzili, a nie przed kompem tylko ;)

    Aisko super, że Jasiek zaakceptował siostrę, a okazuje w jakiś sposób zazdrość ? Bo synek mojej przyjaciółki zrobił się niegrzeczny.

    Zbikowa uważaj na was, ale dobrze, że mąż był i uratował :)

    Sylwia akurat Fedra ma rację ;) Ja już nic pisać na ten temat nie będę, bo uważam, że jest wszystko wyjaśnione.

    Effcia na razie nie dziękuję :P A co tam u was słychać ?

    Kaja super, że z Marcelem wszystko w porządku, a Kajetan rośnie jak na drożdżach :)

    Fedra kciuki za dzisiejszą wizytę :*

    My może dziś w nocy będziemy jechać, jeśli mąż jutrzejszy dzień będzie miał wolny. @ na ślub nie będę miała juuupi, ale za to teraz na drogę do PL wczoraj franca przylazła po 45 dniach.

    Miłego dnia :*



    Fedra, aisa lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 21 lipca 2016, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz jestesmy glownie na cycu. Nie mam pojecia skad one bo czasami jest tak ze jedy mocno wysypany a za 3 godz ledwo widac pomysle z tym pieczywem jeszcze. Ale dzieki za podpowiedzi

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 21 lipca 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    My juz jestesmy glownie na cycu. Nie mam pojecia skad one bo czasami jest tak ze jedy mocno wysypany a za 3 godz ledwo widac pomysle z tym pieczywem jeszcze. Ale dzieki za podpowiedzi


    A proszek lub płyn do prania

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 21 lipca 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koczku my mamy też wysypke na buzi ,ale znika gdy mm dostaje więc U mnie po moim cycu i zlekwidowalam czekoladę chodź i tak mało ja jem tylko w delicjach tak zero

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 21 lipca 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry
    Effciu nawet nie wiesz jak uwielbiam patrzeć na Twoją blondyneczkę <3

    Pati już tuż tuż już za chwile dołączysz do sekty mężatek dobrze Ci tak dlaczego tylko My mamy mieć przechlapane :P

    Co do zachcianek to mąż po wizycie obiecał Maca :D a tak to bym jadła kiszone ogórki, kapustę i prażynki bekonowe :) czasem mnie się zachce lodów czy krówek z biedry ale praktycznie od słodyczy mnie odrzuciło i w ogóle mam jakiś mniejszy apetyt coś bym zjadła nie wiem co i w sumie nie jem nic :/

    Moja zasnęła jeszcze to chyba i ja sie drzemke czas szybciej do wizyty zleci ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2016, 07:37

    patrycja, Kaja, Selena, kiti, aisa, Effcia28 lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 lipca 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się martwię bo dzisiaj na teście też tylko bladzioch :( myślałam że kreska troszkę zciemnieje...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 lipca 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia wszystko co dziewczyny powiedziały to szczera prawda tak jak było... grupa na fb to zamknięta grupa zaufanych osób Ty przez to że mało się udzielasz większość dziewczyn mało Cię zna...

    patrycja, Selena, Fedra lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
‹‹ 6228 6229 6230 6231 6232 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ