X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 19 listopada 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbikowa wrote:
    W Kartuzach. Jak dojade bo mam z 40 min drogi. Bliżej do Kościerzyny, ale tam to się boję rodzić bo podobno rzeźnia a nie szpital. Zobaczymy jak akcja się będzie rozwijać, ale to jeszcze czasu a czasu


    No Kartuzy porodowka wow Nowa super czysto ,ale do reszty się nie wypowiem !!! Kuzynka tam cc miała ,a koleżanka pierwsze rodziła ,ale miała asystę mama ,ciotka położna i babka z nauk rodzenia !!!
    Ja osobiście Kartuz nie brałem pod uwagę newr ,ale sąsiadki dwie rodziły i sobie chwalily ,a kuzynka nie bo nikt nie przyszedł i nie pokazał jak do cyca przyprawić ,ale to od zmiany wszystko ,a co do Kościerzyny moja przyjaciółka tam dwóch synów rodziła i bez problemu

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 19 listopada 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbikowa w każdym szpitalu coś jest !!!a szkoła rodzenia w Kartuzach bo te babki które szkołę prowadzą też pracują więc może być Ci łatwiej z rodzeniem pomogą :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 19 listopada 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbiku zdążysz spokojnie przemkniesz przez Egiertowskie lasy na skróty i w 25 min będziesz na porodowce :-)

    Fedra lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 20 listopada 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie we wtorek byłam na pierwszym spotkaniu w tej szkole rodzenia w kartuzach, całkiem przyjemna babka. A do Kościerzyny mnie nie przekonasz ;p

    aisa, Kaja lubią tę wiadomość

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 20 listopada 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żbiksson, jaka fajna lista :)
    Najfajniejsze jest kocyk - zrobić - kupić włóczkę :D

    Ale w punkcie majtki jednorazowe, że nie ma to ja stanowczo protestuje. Wiem, że masz :P

    Fedra lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 20 listopada 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Dobry dzień
    U nas już lepiej. Trochę z nosa leci

    Freda to ty naprawdę niedługo będziesz rodzić :)

    Co do pralek mymamy lg z suszarką i dla nas ok jest. Podobno te co się pranie dokłada nie mają wymiennego łożyska A w pralce lubi się często psuć więc ja bym nie ryzykowala z taką

    Czytam ale ja z tych że nie pamiętam więc jak zwykle nie odniosę się do każdej:/
    Odkąd na diecie jestem to wiecznie w kuchni przy garach stoję bo co chwilę jeść trzeba
    85 już mamy kg z przodu więc pięknie idzie w dół

    Chwila ciszy bo Marcel śpi więc obiad pranie itp

    Pozdrawiam gorąco.
    Fajnie, że już lepsze samopoczucie i zdrowie!

    Pięknie waga leci w dół, kibicuje w dalszym ciągu!

    Trochę zniechęcająca info, że się łożysko w takich pralkach często psuje, ale jak mi walnie obecna to chyba zaryzykuje. Tutaj w sumie nikt nie naprawia pralek bo ceny takich usług są strasznie drogie i bardziej opłaca się kupić nową. Smutne to trochę. Od dobrobytu się niestety przewraca... wiadomo gdzie...

    Ciekawy ten Wafel z tą niechęcią... Nie bardzo wiem co by poradzić tym bardziej, że On gadać nie chce...

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 20 listopada 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koczku, fajnie że mama jest z Małym choć szkoda, że już musiałaś wrócić do pracy. Tym bardziej, że kupa roboty... za to choć czas szybciej mija w pracy.

    Kaja, może Marcel dokucza Kajtkowi bo chce zwrócić na siebie uwagę albo to taki model już jest :P U nas póki co spokój w temacie, Jaśko fajny starszy brat. Tfu tfu

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 20 listopada 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już zamówiłam :P za późno koleżanka ma taką samą już ponad rok i na razie super się sprawuje ;)

    aisa lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczór dobry
    U mnie weekend intensywnie. Piątek siłownia sobota basen i dziś siłownia. Coraz bardziej podoba mi się ten ruch.

    Aisa u nas koszt wymiany łożyska to ok 100-150 zł A jak ktoś ma małe pojęcie to i sam wymieni.

    Weekend mija wafel zaraz jedzie do pracy i dalej bez zmian

    Marcel daje ostatnio popalić ze ręce opadają. Noce ciężkie od czwartku
    Może dziś będzie lepiej

    Miłego wieczorku.

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 21 listopada 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a może Waflowi nie w smak że tak zaczęłaś o siebie dbać ?

    Żbiku imie już dla Królewny wybrane bo nie pamietam?

    A ja wybrałam szpital inny niż za pierwszym razem a 1 grudnia moze sie okazać że jednak bede musiała przez moja cukrzyce rodzic wlasnie w tym pierwszym szpitalu bo tam sa lekarze zajmujący sie kobietami w ciazy... Miej plany to sie okaze że zaraz cos nie wypali ;)

    Koczku najwazniejsze że jest ok każda sytuacja potrzebuje czasu...

    Dzisiaj jestem jakaś senna pomimo że ciśnienie wysokie no i moja Mała juz intensywnie i widocznie robi mi puk puk ;)

    a-koczek lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 21 listopada 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbikowa wrote:
    No własnie we wtorek byłam na pierwszym spotkaniu w tej szkole rodzenia w kartuzach, całkiem przyjemna babka. A do Kościerzyny mnie nie przekonasz ;p


    Ale ja nawet nie mam zamiaru Cię namawiać tylko piszę jak ona tam rodziła :-)

    No babki podobno fajne te ze szkoły rodzenia w Kartuzach :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 21 listopada 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Koczku, fajnie że mama jest z Małym choć szkoda, że już musiałaś wrócić do pracy. Tym bardziej, że kupa roboty... za to choć czas szybciej mija w pracy.

    Kaja, może Marcel dokucza Kajtkowi bo chce zwrócić na siebie uwagę albo to taki model już jest :P U nas póki co spokój w temacie, Jaśko fajny starszy brat. Tfu tfu


    No zależy od dnia jego humoru dziś się znim bawił, a tak przeważnie jakby Kajtek nie było tak go traktuje ......a z Marcelim gorzej niż z babą nie nadazysz

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 21 listopada 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbiku wyprawka super !!!no teraz tylko czekać do porodu !!!!

    Ps.mój m to mi połowę wywalił z torby bo się nie mieściło i zabrał tylko to co mu mówiłam hihih i reszta mu była zbędna bo torby nie umiał zapiac a wystarczyło tylko jeden suwak odpiac i torba robiła się większą no i tak mój M jeździł do domu po to co wywalił z walizki hihihi

    aisa lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 22 listopada 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedrus fajnie ze czujesz juz konkretne ruchy

    Fedra lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 22 listopada 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja a jak u Kajetana z jedzeniem?

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Moje dziecko odwczoraj je jak szalony. Już niewiem co mu dawać bo by cały czas jadł. Nie jestem przyzwyczajona do tego

    Freda Ale który facet chce mieć kobietę dużą itp. To powinien się cieszyć że zaczęłam coś robić zsobą.

    aisa lubi tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 23 listopada 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    Kaja a jak u Kajetana z jedzeniem?


    No zaczynamy akcja pierwsza łyżeczka i jakoś nam idzie !!! Marcel nie wymyslal jadł jak dziki a Kajtek wymyśla :-) a u was jak ?

    aisa lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 23 listopada 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:

    Żbiku imie już dla Królewny wybrane bo nie pamietam?

    Fedra pisałam o tym na FB. pomiędzy dwoma imionami się wahamy

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 23 listopada 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Dzień dobry

    Moje dziecko odwczoraj je jak szalony. Już niewiem co mu dawać bo by cały czas jadł. Nie jestem przyzwyczajona do tego

    Freda Ale który facet chce mieć kobietę dużą itp. To powinien się cieszyć że zaczęłam coś robić zsobą.
    Nie gadaj faceci lubią mieć za co złapać ;)
    Ale mnie chodzi bardziej o to że może on czuje sie zagrożony że Ty chudniesz a potem bedziesz sie za nowym modelem faceta rozglądać ;)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 23 listopada 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbikowa wrote:
    Fedra pisałam o tym na FB. pomiędzy dwoma imionami się wahamy
    Ja pierdziele widzisz ja jestem jakby mi łeb odcięli no nie myśle totalnie ;)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
‹‹ 6279 6280 6281 6282 6283 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ