Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie generalnie wporzo, tak jak już pisałam - gorączka przedświąteczna mnie nie tyka - oby do końca :)
    W pracy teraz tez mnie nie ma, więc mam labę... Żyć nie umierać! W poniedziałek idę jeszcze na cztery godzinki do pracy a potem... urlopik do 3 stycznia! I wyluzowanie w "sanatorium" u teściów. Jestem jakaś nienormalna - uwielbiam swoich teściów ;D

    gocha04, Dodi lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dobrze że uwielbiasz widać że masz bardzo dobry kontakt z nimi ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio nie mam czasu i nawet czasem siły żeby zaglądnąć tu do was. I troszkę smutno bo nie wiem co tam słychać u dziewczyn i co się dzieje, a nadrabiać ich nie dam racy hi hi hi bo takie powieści piszą :P

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze, mała, że się nie zniechęcasz długością "powieści" i ciągle z nami jesteś, choć teraz masz mniej czasu.
    Ostatnio "powieści" sie zrobiły trochę krótsze, i chyba nie idziemy już na rekord rekordów ;) ale paradoksalnie cieszę się z tego, bo to znaczy, że wszystkie nabrałyśmy trochę dystansu do starań i nie nakręcamy się już aż tak. A zdrowie psychiczne w tym wszystkim jest bardzo wazne :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dosłownie żebyś wiedziała. Jak człowiek się lekko zdystansuje to od razu lepiej i bardziej jaśniej umysłem podchodzi do wszystkiego :)

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka, ja niestety powoli się zwijam, bo mam jeszcze jedną rzecz do zrobienia dla pracy (cholerka, a niby jestem na L4! :/ ), więc musze się za to zabrać... Życzę Ci miłego piątku. Życzeń świątecznych jeszcze nie składam bo na pewno będziemy jeszcze w forumowym kontakcie.

    PA!

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok pa pa mauysia ja też będę się zbierać życzę tobie i wszystkie dziewczynka miłego dzionka jutro :)

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa............1...........24lata.....FASOLINKA......Lubelskie (2.07.2013)
    she.......................6...........35lat......FASOLINKA......pomorskie (27.06.2013)
    Paulina1986........4...........26lat.......FASOLINKA......wielkopolska (2.08.2013)
    plemniczka...........3...........28lat.......FASOLINKA......śląskie (3.08.2013)
    gadgeta.............13...........32lata.....FASOLINKA......kuj-pom. (4.08.2013)
    Mona....................5...........29lat......FASOLINKA......malopolska
    Mamuśka.............5...........27lat.......FASOLINKA......podkarpacki (3.08.2013)
    agga84a .............1..........28 lat.......FASOLINKA......śląskie
    muzarcia.............1............30lat.......10.12...............opolskie
    natusia...............2..........27lat.........18.12................kuj-pom
    Mała29..............88...........29lat.......21.12................Wielka Brytania
    LuSiA:).............3...........22lata..........22.12.............Niemcy
    anna_w................8...........30lat.......24.12................lubelskie
    Malvinka..............3..........25lat.........25.12.............dolnośląskie
    Sandraa..............7...........22lata.......02.01..............wielkopolska
    Rucia ................14..........26lat.......02.01...............mazowieckie
    mauysia...............4...........31lat.......04.01...............wielkopolskie
    Amicizia ..2 chwilowa przerwa...26 lat...05.01...........małopolskie
    Woseba......odwołane.........24lata......06.01..............południe Polski
    Shagga_80..........2...........32lat........06.01............łódzkie
    Kopciuszek126......13...........29lat.......06.01.............łódzkie
    anusia84............7............28lat........09.01.........dolnośląskie
    Libra...................3...........30lat.......10.01................łódzkie
    zosia-ktosia.........6...........29lat.......11.01.............łódzkie
    AGA30................25.........30lat.......12.01...............opolskie
    Dora....................2...........30lat.......13.01................pomorskie
    gocha04..............7...........27lat.......14.01................mazowieckie
    Beata..................6...........28lat.......14.01................mazowieckie
    aneczkaaa1985........30.........27 lat......15.01...........warm-mazurskie
    Fedra..................53.........28lat.......16.01...............małopolskie
    Kasiulek215.........5...........25lat.............????.............małopolskie
    kiti.......................4...........24lata......????..............małopolskie
    klamka................4...........35lat........?????................mazowieckie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2012, 21:55

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja sie tez uzupelnilam cubyscie wiedzialy ze teraz nie za faoslke ale za moje zdrowko trzeba kciuki trzymac :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2012, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEŃ DOBRY!!!
    Jest 21.12.2012 roku...wchodzimy w nową epokę według kalendarza majów...z racji tego, że się staramy, może teraz w tej kolejnej epoce uda się wszystko unormować i otrzymać od losu to, na co tak czekamy...tego Wam życzę dziewczyny;-) Buziam i spadam.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2012, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    No u mnie generalnie wporzo, tak jak już pisałam - gorączka przedświąteczna mnie nie tyka - oby do końca :)
    W pracy teraz tez mnie nie ma, więc mam labę... Żyć nie umierać! W poniedziałek idę jeszcze na cztery godzinki do pracy a potem... urlopik do 3 stycznia! I wyluzowanie w "sanatorium" u teściów. Jestem jakaś nienormalna - uwielbiam swoich teściów ;D

    Mayusia ja swoich też uwielbiam! Teraz jak dowiedzieli się, że jesteśmy chorzy, wpadli do domu z impetem, i przywieźli ze sobą pół sklepu. Owoce, warzywka, wszystko dla swoich dzieci :)

    mauysia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2012, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Moja temperatura odbiła się od dna !!! :) Więc może mój cykl nie idzie na zmarnowanie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2012, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczynki ja na cwilke wpadlam tu zeby pozyczyc wam milego dnia.
    Rucia ciesze sie razem z yoba ze ci tempka wkoncu odnila w gore :-).
    mazarcia obys miala racje zebysmy doczekaly sie naszuch upragnionych kreseczek i zdrowych maluszkow :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2012, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was pytanie. Nie wiecie przypadkiem, czy można w swoim wykresie przestawić pionową kreskę w miesjce, gdzie mam plus w teście owulacyjnym, czy to jest zupełny automat i sam stawia sobie te kreski gdzie mu się podoba?

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 21 grudnia 2012, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane

    Rucia można zmienić recznie sobie owulacje

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2012, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata a możesz mi podpowiedzieć jak? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2012, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już doszłam jak to się robi :)

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 21 grudnia 2012, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JASNE
    WEJDŹ NA swój wykres i stań na dniu w którym chcesz zanzaczyć owulację
    i kliknij aby dodać obserwację...
    na dole jest ze masz włączoną zaawansowane wykrywanie owulacji i obok zmień - jak klikniesz to wyświetli się komunikat czy chcesz recznie ustawić na ten dzień owulację i zaakceptuj i gotowe

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 21 grudnia 2012, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo jak zmieniło to czarna kreska? i bez tej poziomej?

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 21 grudnia 2012, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia a czemu akurat na ten dzień? jakoś dziwnie to wygląda..

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
‹‹ 862 863 864 865 866 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ