Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mała:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra bardziej tym testom sluzowi i lekarzowi wierzyc bede niz tej tempce he he!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciesze się że u was święta minęły dobrze :)
    agus to działaj, działaj jeszcze i chłopa z wyra nie wypuczaj :P
    u mnie do staranek to jeszcze trochę ale powoli zaczynamy trenować :) choć ogranicza mnie trochę odparznie którego się nabawiłam w trakcie @ :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Libra bardziej tym testom sluzowi i lekarzowi wierzyc bede niz tej tempce he he!!!

    a ja biorę wspomagacze, a ze śluzem coraz gorzej... niby miałam rozciągliwy, ale taki dosyć gęsty jakbym się żelatyny najadła

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    ciesze się że u was święta minęły dobrze :)
    agus to działaj, działaj jeszcze i chłopa z wyra nie wypuczaj :P
    u mnie do staranek to jeszcze trochę ale powoli zaczynamy trenować :) choć ogranicza mnie trochę odparznie którego się nabawiłam w trakcie @ :(

    uuuu:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    ciesze się że u was święta minęły dobrze :)
    agus to działaj, działaj jeszcze i chłopa z wyra nie wypuczaj :P
    u mnie do staranek to jeszcze trochę ale powoli zaczynamy trenować :) choć ogranicza mnie trochę odparznie którego się nabawiłam w trakcie @ :(

    Mala sudokrem kup sobie na odparzenia jest bardzo dobry ja tez czesto mam z tym problem ale jeden dzien stosowania sudokremu i problem znika!!!
    dzialam dzialam czas!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    AGA 30 wrote:
    Libra bardziej tym testom sluzowi i lekarzowi wierzyc bede niz tej tempce he he!!!

    a ja biorę wspomagacze, a ze śluzem coraz gorzej... niby miałam rozciągliwy, ale taki dosyć gęsty jakbym się żelatyny najadła

    Ja drugi cykl z wiesiolkiem i na mnie dziala dobrze !!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus właśnie stosuje go i już jest lepiej. Te cholerne podpaski dobra firma a gówniane robi :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    Agus właśnie stosuje go i już jest lepiej. Te cholerne podpaski dobra firma a gówniane robi :(

    My to mamy przerabane normalnie!!!
    No ale taki nasz los!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Libra wrote:
    AGA 30 wrote:
    Libra bardziej tym testom sluzowi i lekarzowi wierzyc bede niz tej tempce he he!!!

    a ja biorę wspomagacze, a ze śluzem coraz gorzej... niby miałam rozciągliwy, ale taki dosyć gęsty jakbym się żelatyny najadła

    Ja drugi cykl z wiesiolkiem i na mnie dziala dobrze !!!!!

    ja też stosuje drugi cykl... przy pierwszym mnie zalewało, a teraz... malutko, ciągle widzę tylko pełno kremowego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu ladny lepki i rozciagliwy mialam!!! zobaczymy co z tego wyjdzie!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dopiero od następnego cyklu będę znów brała wiesiołek i piła ziółka bo nie chciałam w tym cyklach co brałam CLO mieszcząc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.youtube.com/watch?v=juqyzgnbspY&feature=share na poprawę nastroju;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam jutro wizytę, zobaczę co ten mój gin na wyniki i moje obserwacje powie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dopiero 2 stycznia wizytę więc dowiem się jak tam wyniki wyszły i jak wyglądają pęcherzyki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzercia dobre dobre to. Niezła piosenka :)

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z pierwszym dzieckiem starałam sie 8 cyklów aż w koncu udało sie z pomocą duphastonu

    a.png
    a.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3807 6362

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi a dupka od którego dnia brałaś?

    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
    11.2022 w końcu jesteś z nami 👧

    01.2023 🦀tarczycy

    W DRODZE PO RODZEŃSTWO 🙏
    10.2024 AMH 0,17
    11.2024 krótki protokół IVF
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    AGA 30 wrote:
    Libra wrote:
    AGA 30 wrote:
    Libra bardziej tym testom sluzowi i lekarzowi wierzyc bede niz tej tempce he he!!!

    a ja biorę wspomagacze, a ze śluzem coraz gorzej... niby miałam rozciągliwy, ale taki dosyć gęsty jakbym się żelatyny najadła

    Ja drugi cykl z wiesiolkiem i na mnie dziala dobrze !!!!!

    ja też stosuje drugi cykl... przy pierwszym mnie zalewało, a teraz... malutko, ciągle widzę tylko pełno kremowego

    Libra ja bym na twoim miejscu odstawiła wiesiołek. Jeżeli miałaś dobry śluz, a teraz się pogorszył, tzn, że wiesiołek źle na ciebie wpływa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Blondi a dupka od którego dnia brałaś?

    Gocha ja swojego czasu też brałam duphaston, chyba od 15 dnia cyklu do 28? nie pamiętam już dobrze, ale wiem, że w drugiej fazie cyklu. Najpierw powinno się zrobić badanie pod kątem progesteronu, ponieważ przyjmowanie go bez badania, może bardziej zaszkodzić niż pomóc. Tak mi lekarka tłumaczyła.

‹‹ 874 875 876 877 878 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ