Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra dziewczynki, ja zmykam... muszę zasiąść jeszcze do roboty, bo przywlekłam z pracy...
    do jutra, papatki

    Beata lubi tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uff nie miałam chyba miejsca przez te dwa suwaczki nie chciał mi sie wkleić cały link
    do pap libra ja tez zaraz spadam muszę wypocząć

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa Libra!!! miłej nocki!!!;-)
    A gdzie wykres gadgetki mogę znaleść?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się Libra!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Beata spojrzałam na wykres Gadetki- faktycznie napawa optymizmem:-)

    aż zerknę i dokładnie przypomnę go sobie ale pamiętam jak pisała ze nic z tego nie będzie bo czas był kiepski prawda?
    wiec i u Libry może będzie podobnie :) w każdym razie trzymam kciuki za nia

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Beata spojrzałam na wykres Gadetki- faktycznie napawa optymizmem:-)

    niom ja tez sprawdziłam, ale mojego przypadku nie da się porównać... ona serduchowała bliżej owulki... a u mnie m chorował...

    co do testów owu... już raz na cyklu monitorowanym zdarzyło mi się, że test pozytywny wyszedł w środę... a owulka prawdopodobnie nastąpiła ok niedzieli... choć ovu pokazało piątek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już znalazłam jej wykres!!!

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Pa Libra!!! miłej nocki!!!;-)
    A gdzie wykres gadgetki mogę znaleść?

    a nie masz jej w przyjaciólkach?
    jak nie to zaraz wkleję ci link

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Pa Libra!!! miłej nocki!!!;-)
    A gdzie wykres gadgetki mogę znaleść?

    w wykresach na tablicy wyszukaj "gadgeta" ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no faktycznie jej czas nie był taki kiepski..
    ele teraz jej wykres jaki fajny kolorowy :) ona ma wszystkie możliwe dolegliwości biedulka :(
    ale tempka jaka jednostajna

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj libra bo ja juz sie pogubiłam to Ty jaki miałaś ostani czas? naprawdę nie ma szan?

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja pisałam,że starania byly 13 i 14 a owu jest wyznaczona na 15

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak Doruś to u ciebie bardzo dobry czas :)
    elz pogubiłam sie z librą

    Dora lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już lecę papa dziewczyny
    musze wypocząć żeby miec pewnośc co do jutrzejszej temp.

    a-koczek lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pa Beatko! i chyba wszystkiw poszly:-)

    Beata lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ja jeszcze!!!Musiałam mojemu biednemu M kolacje zrobić bo biedny zatruty po wczorajszej imprezce i nic nie jadł dzis!!!he he a mówiłam nie pij tyle!!;-)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga tempka u Ciebie zaczyna ładnie wyglądac, widze ze starania tak samo jak u nas wypadły.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO aż sama w szoku jestem że nie skacze jak małpa bo jak patrzałam na poprzedni wykres to różnica jest !!! Zobaczymy co będzie sie dalej działo!!!;-)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki.
    Sowoją drogą ciekawe ktorej się trafi pierwsza fasolka w 2013:-)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane w Nowym Roku. Krótko spałam, bo ok. 3 godziny, tym samym nie zmierzyłam pierwszy raz w tym cyklu temperatury. Jakoś mi tak niekomfortowo było mierzyć jak obok mnie nie spał m. a najlepsza koleżanka...to mimo wszystko moja prywatna ,intymna chwila...niby po 3 godzinach mogłabym zmierzyć ale winko popijałam i byłam bardzo zmęczona jak zasypiałam a obudziłam się o godz. 8:00 także Rok rozpoczęłam z pustym miejscem na tempkę.

    Dziękuję za pamięć dziewczyny, gadgetko bidulko moja kochana mogłyby odpuścić te objawy...ale podobno jak są w rozsądnych ilościach i częstotliwościach, to dobrze świadczy...

    She jak miło było poczytać ten radosny wpis.

    Za życzenia dziękuję...

    Za temperatury na wykresach wymarzone trzymam kciuki, za dziewczyny w pobliżu testowania szczególnie...

    Rucia jest mi bardzo przykro...trzymaj się dzielnie kochana...

    Właśnie trzymam ostatniego lutka pod językiem i od jutra rana czas start...do 10-14 dni zjawić się powinna @.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 900 901 902 903 904 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ