Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    hej dziewczyny. U mnie kompletna masakra :( Dzień po świętach niespodziewanie zmarła moja ukochana mama... w sylwestra był pogrzeb. Jestem totalnie rozpierdzielona. Proszę was o modlitwe za moją mamusię i za mnie-żebym to dała radę przejść, bo póki co nie umiem sobie wcale z tym poradzić.

    Jezu Bella jak mi przykro.. czy to sie nigdy nie skończy? to ciągłe przeplatanie sie dobra ze złem?
    ocywiście pomodle się i za Twoja mame i za Ciebie kochana i dzidziusia.

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shagga tempka odbija więc jest dobrze nie nakrecaj sie ale i nie stresuj
    co do facetów tak oni muszą do tego dojrzec a ile lat ma Twój mąż?

    dlatego ja nie naciskam na mojego i nie opowiadam mu na okragło
    tylko uznaję to za naturlne i rozmawiam o tym ze już niedługo będzie nas 4

    teraz juz widze zdecydowaną różnicę jakl mój mąz podchodzi do ojcostwa
    teraz o wiele więcej czasu poświeca Oliwce niz jak była malutka ale jak dziś na to patrzę to chyba nic w tym dziwnego... w końcu miał 24 lata jak został ojcem jak dziś patrze na chłopców w tym wieku (tak tak tak dziś o nich myślę) to uważam że to bardzo wczesnie na ojcostwo i facet swiadomie może być ojcem tylko po 30 :)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie uciekam dziewczynki!!!
    Miłego dzionka !!!
    Bella trzymaj się i nie denerwuj za dużo dbaj o siebie i maleństwo!!!

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Mój były mąż miał bardzo kiepskie nasienie raz mieliśmy inseminacje ale nie nic z tego nie wyszło!!! a potem problemy przyszły wyprowadzka od teściowej no i koniec małżeństwa bo mój były bez mamusi żyć nie potrafił rok pomieszkał ze mną i do mamusi wrócił!!
    Więc nie tracąc czasu zaczęłam spotykać się z kumplem z pracy i tak zostało i jest teraz już moim narzeczonym !!!!:-) ;-) ;-)

    ale widzisz czyli wszystko na dobre wyszło bo jak widac to dobrze że z nim Ci sie nie udało zajść

    teraz gdy znalazłaś odpowiedniego faceta to trzmam kciuki żebys zanzała sowjego malutkiego*szczęścia

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Beata wrote:
    ok tylko szkoda ze nie zapisywałam nasilenia bólu teraz już nie bardzo pamiętam... w przyszłym cyklu zwrócę na to uwage

    a jesli miałam przez 3 dni równie silny to możliwe ze wcale nie było?

    a testy wychodziły ci kiedyś pozytywne!!!

    nie robiłam nigdy testów lh tylko mikroskopem a on zawsze negatywnie pokazuje ;(

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bello trzymaj sie
    musi minac sporo czasu zanim ból osłabnie ale myśl teraz o swoim maleństwie ono Ci choć trochę wynagrodzi strate mamy
    *

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki jak tam dzionek ?

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mała w większości smutno

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belluś strasznie mi przykro

    Libra no to teraz już nie wiem, zgłupiałam:D

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bellu tak mi przykro moje najserdeczniejsze kondolencje. Jestem z tobą całym serduszkiem trzymaj się kobietko < przytula >

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora trzymam kciuki za Ciebie w tym cyklu!

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    Dora trzymam kciuki za Ciebie w tym cyklu!

    Dzięki Beatko i z wzajemnością:)

    Beata lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja jestem już po monitoringu teraz sobie odpoczywam bo z samego rana musiałam wstać więc nie jestem wyspana ale pewnie to nadrobię.

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i co było widać na monitoringu opowiedz

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem znów...wpadłam do kuchni skończyć zupkę to i zaglądam do Was.

    Bella, bardzo Ci kochana współczuję, ściskam Cię mocno i napewno pomodlę się za Twoją Mamę, Ciebie i dzidziusia...

    Zosiu, nieźle nanudziłam Wam co,hehehe

    Beatko, mój Mąż w tym roku skończy 32 - jest o kilka miesięcy młodszy ode mnie,ale rocznikowo o rok,ale widzisz On dojrzał dopiero teraz,gdy może bawić się już z dzieckiem..podczas ciąży i gdy Mały był malutki to tak średnio angażował się....ehhh to długa historia...a teraz mykam kończyć pomidorówkę i może terrorystę kłaść spać :)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i jeszcze coś - ja wiekiem nie przejmuję się,bo i tak nikt nie daje mi tych lat,co mam...a ostatnio UWAGA w Lidlu kupując piwo musiałam pokazać dowód, hehehe

    Beata, zosia-ktosia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no wlasnie na męźczyzn musi przyjś odpowiedni czas
    mój teraz skończy 31 ale gdy został pierwszy raz ojcem to miał zaledwie 24
    a teraz
    to nawet nie śpi po nocy jak ma nocki w pracy bo musi ją prowadzić a po 4 godzinach odbierac ze szkoły :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella kochana tak mi przykro.trzymaj sie.jakie to smutne:(przytulam Cie mocno:)a to dla Twojej mamy [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia no z tymi chłopami to cieżko:(a mój ma znowu na odwrót:)teraz stale by chciał sie sexować:)ledwo jeden raz skończymy a on juz planuje drugi:)i bardzo mi sie to podoba:)a Sylwester był boski:)

    nick nieaktualny, zosia-ktosia, Beata, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwie panie doktor oglądały mnie na monitoringu i stwierdziły na prawym duży pęcherzyk a na lewym mniejszy. Powiedziały że są duże szanse w tym cyklu ale ja i tak w to nie wierze, a jak nie to będę miała drożność robioną i wtedy zobaczą co dalej. Sprawdzane miałam też wcześniej czy w tamtym cyklu była owulacja i potwierdziła się że była, badania mojego M. też się nieco poprawiły ale pewnie to i tak za mało żeby się udało. Wspomniała też coś o in vitro że może jak nie wyjdzie to będą nas do tego przygotowywać. Okaże się w czasie.

    mauysia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 908 909 910 911 912 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ